22.09.17 ( 12:00 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 2077 reizes   
NEWS IMAGE


Vairākas reizes savos raktos esmu paudusi viedokli, ka novada domes darba rezultāts ir visu darbinieku kopdarbā veidojies nopelns.

Šis novada domes darbinieku darba kopums veido ne tikai Aglonas novada domes tēlu, bet arī novada domes priekšsēdētāja tēlu.

Šodien, 2017.gada jūnijā ievēlētajai valdībai aprit 100+2 vadības dienas, taču apsveikuma runai vārdi nerosās, izņemot tos pašus, kas savā laikā tika veltīti H.Streiķei- malacis noturējies!

Salīdzinot 100 dienā paveikto vai drīzāk teikt iesākto- ar nožēlu nākas secināt, ka būtiski nekas jau nav mainījies. Kā gan kaut kas var mainīties organismā, ko sauc par Aglonas novada domi, ja tajā ir palikuši tie paši orgāni, kuri darbojas ar tādu pat kvalitātes zīmi kā iepriekš?

Droši vien daudziem Aglonas novada iedzīvotājiem vēl nav aizmirsusies komiteju sēde, kurā Aglonas novada IT speciālists J.Rutka tik skurpulozi klātesošajiem skaidroja par datu aizsardzības nopietnību pašvaldības kontekstā, par pašvaldības sašaurinātajām iespējām kā juridiskajai personai, salīdzinot ar plašākām tiesībām, kuras bauda fiziskās personas. Par autortiesību ievērošanu, domes mājas lapas ietilpību video materiāliem.... utt.

Tāpat, daudzi novada iedzīvotāji un aglona.net mājas apmeklētāji nav aizmirsuši komentāru sadaļā bieži pausto viedokli par aglona.net rīkotajām aptaujām, kuras it kā ,, sabalso,, pati mājas lapas administrācija. Tajā pat laikā katrs mājas lapas apmeklētājs var pārliecināties, ka tas nav iespējams, jo no vienas IP adreses otru reizi nevar nobalsot.

Tāpat, lasītājiem nav aizmirsies, kā Aglonas novada dome ar Valsts Policijas palīdzību darbinieku vidū meklē personas, kuras zog un izplata ierobežotas pieejamības informāciju, tādējādi graujot Aglonas novada domes pozitīvo tēlu.

Ko gan šajā pašā laikā dara Aglonas novada dome?

Jaunā vara- savas 100+2 dienu pastāvēšanās laikā- pirmo reizi ievietoja aptauju, kurā iedzīvotājiem ir tiesības paust savu viedokli.

Pavērosim, kāda ticamība ir Aglonas novada domes ,, speciālistu,, izveidotajai un rīkotajai aptaujai?

Vai tā ir jaunās vadības - 100 +2 vadības dienu- dāvana sabiedrībai un novada domes deputātam Andrim Valainim?Viedokli izteica un video materiālu sagatavoja Elizabete Viļuma- Gražule.

  Pievienoti 86 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 86 ] komentāri

ru
pievienots: 26.09.17 ( 17:59 )
0
0
Pogas spaidīja. Tāpēc jau sēdēja ar ruma glāzi. Bez tā nevarētu.....
Nemelo
pievienots: 26.09.17 ( 09:49 )
0
0
Nemelo, Jaņčuk!
kverkskis
pievienots: 25.09.17 ( 22:43 )
0
0
Ari saja majas lapa kad jautajums bij par Grazula ideju, es vareju balsot neierobezoti.
Staņislavs Bernāns
pievienots: 25.09.17 ( 21:11 )
0
0
Semiņ, ja tu esi tik patiess līdz šim visos savos komentāros un tiešām neesi vietējais, tad ir pēdējais laiks ir uzrąkstīt savu īsto vārdu un uzvārdu. Nolikt citus slēpjoties zem nika mūsdienās nav nekāda māksla, bet lielākā muļķība kāda vien var būt.Kas attiecas uz maniem balsojumiem novada vadības rīkotajā aptaujā, tad ar visām pretenzijām vari griezties mājās lapas administratora.
Staņislavs Bernāns
pievienots: 25.09.17 ( 17:35 )
0
0
Paldies Elizabetei par, Rutkas kunga aglona.lv ievietotās aptaujas anketas galīgā stulbuma, skaidrojumu. Pats personīgi vakar piecas reizes nobalsoju par no viena datora, pēc tam pāris reizes no tā pašā datora pret un visus manus balsojumus pieskaitīja klāt rezultātu tabulā.Šodien no mobīlā telefona nobalsoju vairākas reizes, arī šos balsojumus pieskaitīja klāt. Tā ka viss tas pasākums ar šo novada domes vadības organizėto aptauju ir galīgi garām.Semiņš sēdēdams saspaidīs pareizās pogas un Andra Valaiņa brīnišķīgā ideja netiks atbalstīta deputātu balsojumā un līdz ar to tiks norakta. Ne velti Jaunciemu tautā sauc par Sūnu ciemu, bet īstenībā arī Aglonas centrs ar Streiķes kundzes labvēlību nopirktajiem graustiem izskatās briesmīgi. Tos varētu par nelieliem ziedojumiem mazliet uzprišināt uzstādot blakus pieminekli Ješkam kopā ar Laimes lāci.
anna
pievienots: 25.09.17 ( 12:07 )
0
0
nē,ne tā tas bija domāts. Tik daudz jau nu ir saprasšana,gudriniek. Tur cita loģika.
pievienots: 25.09.17 ( 12:00 )
0
0
Ar citu ierīci balsojot protams, ka cipari mainīsies. Dzelžaina loģika! IP cits.
anna
pievienots: 25.09.17 ( 09:34 )
0
0
Jā,tā tas ir. Atveras mobilajā ierīcē. Tagad papētīšu vai mainās cipari,salīdzināšu pirms balsošanas ciparus ar citu ierīci. Redz kā...
sac
pievienots: 25.09.17 ( 08:31 )
0
0
Ko tu meklē viļumieni rīgas domes sarakstos. Viņas uzvārdu atradīsi tualetē.kā galveno podu tīrītāju no visām podu tīrītājām.vajadzīga viņa kādam tai domē.tuaļetā tai īstā vieta.
aglona.net
pievienots: 24.09.17 ( 23:41 )
0
0
anna, ja tev atveras balsojums kā jauns un tu it kā balso atkārtoti, tas vēl nenozīmē, ka tas tiek summēts. Programmas filtrē, fiksē....nezinu kā tehniski pareizi ir- tavu IP adresi. Administratorā uzrādās visas IP adreses. Ja uz centru atnāk otra identiska IP adrese, tā tiek izmesta vai nefiksējas. Programma to nepieļauj. Vismaz līdz šim tā tas ir bijis. Visbiežāk kā balsojumu neveikušas atveras mob.ierīcēs, iespējams tāpēc, ka WIFI IP atšķirīgs. Nu nevar mūsu mājas lapā nobalsot 4 000 reižu .
anna
pievienots: 24.09.17 ( 22:42 )
0
0
Es nestrīdēšos ar Tevi par balsojumu,jo nezinu kā to pierādīt,bet pati izbrīnījos,jo nekad iepriekš tas nebija iespējams. Paskatīsimies,kas būs rīt. Bet man nav nekāda iemesla to izdomāt.
Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 24.09.17 ( 22:33 )
0
0
anna, tu nevarēji nobalsot šajā mājas lapā vairākas reizes. Reģistrē IP adresi.( vienīgā varbūtība, ja aptauja ievietota starp laiku, kad tev tiek mainītas IP adrese,tad varēji nobalsot tikai divas reizes. Kopumā šāda varbūtība IP adrešu nomaiņā rada 1-3% kļūdu, kas ir pieļaujams, lai aptaujas rezultātam būtu augsts ticamības līmenis) Būsim godīgas! Mūsu, kā tu izsakies, papļāpāšanu- es nedzēsīšu. Kur divas pļāpas pļāpā - vienmēr kādas dzirdīgas ausis sadzird. Lai kalpo par izejvielu viedokļu radīšanai.
anna
pievienots: 24.09.17 ( 22:20 )
0
0
Tagad,kad esam papļāpājušas,vari dzēst,ja vēlies. Man nav pretenziju.☺
anna
pievienots: 24.09.17 ( 22:16 )
0
0
Nekādā gadījumā neesmu apmierināta ne ar domes aptauju ne darbu!
anna
pievienots: 24.09.17 ( 22:15 )
0
0
Es jau atbildēju,par ko domei jādomā,bet Tu sāki gari plaši cepties par manis sacīto. Es teicu,ka jādomā par skolēniem,nolikumiem,jaunajām ģimenēm(ņemot to no Tava komentāra),lai vienreiz dome apsēžas un mierīgi to visu sák kārtot,lai tiek galā ar sadzīves lietām,kaut vai to pašu apgaismojumu. Bet Tu uzreiz - kur Elizabete vainīga? Un būsim godīgi,es šajā mājas lapā par šo aptauju esmu nobalsojusi vairākas reizes,tikai ne vienā dienā. Iepriekš tā nebija. Viss kārtībā,dzīvosim mierīgi un nevajadzēs strīdēties par ,,miera,, zīmēm. Jauku un saulainou nākamo darba nedēļu visiem!
annai- Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 24.09.17 ( 22:08 )
0
0
anna, tu esi apmierināta ar domes piedāvāto aptauju, kur ikviens respondents var sēdēt un spaidīt piekrīt vai nepiekrīt cik vien vēlās reižu pēc kārtas.? Nu jau tagad kopumā ,,piespaidīts,, vairāk nekā 4000 reižu. Vairāk nekā novadā iedzīvotāju. Tas vairāk izskatās pēc viduslaiku raganu prāvas. Viena ragana, viens rezultāts- vainīga, jo tā gribēja tauta un to uzrādīja pierādījumi: noslīka vainīga, nenoslīka arī vainīga. Tāpat ar šos aptauju. Kādu dome vēlēsies redzēt gala rezultātu- tādu sarūpēs!
annai- Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 24.09.17 ( 22:00 )
0
0
Jā, anna, pareizi tu norādi, ka vizualizētā statuja mūsu mājas parādījās. Tā tika izstrādāta ar nolūku, lai annas, semiņi, elizabetes un citi aizdomātos par būtiskāko- par ko īsti dome sēžu laikā spriež? Ne skiču, ne īstas idejas......bet runas garas un varenas un visi kā viens piekrīt MARIJAS statujai.
annai- Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 24.09.17 ( 21:54 )
0
0
Protams, anna. Tikai mūsu aptaujā tu divas reizes nevari nobalsot, kā to var darīt 10000 reižu domes mājas lapā. Mūsu mājas lapā, katram balsotājam ir tiesības paust savu viedokli komentāru sadaļā. Mūsu mājas lapā šī jautājuma izkatīšana tika izcelta atsevišķā rakstā ar sabiedrības aicinājumi paust savu viedokli balsojumā. Ja tu, anna, būtu uzmanīga, tad iepriekšējā rakstā komentāru sadaļā varēji iepazīties ne tikai ar manu viedokli par ideju kopumā un par tēlu Marija. . Arī tur es paudu to pašu, ko tagad. IDEJA nav peļama- izvēlētais tēls- Marija- manā skatījumā lieks. Taču sabiedrība izteica viedokli, ka Marijas tēls ne vienmēr ir sievietes tēls, tas slēpjas zem daudziem simboliem.
annai- Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 24.09.17 ( 21:47 )
0
0
Anna, mani netracina cits viedoklis. Atvainojos par izdzēsto komentāru, tas izdzēsās kopā ar reklāmkomentāriem par kreditēšanu. Es par tevis pausto viedokli, izteicu savu viedokli. Kādā ,, trakumā vai nervozitātē,, tu to lasi, tā jau ir tava darīšana. Neviens tev nebrūk virsū, vienkārši jautā. Uz jautājumiem tu tā arī neatbildēji. Nu, nosauc tad īsti- kuri ir tie jautājumi par kuriem domei pašlaik tik ļoti aizņemta, lai nevarētu debatēt par statujām, zīmēm utt. Kur tā dome , pēkšņi, tik nevarīga palikusi? Personīgi es neredzu aizņemtību ap citu jautājumu risināšanu, lai nevarētu diskutēt un lemt par statujām, zīmēm un vēl 100 dažāda veida problēmām. Lūdzu nosauc tos aktuālākos jautājumus, kurus dome pašlaik risina? ( Dzēšot reklāmas par kredītiem, centīšos būt uzmanīgāka. Paldies tev par neatlaidību, sava viedokļa atkārtotā paušanā ar manis atbalstīšanu vai neatbalstīšanu te nav nekāds sakars.
anna
pievienots: 24.09.17 ( 21:38 )
0
0
Daudz gari vairs nerunāšu,bet,starpcitu,ne tikai domes mājas lapā aptauja par statuju,bet arī šajā lapā. Tá ka ,,ņemšanās,, ap statuju vien sanāk un nevis IDEJU par sveicienu.
anna
pievienots: 24.09.17 ( 21:20 )
0
0
Uzrakstīšu vēlreiz aptuveni tam,ko izdzēsi. Es saku,ka pilnīgi veltīgi Tu man uzbrūc,pati īsti neaptverot to,ko es saku. Es nekad neesmu bijusi Tavs pretinieks, es tikai saku,ka tagad nav īstais laiks strīdēties par statujām,ir daudz citu svarīgu jautājumu,kas jārisina,bet Tevi traku padara jebkurš viedoklis,kas ir kaut nedaudz pretējs Tavam un Tu nespēj ieklausīties un izprast,ka neviens nekur Tevi nevaino. Es tikai izteicu viedokli.Kā iedzīvotāja
anna
pievienots: 24.09.17 ( 18:16 )
0
0
Žēl gan, Elizabet, ka izdzēsi... :(
annai-Elizabete Viļuma Gražule
pievienots: 24.09.17 ( 17:35 )
0
0
Par kuru skolēnu aizstāvību , anna, tu runā? Jau mēnesis ka iesācies jaunais mācību gads, bet, joprojām skolēniem, skolotajiem, vecākiem nav definēti JAUNIE SPĒLES NOTEIKUMI, nolikums par apbalvojumiem!!!! Kad šis jautājums jaunajai varai tika ierosināts?Cik mēnešus jau ,, ņemās,,? Precīzs formulējums ,, ņemās,,. Cik kūtri ,, ņemās,, pie komiteju un domes sēžu filmēšanas jautājuma? Iekšējais ,, Spīlbergs,, jau atrasts, bet, kur video? ';Ņemās un ņemās, teiksim un neteiksim......Un kora skolu skolēnu un vecāku atbalsts? Anna, par to tu negribi parunāt? Pie šī jautājuma vairs vispār neņemās. Ko tad īsti dome šajās 100 dienā atbalstīja? Ko, anna? Kuru sabiedrības daļu?
annai-Elizabete Viļuma Gražule
pievienots: 24.09.17 ( 17:25 )
0
0
Par ,, ņemšanos,, pie nolikumiem. Prakse rada, ka pie nolikumiem nevis strādā, bet , tiešam,,ņemās,,. Ja jau tu, anna, aizstāvi sabiedrības intereses un ģimenes, skolēnus, , kāpēc nejautā, kāpēc nolikums par bērnu pabalstu netapa jau jūnija mēnesī, kad to pirmo reizi ierosināja deputāts V.Krimans?( nerunājot par ierosinājumiem, kad pie varas bija O.Šatilovs, kurs četru gadu laikā klaigāja, ka naudas nav realizēt deputāta V.Krimana ideju, bet, kad varu zaudēja, kliedz, lai palielina pabalstu līdz 300 eiro, jo radusies ekonomija. Kā Šatilovs radīja ekonomiju un uz kā rēķina??????Vai tik ne uz tām pašam jaunajām ģimenēm, kuras tagad tik naski cenšas smīnot aizstāvēt?)
annai-Elizabete Viļuma Gražule
pievienots: 24.09.17 ( 17:18 )
0
0
Tu , anna, atsakies no sevi iepriekš teiktā? Iesaku lasīt uzmanīgāk manis teikto komentāru sadaļā! Es atbalstu A.Valaiņa IDEJU par zīmes radīšanu Aglonā- ne statuju MARIJU! Es no bērnības mācīta ticēt Dievam, apbrīnot dabas skaistumu, nevis skūpstīt kājas cilvēku radītajām statujām, Jēzus Kristus 10000+1- veidīgiem tēliem baznīcu priekšā. Ja, tu, anna būtu uzmanīgāk klausījusies komiteju sēdēs A.Valaiņa skaidrojumu, kāpēc iebraucot un izbraucot no Aglonas vajadzētu kaut kāda veida norādi, zīmi.....tad , iespējams, tu saprastu, ka ideja nebija tikai Marijas statuja vien. A.Valaiņa idejas izpildījuma redzējums ir Marijas statuja. Mans piedāvājums bija pavisam citāds. Un dome ,, ņemās,, par konkrētu Marijas statuju, bet vajadzētu ,, ņemties,, par IDEJU KĀ TĀDU! Tā vietā dome ,,ņermās,, rīkot ,, caurspīdīgi godīgas,, aptaujas. Ceru, ka, annai, beidzot pieleca!
anna
pievienots: 24.09.17 ( 14:32 )
0
0
Elizabet! Kas teica,ka šī jautājuma apspriešanā ir Tava vaina? Es tikai redzu,cik dedzīgi Tu aizstāvi ideju par Marijas statuju,un pati saki,ka jāņemas par to un nevis nolikumiem! Nav te Tavas vainas nekur! Tu vienkārši esi pret domi un ķeries pie jebkura salmiņa. Es saku,ka domei nav jāņemas tagad par statujām,ir citu darbu bezgala! Nekad neesmu teikusi,ka Tava darbošanās ir peļama. Varbūt tur varētu tik tiešām likt kādus lilijas ziedus,vai ko tamlīdzīgu,bet ne Mariju. Un nav jāpārprot katra sacīto,tikai tāpēc,ka dotajā situācijā tas nedaudz atšķiras no Tevis domātā.
kukūciems
pievienots: 24.09.17 ( 12:32 )
0
0
Paldies aglona.net par sabiedrības informēšanu, ka dome rīko šāda veida aptauju. Izpētīju pašvaldības mājas lapu. Tajā neatradu oficiālu aicinājumu nobalsot par deputāta ideju. Iepazinos, ka dome aicina nobalsot par Latgales ainavas dārgumiem. Par vietējo iedzīvotāju idejām dome balsot neaicina! :( Tiešām, jāskumst par attieksmi.
A vai, a, vai sensācija
pievienots: 24.09.17 ( 12:04 )
0
0
http://aglona.net/upload/up/f29e9ca747b784333fef83333710a64a.PNGhttp://aglona.net/upload/up/6b091033b661f1e9015b947748dd98b5.PNG A vai, a vai....gatavā sensācija. Aptaujā piedalījās jaupāri 4000 respondentu, vairāk nekā novada iedzīvotāju kopumā. Varēs domes sēdes laikā 27. septembrī skaidrot klātesošajiem, ka aptaujā iesaistījās ne tikai Aglonas novada iedzīvotāji, bet , droši vien, arī kaimiņu novada ,, līdzīgi,, domājošie!
annai
pievienots: 24.09.17 ( 11:58 )
0
0
Tas jau nu tagad būtu pēdējais,ko darīt un spriest novadā. Saki, lūdzi anna. Vai šī jautājuma apspriešana ir Elizabetes ierosināts, vai tomēr, par šo jautājumu spriež, veido aptaujas, vairākus mēnešus pēc kārtas diskutē tieši Aglonas novada dome ar Ingūnu Barkeviču priekšgalā? Kur šeit tu saskati Elizabetes vainu? Ne viņa iesniegumu rakstīja, ne viņa trīs mēnešus diskutē par vienu un to pašu domē. Starp citu ne par velti tās debates. Bet par tavu un nodokļu maksātāju naudiņu.
annai
pievienots: 24.09.17 ( 10:12 )
0
0
Zini anna cik statuju jau varēja uzstādīt, no algu pārmaksas darba grupām, kuras ņemas ap vieniem un tiem pašiem nolikumiem? Pietiktu ne tikai Marijas statujai, bet arī annas statujām. Par ko jau man dusmoties?
anna
pievienots: 23.09.17 ( 22:45 )
0
0
Tieši tā,Elizabet! Lai ,,ņemās,, ar nolikumiem,lai domā,kā atbalstīt jaunās ģimenes,kā palīdzēt skolēniem un lai liekas mierā ar statujām! Tas jau nu tagad būtu pēdējais,ko darīt un spriest novadā. Var dusmoties,cik vien vēlies...
Arturs Gražulis
pievienots: 23.09.17 ( 21:27 )
0
0
Joprojām nesaprotu,kāpēc domei jāņemas ar jautājuma risinājumu? Lai Andris pats iesniedz skici! Kāpēc domei jămeklē kaut kāds Măris? Lai vienkārši dome piekrīt,ka ideja laba,un lai Andris tālāk ņemās pats!Laikam tikai Aglonā vajag visu pašiem darīt. Interesanti Ventspilī, Dagdā, Krāslavā arī pašiem ideju autoriem vajadzēja īstenot un no savas naudas apmaksāt savas idejas? Diez vai. Tāpēc nav saprotams, kāpēc komentētāji uzskata, ka pašiem ideju autoriem viss ir jāizdara pašiem. Pietiek, ka iedzīvotājs ir izteicis ideju.
Matemātika un godīgums
pievienots: 23.09.17 ( 21:15 )
0
0
http://aglona.net/upload/up/831a0c577debc08652f4834005d4fc8f.PNG Laikam nav jābūt pārgudram matemātiķim, lai saprast, ka Aglonas novada dome, veidojot šo ,, godīgo,, aptauju, jau no paša sākuma sabiedrībai meloja. Atskaites punkts grafikā norāda uz to, ka spēle tika uzsākto ar 100 NEPIEKRĪT. Tāda ir Aglonas novada domes ,, speciālistu,, GODĪGUMA PAKĀPE!? Cieņa?
Nesaprašai
pievienots: 23.09.17 ( 20:34 )
0
0
Ar kādiem jautājumiem domei pēc tava prāta ,, jāņemās,,? 10 reizes piecu gadu laikā ,,ņemties,, ap nolikumu par skolēnu un pedagogu apbalvojumiem? Ķatru gadu ,,jāņemās,, ap novada nolikumu? Ar ko nodarbojās jaunā dome šīs 100 dienas? Ar sabiedrības interesēm? Triju mēnešus nevar nolikumu sastādīt, lai atbalstīt jaunās ģimenes. Nespēj līdzekļus atrast kora skolas skolēniem. Bet, tiklīdz Inetas Valaines projekti jāizbīda pa šīm beznaudas telpām- tā vārti plaši un viss cauri tiek izbīdīts. Radošo industriju centra tik trūkst. No ,, radošuma,, būvniecības bīdīšanā drīz KC telpu sienas neizturēs. Tur sabiedrības viedokļa nevajadzēja. Ne tai varai, ne esošajai. Elementāru aptauju nav spējīgi civilizēti noorganizēt, iedomājieties, kā bīdīsies būvniecība??????
Nesapraša
pievienots: 23.09.17 ( 16:55 )
0
0
Joprojām nesaprotu,kāpēc domei jāņemas ar jautājuma risinājumu? Lai Andris pats iesniedz skici! Kāpēc domei jămeklē kaut kāds Măris? Lai vienkārši dome piekrīt,ka ideja laba,un lai Andris tālāk ņemās pats! Kāds sakars te domei ņemties? Nu nesaprotu un viss...
Ahahah-am-aglona.net
pievienots: 23.09.17 ( 14:34 )
0
0
Tu gribi pierādījumus? Nav problēmu! Tad paskatīsimies, kuram taisnība!
aglonai.net
pievienots: 23.09.17 ( 14:10 )
0
0
Eļža,man niks aizmirstas, Tev bieži pat Tavs vārds komentējot aizmirstas ahahahah vai varbut Tev personības dalīšanās?
Ahahanam- aglona.net
pievienots: 23.09.17 ( 13:57 )
0
0
Pēkšņi, aizmirsi, kādu niku izmantoji? Tev varbūt viss ir vienalga. Pat sava segvārda atcerēšanās. Atgādināšu- Ai je, Ahahah, Vēl jo vairāk....Nav labi aizmirsties.
Anna
pievienots: 23.09.17 ( 13:54 )
0
0
Man Streiķes kundze nekad nebija laba un nekad tāda nebūs. No viņas rīcības daudzām skolotāju ģimenēm nācies ciest. Lai Dievs viņai aizmaksā un ir žēlīgs tai pēdējā elpas vilcienā! To jau es cenšos pateikt. Streiķes sen nav, bet domes attieksme pret cilvēkiem nav mainījusies. Pareizi Elizabete teica pirms vēlēšanām, ne vadītājs ir tā sakne. Ļoti žēl, ka jaunā vara neko nav iemācījusies. To vien vēlējos paust!
Arturam
pievienots: 23.09.17 ( 11:45 )
0
0
Diemžēl ir gan taisnība,ka Aglonā vienalga,jo visi visu gaida no domes,un jebkas ko sagaida nav labi.Bet ja Tev tik ļoti patīk statujas,kāpēc Tu Mariju neizliec pie savas mājas?visi brauks garām,priecāsies,būsi labu darbu izdarījis .Zini viss jau Ok,bet Vot besī brīžiem tādi kā jūs tik dēļ tā ka mēle iet pa priekšu darbiem,pats esi tagad daudz jauniešiem darbu nodrošinājis?esi kaut ko Aglonai iedevis?Atkal atbildēsi ka visu filmē un labu darbi dari?Tajā laikā var arī daudzko produktīvāku varbūt izdarīt?Cita acī baļķi redzi,a kad pats zapojā biji safilmēts baigi naski komentārus izdzēsi aaraa.Fui
Arturs Gražulis
pievienots: 23.09.17 ( 11:31 )
0
0
Ja Tev viss pie vienas vietas,tas nenozīmē,ka citiem tā tas ir
Arturs Gražulis
pievienots: 23.09.17 ( 11:12 )
0
0
Ja Valaiņa ideja būtu vizualizēta un pareizi pasniegta,tad varbūt sabiedrības attieksme būtu savādāka.
Ahahah
pievienots: 23.09.17 ( 11:09 )
0
0
Annai tagad arī Streiķe laba palika heheh un paldies Artūr par informāciju,ka Krimans vecs un noguris,cerams ka ar vecumu nenāk citas kaites līdzi,ņemsim vērā
Anna
pievienots: 23.09.17 ( 10:55 )
0
0
Prieks lasīt Elizabetes komentārus. Ļoti žēl, ka Aglonā nav nevienu dzirdīgu ausu. Man arī skaista zīme netraucētu. Civilizētā pasaulē tas ir saprotams, bauru miestā tā ir problēma. Žēl idejas autora. Kārtējo reizi tiek izsmiets, apspļauts un izpļauts.Kuru tagad vainot? Streiķe jau sen pelnītā atpūtā.
Anna
pievienots: 23.09.17 ( 10:48 )
0
0
Artūrs tik pārliecināts, ka Elizabete nāks Krimāna vietā? Baumu līmenī dzirdēts, ka Elizabete nekur nenāks un visus sen pasūtīja Aglonā, Dagdā un Krāslavā.
Bekona Semiņam
pievienots: 23.09.17 ( 10:45 )
0
0
http://aglona.net/upload/up/db1bc8ec1c4ecfa9bb583d1499b68b1d.PNG Semiņš no dzīves ir atpalicis. Aglonas novada domes mājas lapa liecina, ka 1200 iedzīvotāju PIEKRĪT IDEJAI!
Semiņam
pievienots: 23.09.17 ( 10:42 )
0
0
Semiņš bekona čipsus pārrijās un ruksēns ruksēnu saprata. Es izlasīju Artūra komentāru un sapratu, ka Rumaka kungs skici gatavs uztaisīt bezmaksas nevis pašu statuju un uzrakstus.
Antigražuļs
pievienots: 23.09.17 ( 10:34 )
0
0
Tu gribi teikt, ka Rumaks ir gatavs par velti uzbliezt to statuju un uzrakstu? Gražuļ, nesmīdini tautu, kura jau ir izteikusi savu viedokli tavas mājas lapas balsojumā 69% nevēlas
Arturs Gražulis
pievienots: 23.09.17 ( 10:04 )
0
0
Mēs ar Elizabeti runājām ar Māri Rumaku par Andra Valaiņa ideju. Viņš teica ka tādas simbolikas izstrāde nav pat naudas jautājums,bet prestiža un goda jautājums. Viņš labprāt iesaistītos šajā projektā .http://www.balticflags.eu
Arturs Gražulis
pievienots: 23.09.17 ( 09:39 )
0
0
Tieši Ingūna bija tā ,kas aicināja atmest personiskās ambīcijas novada attīstības labā. Diemžēl ambīcijas turpinās un nekas nemainās. Kā attīstās novads? Grasamies ņemt lielus aizņēmumus Valsts kasē un būvēt radošo industriju centru,bet tajā pašā laikā nav naudas skolu finansējumam.Pamatojums ir vienkāršs-novada nebūs,bet ēkā paliks. Novads jau pārdeva ''saules veikalu'' par sviestmaizi. Varēja nepārdod un tur veidot radošo industriju centru. Tiek lobēti Inetas Valaines projekti. Iedzīvotāju iesniegumi tiek izskatīti ļoti lēni.Manu iesniegumu par video filmēšanu izskatīja divus mēnešus. Nolēma tikai to,ka štata vienību nevajag. Sadarbību vajag,bet tās modeli un risinājumu nepiedāvāja. Valaiņa ideju jau izkropļo .Kur kaut viena skice,lai vizuāli varētu saprast,kas tas ir?Valainim tas nav jādara,bet dome gan varēja griesties kaut vai pie Māra Rumaka,lai uztaisa skici
Arturs Gražulis
pievienots: 23.09.17 ( 08:48 )
0
0
Elizabete atspērās uz Aglonu nevis pie tautas,bet pie manis.
Arturs Gražulis
pievienots: 23.09.17 ( 08:43 )
0
0
Sarakstu taisīja,lai būtu deputāts Krimans,kas ievieš skaidro saprātu domes darbā. Ja būtu no saraksta ievēlēti divi deputāti,tad būtu vēl Elizabete,kas ieviestu skaidro saprātu. Krimans jau arī nav tik jauns un enerģisks. Sēdes pamet,tāpēc ka ir noguris.Kad Krimans pavisam nogurs,tad jauns,gudrs,energisks cilvēks-Elizabete nāks Krimana vietā un tad viss pagasts aizbēgs no darba. Baumu līmenī ir dzirdēts ,ka tieši Krimans baida Ingūnu ar Elizabeti.
Vēl jo vairāk
pievienots: 23.09.17 ( 00:19 )
0
0
A ko sarakstu taisīja?Ko atspērās uz Aglonu pie " slimas " tautas ?Bij par ārsti tad jālien,nevis saraksts jātaisa.
Antibarkevičus
pievienots: 23.09.17 ( 00:08 )
0
0
aglona.net aptauja ir ļoti,ļoti atšķirīga.Tajā paustais viedoklis atspoguļo ne viena cilvēka viedokli. Tehniskā puse ,,neprofesionāļiem un ubagiem,, spēcīgāka par domes,,speciālistiem,, un bagātniekiem uz tautas rēķina. Cik sabiedrībai izmaksāja šī aptauja? Aptaujas izveide mājas lapā nav bezmaksas.(iepazinos internetā, vidēji 80€). Elizabetei vajadzētu noskaidrot.
Antibarkevičus
pievienots: 22.09.17 ( 23:59 )
0
0
Elizabete nekur nelīda sarakstā. Viņa izveidoja savu sarakstu un zinu, ka pamudināja vēl vienu sarakstu. Par to Aglonā sabiedrība jocīga, sen visi zina. Tā jau ,,slima,, bija pirms Elizabete te ieradās.
Ai je
pievienots: 22.09.17 ( 22:23 )
0
0
Ja Elizabetei nepatīk Aglonas "veselā" sabiedrība kāpēc līda sarakstā?Tikko visus nolika a pati gribēja iefīrēties????
kverkskis
pievienots: 22.09.17 ( 21:20 )
0
0
Kas vainas aptaujai? Aglona.net neka dizaka nav,tada pati vien ir. Elizabetei ka tik kaut ko noniecinat.
Antigražuļs
pievienots: 22.09.17 ( 21:14 )
0
0
Rīgas domes amatpersonu sarakstā Viļuma nav, tad jau melnastrādniece ... pavāre, sētniece vai apkopēja.
Antigražuļs
pievienots: 22.09.17 ( 20:38 )
0
0
Esmu iekārtojies ērti, šupuļkrēslā...glāzē rums ar zero colu, traukā bekona kraukšķi (popkorna vietā) un skatos šo cirku. Turpiniet, sen te nav bijis ekšens
!-am Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 20:24 )
0
0
nekur tālāk tikusi arī neesi Tik ,,veselā,, sabiedrībā, kāda ir Aglonā nav jādomā kā tik tālāk, bet gan jādomā, ka nenoslīdēt zemāk! Tālāk jau iet nav ar ko. Ar tevi ! zīme neinteresanti, bet citi gājēji vēl nav mani pašu panākuši. Pareizi tu saki, tālāk nekut netieku. Vai nu jāslīd zemāk, vai nu vienkārši jāstāv un jāgaida citi!
!-am Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 20:19 )
0
0
bet Tu paliki tālu aiz borta..visi saprot,ka Tev par to ir ļoti skumji,bet būs labi,nepārdzīvo Es tavā vietā nebārstītos ar tik skaļiem vārdiem- tālu aiz borta. Dažas nedēļas aiz tik pat ,,tāla,, borta bija deputāts Mežinieks.Kur viņš tagad? Tik tiešām man ir ļoti skumji. Tu nevarētu precizēt- par ko skumstu? Citādi, atbildot, baidos kļūdīties, tev taču labāk redzams!
!
pievienots: 22.09.17 ( 20:16 )
0
0
A nekā cita kā gardi pasmieties Tev neatliek,nekur tālāk tikusi arī neesi
!-am Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 20:09 )
0
0
Ja sabiedrībai Tu būtu tik vajadzīga un noderīga tad Tu būtu ja ne Ingunas vietà,tad vismaz Krimana, Gardi pasmējos. Sabiedrībai..... Mums ir viens deputāts, kuru ievēlēja tā sabiedrības daļa, kurai garšo cepumi. Tu par tādu sabiedrību runā?
!-am Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 20:03 )
0
0
jebkurš varētu iztirzàt jebkuru Tavu vārdu, Tev būtu patīkami? Man patīk, kad par Elizabeti runā baznīcā. Mans vārds ir Elizabete. Manis teikto vari tirzāt no rīta līdz vēlam vakaram un ja vēlies arī ejot gulēt, mierā un mostoties!
Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 20:01 )
0
0
Izsaukuma zīme malacis No tevis apgalvotā iznāk, ka dome strādā tikai trīs reizes mēnesī? Soc.kom, fin,.kom. un domes sēdē???? Šausmas. Kurš tad jums IKDIENĀ tās kameras ģīmī bāž????? Manā darbā atrodas četras video kameras. Mani tas nemulsina. Vēl ir kādi jautājumi?
Antibarkevičus
pievienots: 22.09.17 ( 19:56 )
0
0
Mani tas neizbrīna. Šis orgāns domē jau sen. Sekretārei sekretāres domāšana. Iesniegumā minēta Marijas statuja, atbildē dzirdēsiet par Marijas statuju. Priekšsēdētājam vajadzētu redzēt ne tikai horizontu, bet censties redzēt arī aiz tā. Prieks, ka Elizabete turpina iesākto. Paldies!
!
pievienots: 22.09.17 ( 19:54 )
0
0
Elizabete,a ja Tev Tavā darba dienā ģīmī kameru bāztu un jebkurš varētu iztirzàt jebkuru Tavu vārdu, Tev būtu patīkami?Ja sabiedrībai Tu būtu tik vajadzīga un noderīga tad Tu būtu ja ne Ingunas vietà,tad vismaz Krimana,bet Tu paliki tālu aiz borta..visi saprot,ka Tev par to ir ļoti skumji,bet būs labi,nepārdzīvo
tā lūk
pievienots: 22.09.17 ( 19:48 )
0
0
Aglona kā vienmēr. Kāds izsaka ideju. Idejas autoru aprej, izsmej. Bet pēc laika, redzēsiet, pati Ingūna nāks kā jaunatklājēja ar līdzīgu ideju. Tā reiz jau bija. Pie prezidenta ar ģērboni Vija Ancāne grozījās. Kur bija idejas autors Aivars Valainis?
ANKETAS IZVEIDES AUTORAM
pievienots: 22.09.17 ( 19:43 )
0
0
http://aglona.net/upload/up/042b4fe9e04dc290021db78bbbe97482.PNGkĀ TEV PATĪK REZULTĀTI? Drīz savu viedokli izpaudīs 1/3 iedzīvotāju????????
Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 19:30 )
0
0
http://aglona.net/upload/up/523f5fedd12fe542810d6a8cb3a5dd2f.PNGJa Ingūna ar deputātiem vēl uzmanīgāk palasītu šo likumu, tad saprastu, ka Aglonas novads nav tik vienkārši likvidējams- jo šī Starptautiskas nozīmes svētvieta AR LIKUMU atrodas- Aglonas novada teritorijā! Laikam tālāk nav jāskaidro. Deputāta A.Valaiņa ideja nāk ļoti pat laikā. Un nav nekāds brīnums, ka tieši A.Valainis izvirzā šāda veida ideju. Jo daudzus gadus atpakaļ cits Valainis- Aivars Valainis bija ģērboņa idejas autors!
Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 19:26 )
0
0
http://aglona.net/upload/up/1619cf0a764420ec73715b64aee8bae5.PNG No likuma izriet, ka Aglonas svētvieta nav tikai bazilikas laukums, kapsēta,svētavots u.c. Līdz ar to, ka likums nosaka, ka tajā iekļautas arī visas bazilikai piederošās ēkas un zemes, tad nebūtu nekas peļams, iebraucot sveicināt kā starptautiskas nozīmes svētvietā! Vienīgai vietai Latvijā ar likumu piešķirts šāda veida nosaukums, kurš līdz šim laikam daudziem pat nav zināms.
Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 18:40 )
0
0
http://aglona.net/upload/up/4da8ada2e6bb42f4c021fd6617fb0246.PNG Kuram iebraucējam traucētu šāda zīme? ( talpiska) starp diviem baltiem balstiem horizontāli vai vertikāli ievietotai tajos. Uz vertikālajām vai horizontālajām baltajām malām varētu izvietoties uzraksti. Kādi? Par to arī var domāt. Iespējams, ,,sveicināti Starptautiskajā svētvietā- Aglona!( nosaukums jāprecizē, kā pēc likuma īsti sauc svētvieta vai starptautiskas nozīmes utt........) Izbraucot, varētu būt novēlējums. Nevienam tas netraucētu! Arī Marija netiktu aizmirsta, jo, dzirdēju, ka zīme sevī slēpj daudz informācijas. Zīme varētu griezties ap savu asi, liekot aizdomāties par laika vērtību, kas katru sekundi mūs pietuvina nāvei un galvenajai tiesai- Dieva priekšā. Tūkstošs un viens veids, kā apspēlēt deputāta A.Valaiņa ideju. Tikai laiku un enerģiju tērējam netur, kur vajadzētu. Stulbuma apjaušanā!
Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 18:27 )
0
0
Kādu viedokli sabiedrība var paust domes rīkotajā aptaujā? Vai kāds ir redzējis skici? Vai kāds ir redzējis kaut vai vietas ieceri? Vienā no komentāriem tika skaidrots, ka Marija kā tēls nav tikai sievietes tēls, to var ieslēpt zieda formā. Kuram iebrucējam traucētu vizualizēts tēls- lilija, roze utt, utt.,utt.....( ziedu nosaukums neņemt nopietni, jo nepārzinu šo jomu, tie tiek minēti kā piemērs) . Kuram traucētu zīme, kura būtu skaisti apgaismota? Nevienam! DEPUTĀTA IDEJA IR SUPERĪGA- zīmes uzstādīšana iebraucot un izbraucot no Aglonas! Tikai pie tā izpildījuma mums visiem jāstrādā, nevis jāšokē idejas autors ar VIENA, DIVU cilvēku veidotajiem viedokļiem domes aptaujā!
Nesaprašai- Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 18:15 )
0
0
Centīšos paskaidrot. Katrs cilvēks savā īpašumā var uzstādīt statuju. Deputāta A.Valaiņa ideja nav tikai statujas uzstādīšana, bet gan atpazīstamības zīmes radīšana, kuru iecerēts uzstādīt, iebraucot un izbraucot no Aglonas. Šāda ideja vairs nav ,,privāta,, ideja vien. To viens pats idejas autors uzstādīt nevar. Bet pareizi tu ,, nepraša,, pamanīji, ka problēma nav statujā. Pati par sevim ideja kā vietas apzīmēšanai nav peļama. Man netraucētu gaumīga zīme, kādas ir iebraucot citās pilsētās- Dagdā, Krāslavā, Rēzeknē, Balvos utt. Tas, iebraucot Aglonai dotu estētiskuma piegaršu. Kā nekā, Aglona ir Starptautiskas nozīmes svētvieta. Vai tai jābūt Marijai? Iespējams, ka nē, bet zīmei kā tādai - nekāda sliktuma nebūtu. Tikai DOME IR TIK STULBA, ka tai pietiek prāta tikai izrādīt savu stulbumu.Padomājiet, kurš cilvēks nāks uz domi paust idejas, redzot to, kas notiek ar ideju paudējiem? Kādā veidā un ,,ar kādu patiesuma garšu,, notiek sabiedrības viedokļa apkopošana?
:D Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 22.09.17 ( 18:02 )
0
0
Par kurām dienām tu runā? Par darba dienām - vai tām, kad esmu Aglonā? Darba dienas ar likumu aizliegts filmēt. Sniedzot ziņojumu par paveikto, tiek rakstīts- informācija ir konfidenciāla. Bet par tām dienām, kad esmu Aglonā- lielākā dienas daļa tiek nofilmēta un sabiedrībai parādīta, caur novada domes sēžu materiāliem. Ko tu vēl gribi lai filmēju? To sabiedrības daļu, kura nāk pēc palīdzības? Domāju, ka, saņemot iesniegumus no iedzīvotājiem, jums pašiem labāk redzams, kurš bija pie manis ciemos.
Nesapraša
pievienots: 22.09.17 ( 17:51 )
0
0
Es tikai nekādīgi nesaprotu,kāpēc privāta ideja jāstumj caur domi? Ja Andris vēlas šo statuju,tad privāti saskaņo ar zemes īpašnieku,ceļu daļu vai vēl ko tur,slēdz līgumu par zemes pleķša īri,uztaisa to skulptūru un lai strumpē augšā! Kāpēc te jāņemas domei?
:D
pievienots: 22.09.17 ( 16:30 )
0
0
Elizabete ,nu ko cepies.Pastasti labāk tautai par savu ikdienu,uzfilmē ko Tu dari ,kā paiet Tava darba diena,cik daudziem palīdzi,cik daudzus uzklausi
124
pievienots: 22.09.17 ( 16:09 )
0
0
Personīgi esmu pret šo ideju. Vēl viens Marijas tēls Aglonā nav nepieciešams. Vienlaicīgi akceptēju autores raksta viedokli. Aiz katras idejas ir cilvēks. Barkevičas kundzei vajadzētu padomāt par savu attieksmi pret cilvēkiem. Speciālistiem ar augstajām prasmēm jādomā par darba rezultātiem.
Labvēlis
pievienots: 22.09.17 ( 15:43 )
0
0
Zini mudak, tādā domē Gražuļiem tiešām,tiešām, teiksim,teiksim i točna nav ko darīt.
kukū
pievienots: 22.09.17 ( 15:13 )
0
0
Tai aptaujā nemaz nevar redzēt rezultātu! izlec kaut kādi ķinķēziņi
johaidi
pievienots: 22.09.17 ( 15:11 )
0
0
aptaujai pietrūkst 4. izvēle - savs/cits priekšlikums un arī vizualizēta idejas bilde, gan iebraucot, gan izbraucot kas/kā domāts
Mudakam,kas apsaukājās Arturs Gražulis
pievienots: 22.09.17 ( 13:58 )
0
0
Jānis Rutka deva tādu iespēju balsot neierobežoti
eļžai
pievienots: 22.09.17 ( 13:52 )
0
0
kas tu tāda esi un vispār kurš tev deva tiesības par katru novadnieku balsot?
Anna
pievienots: 22.09.17 ( 13:48 )
0
0
Paldies, ka reaģēji.
!!!
pievienots: 22.09.17 ( 13:05 )
0
0
Kāpēc deputāta Valaiņa ierosinājums iziet caur sabiedrības viedokļa anketu, bet citu iedzīvotāju ierosinājumi neiziet šo procedūru? Ar ko Gražuļa kunga ideja likuma priekšā bija sliktāka par Valaiņa kunga ideju? aglona.net mājas lapa abām idejām deva vienādas tiesības. aglona.net mājas lapa abos gadījumos deva sabiedrībai tiesības paust viedokli.
Ingūnai Barkevičai
pievienots: 22.09.17 ( 12:54 )
0
0
Pietiek ,,turēties,, , laiks strādāt! Kur sabiedrības aptauja par radošā centra un multifunkcionālās celtnes nepieciešamību? Vai tā tiks veidota tādā pat manierē? Kā Jānis Rutka, kā IT speciālists ar tik plašām juridiskajām zināšanām pieļāva, ka caur Aglonas novada domes mājas lapu notiek reklāmu izplatīšana? KURŠ LIKUMA PRIEKŠĀ ATBILD PAR MĀJAS LAPAS SATURU? Viela pārdomām, Ingūn!


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !