22.09.17 ( 12:00 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 2312 reizes   
NEWS IMAGE


Vairākas reizes savos raktos esmu paudusi viedokli, ka novada domes darba rezultāts ir visu darbinieku kopdarbā veidojies nopelns.

Šis novada domes darbinieku darba kopums veido ne tikai Aglonas novada domes tēlu, bet arī novada domes priekšsēdētāja tēlu.

Šodien, 2017.gada jūnijā ievēlētajai valdībai aprit 100+2 vadības dienas, taču apsveikuma runai vārdi nerosās, izņemot tos pašus, kas savā laikā tika veltīti H.Streiķei- malacis noturējies!

Salīdzinot 100 dienā paveikto vai drīzāk teikt iesākto- ar nožēlu nākas secināt, ka būtiski nekas jau nav mainījies. Kā gan kaut kas var mainīties organismā, ko sauc par Aglonas novada domi, ja tajā ir palikuši tie paši orgāni, kuri darbojas ar tādu pat kvalitātes zīmi kā iepriekš?

Droši vien daudziem Aglonas novada iedzīvotājiem vēl nav aizmirsusies komiteju sēde, kurā Aglonas novada IT speciālists J.Rutka tik skurpulozi klātesošajiem skaidroja par datu aizsardzības nopietnību pašvaldības kontekstā, par pašvaldības sašaurinātajām iespējām kā juridiskajai personai, salīdzinot ar plašākām tiesībām, kuras bauda fiziskās personas. Par autortiesību ievērošanu, domes mājas lapas ietilpību video materiāliem.... utt.

Tāpat, daudzi novada iedzīvotāji un aglona.net mājas apmeklētāji nav aizmirsuši komentāru sadaļā bieži pausto viedokli par aglona.net rīkotajām aptaujām, kuras it kā ,, sabalso,, pati mājas lapas administrācija. Tajā pat laikā katrs mājas lapas apmeklētājs var pārliecināties, ka tas nav iespējams, jo no vienas IP adreses otru reizi nevar nobalsot.

Tāpat, lasītājiem nav aizmirsies, kā Aglonas novada dome ar Valsts Policijas palīdzību darbinieku vidū meklē personas, kuras zog un izplata ierobežotas pieejamības informāciju, tādējādi graujot Aglonas novada domes pozitīvo tēlu.

Ko gan šajā pašā laikā dara Aglonas novada dome?

Jaunā vara- savas 100+2 dienu pastāvēšanās laikā- pirmo reizi ievietoja aptauju, kurā iedzīvotājiem ir tiesības paust savu viedokli.

Pavērosim, kāda ticamība ir Aglonas novada domes ,, speciālistu,, izveidotajai un rīkotajai aptaujai?

Vai tā ir jaunās vadības - 100 +2 vadības dienu- dāvana sabiedrībai un novada domes deputātam Andrim Valainim?Viedokli izteica un video materiālu sagatavoja Elizabete Viļuma- Gražule.

  Pievienoti 86 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 86 ] komentāriPievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !