10.11.17 ( 16:21 )   |   Pievienoja: Arturs Gražulis   |   Raksts skatīts 1176 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 7 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 7 ] komentāri

Kaimiņš
pievienots: 15.11.17 ( 00:20 )
0
0
Mīļie deputāti! Sāciet beidzot radīt labvēlīgu vidi uzņēmējdarbībai, kas veicinātu ražošanas attīsību, jaunas darbavietas u.t.t. Tas ir Jūsu tiešais pienākums! Skatieties nākotnē un beidziet jūsmot par pagātni. Strādājiet tā, lai mūsu bērniem nebūtu kauns par vecākiem!
Kurrats
pievienots: 12.11.17 ( 10:12 )
0
0
Jaunaglonas muižas ēka jāarsavina un muzejam būs afigennās telpas. Skanošo no projektiem dabūt. Tikai Valainei nedodiet.tā pat atejai neuzrakstīs. Sākat taču kaut ko reāli darīt, nevis tukši muldēt. P.S. painteresējaties Riebiņu novadā, cik skanošo ienes pašvaldības policija kasē. Joptvaj.jūs neredzat tālāk par savu degunu.
Lasītāja
pievienots: 11.11.17 ( 22:24 )
0
0
Ēka ir ļoti interesanta. Tiešām, pati pa sevim jau ir kā eksponāts. Protams, ka līdzekļu ieguldījums ir nepieciešams ļoti liels. Žēl, ka Aglonā ir valstiska krusta nesātāja par novada attīstību, bet šajos gados ne reizi nav pavirzījusi projektu līdzekļus šādas idejas realizācijai. Sķūnī, pagrabā, ģimnāzijā.....vai vēl kaut kur. Kaimiņu novadi šim mērķim atrada projektu līdzekļus. Skumīgi. Laikam, nebija laika, vajadzēja radošos centrus būvēt. Piekrītu Valdim, telpas atrastos, ja tik īstais cilvēks ar eksponātiem būtu.
Ontons
pievienots: 11.11.17 ( 18:06 )
0
0
Cik vien jumts izmaksās? Muzejs, kurš apdraudēs muzeja apmeklētājus. Es jau tagad tur bīdos ieiet! Ne grīdas, ne griestu.....pats šķūnis, kā pirmais eksponāts! Helovīnvakara tusa vieta!
Ontons
pievienots: 11.11.17 ( 18:04 )
0
0
Aglonai līdz Vārkavai tālu. To novadu nekad nav vadījuši idioti!Te viens pēc otra, kā sēnes pēc lietus. Kauns par savu miestiņu paliek. Raudāt gribas!( Par idotiem piedodiet, bet sirds sāp idiotismu klausoties.) Ne viņiem vēstures liecību, ne eksponātu, bet vadītājas amats jau sagatavots ar visiem ,,ciltsrakstiem,,. Telpas tie meklē. Kam deputāti meklē telpas????? Andreit, kur tu redzēji, ka tukšumam vajag telpu? Vai tiešām tālāk savas siles neredzi? Ko visus gadus darīja TIC un UAC vadība. Varēja sen visu apkopot un kaut ko radīt.
Arturs Gražulis
pievienots: 11.11.17 ( 17:55 )
0
0
anna
pievienots: 10.11.17 ( 17:07 )
0
0
Skaista filmiņa...


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !