13.11.17 ( 21:21 )   |   Pievienoja: Arturs Gražulis   |   Raksts skatīts 1649 reizes   
NEWS IMAGEŠī gada 8.novembrī, Aglonas novada domē tika sasaukta ārkārtas sēde.

Viens no dienas kārtības jautājumiem bija par Aglonas Sporta Centra vadītājas D.Vucānes darba tiesisko attiecību pārbaudes laiku.

http://aglona.net/upload/up/5bdbd16eea5f77f65e372ae2b9267086.PNG Šī gada 30.augustā D.Vucāne tika iecelta par Aglonas Sporta Centra vadītāju. Daudziem novadniekiem ir zināms, kādi apstākļi valdīja Sporta Centrā, kuru vadīja O.Komars un pēdējos mēnešus- pirms D.Vucānes iecelšanas- pārraudzīja Aglonas novada domes izpilddirektore I.Poga.

Ieskats 30. augusta domes sēdē.

Skatīt no 5 minūtes!!!!Šī gada 27.oktobrī, Aglonas novada dome saņēma futbola pulciņa vadītāja Sergeja Placinska iesniegumu, kurā viņš izsaka neapmierinātību par Sporta Centra vadītājas D.Vucānes attieksmi pret viņu. ,, Sakarā ar izveidojušos situāciju starp mani un sporta centra vadītāju, lūdzu izvērtēt D.Vucānes rīcību un attieksmi pret darbiniekiem,,.

Savā iesniegumā viņš aicina Aglonas novada domes deputātus izvērtēt D.Vucānes rīcību un attieksmi pret darbiniekiem, kā arī norāda domes deputātiem, ka cer uz Aglonas novada priekšsēdētājas un deputātu solījumiem strādāt iedzīvotājiem.

8.novembra ārkārtas sēdē , bez D.Vucānes uzaicinājuma uz sēdi, deputāti sprieda, kā pusē ir lielāka taisnība.

Aglonas novada domes deputāti vienbalsīgi nolēma- pārtraukt darba attiecības ar D.Vucāni. ( Attaisnojošu iemeslu dēļ sēdē nepiedalījās deputāts V.Krimans un A.Valainis)

Sēdē notiekošais liek aizdomāties par daudziem jautājumiem:

http://aglona.net/upload/up/3c334ad8fbd0fb9cbe5dcbcd903455bc.PNG Audi vizulizētais domes sēdes materiāls.( Aglonas novada domes mājas lapā nav ievietots sēdes video materiāls, kaut gan deputāti nobalsoja par domes sēžu video filmēšanu).
  Pievienoti 20 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 20 ] komentāri