01.12.17 ( 16:20 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 687 reizes   
NEWS IMAGE


Par to, ka jaunatne ir ikviena novada un valsts nākotne, dzirdēts ļoti bieži. Jaunatne, bērni, skolēni.....šie vārdi bija dzirdēti gandrīz katrā bijušās novada domes priekšsēdētājas H.Streiķe uzrunā.

Taču, skatoties domes sēdē notiekošajā, aizvien biežāk tiek izteiktas pretenzijas par to, ka Aglonas novada dome un atbildīgie speciālisti neko nav darījuši, lai laicīgi risinātu dokumentu sakārtošanu, kas šobrīd pavērtu plašākas durvis uz Valsts un ES finansējumiem jaunatnes jautājumu risināšanā.

Sēdes laikā tika uzdoti asi jautājumi iepriekšējās domes sasaukuma deputātiem, kāpēc nenotika neviena deputātu tikšanās ar jauniešiem, netika veicināta jauniešu iesaistīšana valsts pārvaldes jautājumu risināšanā u.c.

Ar Jauniešu lietu speciālistiem Aglonas novadā ir gājis raibi. Pirmais Jauniešu lietu speciālists bija Raimonds Vilciņš, kurš tika politiski atbrīvots no darba ( līdzīgi kā D.Vucāne. Tieši par to, ka uzsāka strādāt-pilnā šī vārda izteiksmē).

Tad šajā amatā savu roku ievingrināja - bez konkursa I.Ukina, konkursa kārtā - Dž.Valaine.( iespējams, kāds tika aizmirsts) Pašlaik, uz aizvietošanas laiku-par jauniešu lietām šefību uzņēmusies Māra Ušacka.

Izskatās, ka tieši Mārai Ušackai ir jāstrebj tā putra, kuru neviens no viņas priekštečiem pat necentās strēbt.

BEIDZOT- sabiedrības apspriešanai tik nodots dokuments ,, Stratēģija darbam ar jaunatni 2018.-2022.gadam,,

Ieskats domes sēdes gaitā.


  Pievienoti 1 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 1 ] komentāri