01.12.17 ( 19:48 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 926 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 6 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 6 ] komentāri

ņizabutkām
pievienots: 02.12.17 ( 19:59 )
0
0
Biedrībai tik lielu vārdu mācēja izvēlēties, bet muzeju nebija spējīgas nodibināt?
Deputātam Ruskulim
pievienots: 02.12.17 ( 10:45 )
0
0
Tas nav viens un tas pats variants. Arturs Gražulis izteica domu par sevi, ka viņš varētu uzņemties video oparatora amata pienākumu izpildi. Viņš izteicās pats par sevi. Sperga kungs nepajautāja Ināra Gražulei, vai viņa ir ar mieru uzņemties šo amatu. Tāpat Jūs, nejautājāt, bet sēdes laikā pieminiet vārdu. Nav jau komunisma laiks, kad pār tavu likteni lemj citi.
Muzeja apmeklētājam
pievienots: 02.12.17 ( 10:37 )
0
0
Par kundzes rīcību, kura strādāja muzejā liela prieka nav. Vēsturi- PĀRDOT! Īstens patriotisms. Gribētos zināt, kur tie materiāli NOPIRKTI tika? Tauta sanesa, atdeva utt. Bet te, lūdzu- izvazāja, izpārdeva.....Ja atmiņa neviļ, tieši V.Krimans bija tas, kurš gadiem centās par šī muzeja eksistenci. Kurš tad to Valsts kontroli uzsūtīja, ja jau Streiķe ar Krimanu vadīja novadu? īstenais patriots Bēķis? Jums pašiem smiekli nenāk? Man zelts ir mana tauta. Skanīga frāze uzrunām,. Bet, kā ar darbiem? Kāpēc TAUTA mētājas bēniņos?????????????????
Muzeja apmeklētājam
pievienots: 02.12.17 ( 10:32 )
0
0
Streiķe visu mūžu kladzināja, ka Krimans ne aglonietis, bet šī jau esot tā riktīgā- agloniete no bērna kājas. Nezinu, kad un kādā veidā Streiķe ar Krimanu rokās staigāja, bet darbi rāda savu. Cilvēks , kurš aglonietis no bērna kājas- nebija ieinteresēts muzeja izveidē ne tad, kad bija kopā ar Krimanu, ne šajos četros gados,kad savu īsto būtību pauda tautai bez Krimana. Par citiem runājot. Ingūna reiz arī bija deputāte, sociālās komitejas vadītāja. Muzeja jautājums netika cilāts! Ja jau citiem būtu cieņa par esošajiem eksponātiem un Aglonas vēsturi, tad esošie tie ,, nieka,, vēsturiskie atbirumi, nemētātos ,,Stropa,, bēniņos. Tas adresēts arī Inetai Valainei, kura attīstības plānos raksta 2018. gadā muzeja izveide, paredzot EUR 35 000 finansējumu, bet pati neapzinās, kur ir šie nelielie vēstures arhīvi mētājas.Jā, tieši tā, mētājas!
Muzejs
pievienots: 02.12.17 ( 10:24 )
0
0
Paldies deputātam V.Krimanam par īsu ieskatu muzeja veidošanas vēsturē. Baumas klīda kopš deviņdesmitajiem gadiem. Aglona tikai klaigā par cieņu. Darbi rāda, ka šī jēdziena patiesā izpratne viņiem sveša.
Sens muzeja apmeklētājs
pievienots: 02.12.17 ( 10:23 )
0
0
Beidzot V. Krimans no meža iznācis! Žēl, ka mežā sēžot ir aizmirsis, ka Valsts kontrole nelikumības muzeja finansēšanā konstatēja laikā, kad H. Streiķe ar V. Krimanu roku rokā valdīja Aglonas pagastā. Un tieši viņu valdīšanas laikā tika izvazāti vērtīgākie un nozīmīgākie muzeja eksponāti.


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !