12.12.17 ( 13:58 )   |   Pievienoja: Arturs Gražulis   |   Raksts skatīts 1087 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 53 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 53 ] komentāri

    Antiintelektuālim - 14.12.17 ( 22:46 )
Antigrāžuļš lielākais BARANS. Krievu valodu kropļo. Īstens latvieša intelektuālis.

    Antigražuļs - 14.12.17 ( 19:17 )
4567+ - 14.12.17 ( 18:16 ) - neskladno. Zģesj tema pro to, kak Gražuļ, sortiroval plastmassu ne po naznacheniju, gde ti viģiš stado ovec? ...smotri vņimaķeļneje - toļko Gražuļ i musorniki!

    4567+ - 14.12.17 ( 18:16 )
А если Думой руководила овца а вокруг сидели одни бараны! Какие же это были муки для жителей волости!

    Arturs Gražulis - 14.12.17 ( 15:32 )


    123 - 14.12.17 ( 09:08 )
Cik tropiegai pasciets.

    4567 - 13.12.17 ( 23:10 )
...овца, залезшая в чужую семью, от туда может увести только БАРАНА...

    Janim - 13.12.17 ( 22:04 )
Pilnigi piekritu

    Antigražuļs - 13.12.17 ( 21:56 )
Dieviņš Tevi jau ir sodījis par citu cilvēku aprunāšanu, ceru, ka sodīs arī likums ....

    Arturs Gražulis - 13.12.17 ( 21:48 )
Mani neinteresē Tu Jānīt

    Antigražuļs - 13.12.17 ( 21:46 )
Mani neinteresē kādas ir Tavas attiecības ar J. Rutku, uzdevu citu jautājumu, bet Tev jau zarniņa par tievu, lai uz to atbildētu

    Arturs Gražulis - 13.12.17 ( 21:30 )
Jā Jānis Rutka! Nabaga Jānis!Man ir liecinieks,kurš apgalvoja,ka viņš koncertzālē ''GORS''no sava mobīlā rakstīja komentārus. Viņam ir lielākā motivācija arī mūs neieredzēt,jo aglona.lv ir tik pat neinteresanta kā viņs. Sākumā bija aglona info,kas piederēja viņam,bet viņš tur visu gribēja cenzēt un regulēt.Gribēja būt svarīgs un domāja ka bez tik svarīga putna kā viņš,nekas nesanāks. Mēs nospļāvāmies un izveidojām aglona.net. Tikai IT speciālists komentāru sadaļā,kad tiek dzēsti destuktīvie komentāri var palaist tādu programmu ,kas kopē un veido simtiem palagu,laimēs mocītos un dzēstu šos robotus. Par aglona info administrēšanu es arī viņam maksāju.Cik man bija ar viņu sakara,augstprātīgs,iedomīgs ,pārgudrs un slinks. Bez mums viņa mājas lapa pazuda kā rīta rasa ar visu viņa dārgo hostingu.Paklausies ko viņš gvelž finasu komitejā

    Antigražuļs - 13.12.17 ( 20:58 )
...nus, ko klusē, kā krupi norijis?

    Antigražuļs - 13.12.17 ( 20:22 )
ierēcot un mūs pazemojot tātad, Tu jūties pazemots.... ok, bet kā justies J. Rutkam, kuram Tu te esi piešuvis Antigražuli, ko? Tev nešķiet, ka Tu viņu ne tikai pazemoji, bet arī nepamatoti publiski apmeloji, ko Gražuļ?

    Arturs Gražulis - 13.12.17 ( 20:06 )
Antigražuļs ir apsēsts ar Elizabeti Viļumu-Gražuli un ar Arturu Gražuli.Motivācija? Ierēkt

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 13.12.17 ( 19:50 )
Antigražuļs ir melis,jo Arturs Gražulis komentāros pauž savu viedokli un parakstās ar savu vārdu un uzvārdu.Tā arī ir atšķirība starp Antigražuli un Arturu Gražuli,jo Antigražuļs šeit raksta zem vairākiem nikiem. Antigražuļs nav konstruktīvs un tikai ierēc. Tādā veidā viņš cenšās ieviest demagoģiju un haosu. Bet ir arī pozitīvs moments,jo ar saviem komentāriem viņš ceļ mājas lapas apmeklētāju skaitu.Visi ir ziņkārīgi un lasa komentārus.Par to liecina statistika. Antigražuļs domājot ,ka ierēc un destabilizē domas skaidrība par vienu,vai otru situāciju mūsu veidotajos sižetos,bet īstenībā viņš ,ierēcot un mūs pazemojot,dara noderīgu darbu. Elizabetei jautā pats,jo tas ir viņas kompitencē.Varbūt viņa arī raksta zem nikiem.Es nezinu,jo viņa visu laiku atrodas pārsvarā Rīgā

    Antigražuļs - 13.12.17 ( 19:29 )
Jautājums bija cits. Saki, Gražuļ, tādat, Antigražulis ir melis, ja viņš apgalvo, ka Gražuļs un Viļuma trollē savā mājas lapā zem dažādiem nikiem?

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 13.12.17 ( 18:12 )
Protams ka melis! Es teicu ,ja finansējuma nebūs,tad nebūs līdzekļu to uzturēt,bet lietas pakāpeniski sakārtojas un līdzekļu pietiek. Tā ,ka mājas lapai gals vēl nepienāk.

    Antigražuļs - 13.12.17 ( 17:59 )
Vai tad Tu, Gražuļ, nebiji tas, kurš dievojās, ka nu ,,klapēšu mājas lapu ciet,, utt? Tev gadījumā nav vairākas piektdienas nedēļā, ka savas domas maini kā es kreklus, ko? .... un viens delikāts jautājums Saki, Gražuļ, tādat, Antigražulis ir melis, ja viņš apgalvo, ka Gražuļs un Viļuma trollē savā mājas lapā zem dažādiem nikiem? .

    Arturs Gražulis - 13.12.17 ( 16:46 )
Antigražuļ! Par Elizabetes izglītību Tu neuzdevi jautājumu,bet anonīmais komentētējs rakstīja par to ,ka Elizabetes vieta ir atkritumu šķirošanas punktā. Es oponēju,ka viņai ir laba izglītība un darbs Rīgā. Es labprāt strādātu atkritumu šķirošanas punktā. Bet labāk es derētu par video operātoru ,no tā novadam būtu lielāks ieguvums. Bet ja mūsu politiķi to negrib,jo esmu spļāvis viņu akā,tad es domāju,ka viņi neko neatrisināja,jo aglona.net joprojām pastāv. Un tas ir labi.

    Arturs Gražulis - 13.12.17 ( 16:28 )
Te atkal redzu cilvēku šķirošanu un maldīgu stereotipu veidošanu.Vēlreiz atgādinu,ka atšķirībā no Antigražuļa,Semiņa es neslēpjos zem nikiem bet atklāti paužu savu viedokli un par to arī atbildu ar saviem vārdiem. Par to akā spļaušanu,ka neviens tur mūs negrib redzēt,vai mēs runājam par šauru interešu loku savam personiskajam labumam,vai runājam par darbu novada labā?Ingūnas realizētā politika parādīja kādā apmērā un kvalitātē tiek parādīts domes deputātu darbs komitejās un sēdēs. Ja nebūtu aglona.net,atkal sbiedrība dzīvotu informācijas tumsā.Kādam šī tumsa ir ļoti izdevīga. To ko parāda Latgales televīzija 3,5 minūtes garā šablonveidīgā sižetā par Aglonas dzīvi,ir ļoti nepietiekoši,lai iemūžinātu un atspoguļotu.

    Antigražuļs - 13.12.17 ( 12:49 )
Klau, Gražuļ, domā mani interesē Tava un Viļumas izglītība, kāds viņai darbs? Tu saki, būtu noderīgs kā filmēšanas operĀtors (pareizi ir operators)... pieļauju, ka tā arī ir, tikai Tev pašam jāsaprot, ka Tevi tur nevēlas redzēt. Tu un Viļuma to aku ir piespļaudījuši tā, ka neviens filtrs to vairāk neattīrīs. Tad nu vērtīgs padoms: nespļauj tajā akā no kuras var nākties dzert ...un tas, ka Tevi neatbalstīja, ir reāls pierādījums sakāmvārdam. Nodod sveicienus Viļumai un pasaki, ka viņa, komentējot, var slēpties kaut vai aiz Sv. Marijas, bet es un arī jūsu novada ļaudis viņu atpazīst pec raksturīgas rakstības stila kļūdas, kura praktiski ir katra viņās komentārā. Izanalizējiet un atrodiet šõ rakstības stila kļūdu, ja atradīsiet un vairāk nepieļaus, varēs troļļot uz nebēdu.

    Pētersons - 13.12.17 ( 11:14 )
Par izalikšonūs kas jis navaidina. Tis pots sagaida i tevi i tovu sīvu.

    Arturs Gražulis - 13.12.17 ( 11:03 )
Par ko Jansonu paņems aiz dziesmas? Lūdzu argumentējiet,ko ir izdarījis Jansons,lai viņu sauktu pie atbildības?

    Jansonam Petersons - 13.12.17 ( 10:56 )
Tevi pošu dreiži pajems aiz dzīsmes...

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 13.12.17 ( 10:31 )
Tas nav aizvainojums uz visu pasauli,bet esošās situācijas atspoguļošana un racionāla domāšana.

    Arturs Gražulis - 13.12.17 ( 09:05 )
Nezinu par Elizabeti,jo viņai ir maģistra grāds pedagoģijā.Iegūta izglītība sociālajās zinātnēs,žurnalistikā. Pabeigta medicīnas koledža. Elizabetei ir labs darbs Rīgā. Bet es droši varētu strādāt atkritumu šķirošanas laukumā.Kaut arī novadam būtu vairāk noderīgs kā video operātors. Es uzskatu ka Aglonas novadā vajadzētu filmēt visu notiekošo,jo tas būtu labs vēsturiskais mantojums. Man uz e-pastu raksta aglonieši no ārzemēm un pateicās par iespēju redzēt savus mazbērnus koncertā.Daudzi neraksta komentāru sadaļā,tāpēc ka tiks aprieti no lūzeriem,kalnu garāžu bomāriem,lūzeriem un Antigražuļiem. Raksta vai stāsta savu viedokli telefonsarunā.Paldies par augsto uzticības kredītu,ka Jūs mani redzat kā atkritumu šķirošanas punkta darbinieku! Paldies!

    Antigražulim Jansons - 13.12.17 ( 09:02 )
Jūs neatstājiet iespaidu, bet tāds esiet! Aizvainojums uz pasauli jūsos dzen greizsirdību un neiecietību pret citiem cilvēkiem. Bet to drīz Valsts iestādes pārtrauks. Jansons.

    Antigražuļs - 13.12.17 ( 08:14 )
Gražuļ, Tu atstāj dziļi aizvainota (uz visu pasauli) cilvēka iespaidu ...

    Gražuļam - 13.12.17 ( 07:06 )
Tiešām atbalstama ideja par tām divām atkritumu šķirotāju darba vietām . Tās būtu kā radītas priekš Tevis un tavas Elzas. Tas ir jūsu dzīves aicinājums rakāties pa mēsliem. Elziņai pat saliekties nevajag , ļoti piemērots augums.

    Arturs Gražulis - 13.12.17 ( 00:17 )
Preiļu Mirla iegāja vēsturē kā atkritumu šķirošanas pionieris.Kāpēc Tu Antigražuļ apsaukā aizsaulē aizgājušos cilvēkus? Esi lūdzu pieklājīgāks savos izteicienos! Labāk vairāk, spēcīgāk apsaukā mani. Esmu pagaidām dzīvs Lūdzu ierēc,lai celtos reitings! Tu ar savu ierēkšanu ienāksi Aglonas vēsturē un pēc gadiem,Aglonas novada muzejā būs Tev veltīta vesela ekspozīcija,kā cilvēks no Liepājas veidoja Aglonas vēsturi,tieši ar ierēkšanas metodi. Vai nav skaisti? Paldies par Tavu darbu!

    Arturs Gražulis - 12.12.17 ( 23:53 )
Cik es pareizi sapratu,ja runa ir par Preiļu Mirlu,tad šis cilvēks PSRS laikos nodarbojās ar stikla taras vākšanu un nodošanu otreizējai pārstrādei un izmantošanai. Nevaru saprast,kāpēc viņš bija tups? Tas bija labs un ienesīgs bizness.Tika mazināts vides piesārņojums un ar to pelnīta nauda.Es ļoti saprotu to,ka es esmu tups un neizglītots,bet nevaru saprast,kāds tam sakars ar atkritumu šķirošanas punktu? Mans piedāvājums.pašvaldībai veikt pārrunas ar atkritumu apsaimniekotāju firmu par atbilstoši mūsdienu prasībām izveidot atkritumu šķirošanas laukumu .Atkritumu šķirošanas laukums varētu būt bijušajā sovhoza garāžu teritorijā. Laukumā ir patstāvīgi jābūt atbildīgai personai,kas apkalpo šo procesu ,palīdz un izskaidro,kā arī uzpasē kārtību. Tā arī radītos vismaz divas darbavietas no atkritumu apsaimniekotāju firmas budzeta,bet Aglonas cilvēkiem.

    Arturs Gražulis - 12.12.17 ( 23:32 )
Paldies par ieteikumu! Lūdzu esiet pieklājīgāki savos izteicienos!

    fuj, bļa - 12.12.17 ( 23:15 )
Atkal virtuālie zajobas šeit mēdās un mērās ar kiļikiem.

    Jezups - 12.12.17 ( 22:09 )
Tēma pacelta nopietna, prasās risinājuma. Tik kāpēc atkal kasaties ņi pa tēmu!. Artur naīsalaidīs, esi gudroks par provokatorim!

    Antigražuļs - 12.12.17 ( 21:33 )
Vienmēr laipni, tikai Tu esi tik tups, ka jau rīt aizmirsīsi Vot es nezinu, kurš tupāks, Tu vai Preiļu Mirla... veicot nelielu analīzi, nonācu pie slēdziena, Tu

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 12.12.17 ( 21:23 )
Paldies par to ka māci! Man ar to izglītību pats saproti kā. Esmu tups un neizglītots. Tāpēc labi ,ka kāds pamāca

    Antigražuļs - 12.12.17 ( 20:30 )
,,Runa neiet par mani,, - Gražuļ, dļa osobo tupih, atkārtošu n-to reizi. Runa nevar iet, runa nevar stāvēt, lekt, saproti? Runa vai nu IR vai nu NAV, tobiš, cik tupam jābūt lai to nevarētu iegaumēt uz visiem laikiem, ko? Pareizi teikums skanētu šādi:,,Runa NAV par mani, bet par visu situāciju kopumā.,, - kas nav saprotams?

    Arturs Gražulis - 12.12.17 ( 20:07 )
Runa nav par mani,bet par visu situāciju kopumā. Eiropas savienības uzstādījumi paredz ka līdz2020gadam Latvijā 50 % atkritumiem jābūt šķirotiem,jo tas ir resurss,ko var izmantot otreiz .Skolā bērnus māca šķirot atkritumus,bet reālā situācija neatbilst mācītajam.

    Antigražuļs - 12.12.17 ( 19:55 )
Kas jums tur Aglonā izved atkritumus? Samaksā un Tavus atkritumus aizvedīs, bet ....Tu jau kapeikas pi@ējs, gribi visu par velti

    Antigražuļs - 12.12.17 ( 19:53 )
,,sadzīves atkritumu apsaimniekošana,, - nejauc atkal pirkstu ar p@@@i, sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nav sadzīves atkritumu šķirošana. Bet Tev jau čto v lob, čto polbu, odna @@i raznica, vai ne?

    Likuma par pašvaldības funkcijām pirmajā punktā ir rakstīts - 12.12.17 ( 19:45 )
1. Organizēt iedzīvotājiem komunālos pakalpojumus (ūdensapgāde un kanalizācija; siltumapgāde; sadzīves atkritumu apsaimniekošana; notekūdeņu savākšana, novadīšana un attīrīšana) neatkarīgi no tā, kā īpašumā atrodas dzīvojamā platība;

    Arturs Gražulis - 12.12.17 ( 19:41 )
Atkritumu šķirošanas punkts autoostā jau idiotisms.Kur konteiners nolietotajām batarijām?Kur mest nolietotās autoriepas?Kur mest nolietoto tekstilu? Kur mest plastmasu? Man mājās pieci veci mobīlie telefoni,vecs monitors,trīs kafijas automāti,viens tosters,vecs putekļusūcējs un radioaparāts.Kur to visu Aglonā likt? Vest uz autoostu un mest uz zemes? Tur tak cilvēki,Aglonas viesi brauc.Vai izgāztuve ir Aglonas vizītkarte/ Vai tiešām to nevar izveidot piemēram bijušājā sovhoza teritorijā? Baznīcas zeme gan autoostā,gan sovhozā .

    Antigražuļs - 12.12.17 ( 19:39 )
Skolā Tu tiešam esi slikti mācījies, piekrītu Tieši tā, Gražuļ, kur problēma, bliez augšā savu SIA ,,Grabaža,, un vāc ko gribi, kas Tev neļauj? Tikai neaizmirsti, ka par velti....un es gribētu redzēt, cik ātri Tu bankrotēsi. Cik man zināms, klientam atkritumu šķirotavās nav jāmaksā par pirmajiem 100 kg. gada griezumā. Arī no manas dzīvesvietas netālu, kādus pāris km, atrodas atkritumu pieņemšanas punkts, arī tur nepieņem plastmasu.

    Preiliete no Aglonas - 12.12.17 ( 18:51 )
Preiļos ir zināms, ka Saimniekam var nodot bez maksas savu nolietoto sadzīves tehniku. Kur problēma tā atrisināt arī Aglonā? Piezvani sarunā un atved piemēram uz garažām. Un tad visu kopā Vienā gruzovikā aizvest kur vajag nodot. Bet Aglonā labāk izlikties, ka nekā tāda nav un nevar izdomāt. Vai vest uz zpreiļiem. Civilizēti

    Arturs Gražulis - 12.12.17 ( 18:37 )
Izņemot Antigražuli nevienam nav viedokļa par atkritumu šķirošanas punktu.Monitoru viens atveda un turpat uz zemes nometa. Tā mēs dzīvojam.Savas nolietotās mantas slēpjam šķūnīšos,garažās,vai vedam uz mežu,vai dedzinam. Dzīvojam un izdzīvojam kā mākam un pie visa vainīgs Gražuļs ar savām videokasetēm un diopozitīvu kastītēm. Pašvaldībai ar to nav nekāda sakara,vainīgs Gražuļs un visiem labi.

    Arturs Gražulis - 12.12.17 ( 18:26 )
Paldies Antigražuļam par komentāriem!

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 12.12.17 ( 18:25 )
Tak diopozitīvu kastītes ir iepakojums,bet videokasetes no plastmasas.Politelēns arī ir plastmasas paveids.Dzīvojot Aglonā jūtos kā idiots. Laikam skolā slikti mācījos

    Antigražuļs - 12.12.17 ( 18:08 )
Reku arī cūča atzīšanas ...,,Arturs Gražulis - 11.12.17 ( 22:58 ) Biju šodien Aglonas atkritumu šķirošanas punktā,gribēju izmest plastmasu,bet sapratu ,ka tur tādas opcijas nav.Ir tikai politelēns un iepakojums. Tā kā esmu pamuļkis,diapozitīvu kastītes izmetu pie iepakojuma,bet vecās video kasetes pie politelēna. Tajos konteineros viss samests kā pagadās un neviens pēc tā neseko.Konteineri ir pārpildīti pāri malām. Tāds atkritumu šķirošanas punkts ir parodija un Aglonas negods.Kad es runāju par modernu atkritumu šķirošanas punktu,jūtos kā no citas planētas pamuļķītis. Ko mēs varam savā mazajā novadiņā? Neko ,,

    Antigražuļs - 12.12.17 ( 18:05 )
Grašuļs pats vakar atzinās, ka arī sametis plastmasas izstrādājumus neatbilstoši tam, tvertnēs. Redzi, Gražuļ, kad tādi kā Tu izbeigs pastāvēt, būs viss skaisti un sakārtots, bet kamēr cūči met kur pagadās, tikmēr normālie cilvēki čieš no tādiem ka Gražuļs.

    Arturs Gražulis - 12.12.17 ( 14:18 )


    Arturs Gražulis - 12.12.17 ( 14:14 )
Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !