05.01.18 ( 18:40 )   |   Pievienoja: Arturs Gražulis   |   Raksts skatīts 1843 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 122 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 122 ] komentāri

    statistika - 08.01.18 ( 23:37 )
Antigražuļam tāpēc uztraukums? 50 viesi reizē, kad sēdes ievietotas. http://aglona.net/upload/up/4ed096696547560c8845f5d03502b239.PNG

    Anita - 08.01.18 ( 22:49 )
Personīgi esmu dzirdējusi, kā lamājas Elizabete un, kā lamājas Ingūna.Par Pogas kundzi šoreiz atļaušos klusēt. Sievietēm lamāties nepiestāv, bet ja jau te sāk analizēt lamāšanās prasmes, tad Elizabete arī lamāties prot labāk un radošāk! Enerģiski, no sirds...Labi, ka neviens neredz kā katrs mēs lamājamies, šos video skatoties.

    Elizabete Viļuma- Gražule - 08.01.18 ( 22:12 )


    ha ha - 08.01.18 ( 22:05 )
Atrada ar ko Elizabetei kaunināt. Ušakovs lamājās, lamājās sēžu laikā, līdz valsts galvaspilsētas mēra amatam pielamājās. Visi balso un priecājas, ka mērs lamājas un pilsētu ceļ! Salasīja komandu, kura strādā- un lamāties pārstāja!

    Elizabete Viļuma- Gražule - 08.01.18 ( 21:54 )
Streiķe nekad nebija laba. Tāpēc viņa nevar būt arī labāka. BAILES tas bija viss, ko viņa radīja sevī, ap sevi, darbiniekos, bailīgajos deputātos un visos domes darbiniekos. Tajā pat skaitā Ingūnai. Vienīgais paldies Streiķei par prasmēm, ko par velti apguvu sadarbojoties ar policiju, prokuratūru, drošības policiju,valsts iestādēm. Tikai pašai redzot šo iestāžu ,, speciālistu,, prasmes- var iepazīt, kādā valstī dzīvojam! Par to saku, lielu paldies. No visas sirds! Žēl, ka pašas radītās bedrēs tagad krīt tie, kuri uzticīgi kalpoja Streiķei. Bet tas tikai pierāda mani iepriekš apgalvoto- ka Streiķe nekad nebija laba. POLITISKAIS PARAZĪTS UN IZMANTOTĀJA! Savam ļaunumam izmantoja pat māsas vīru. Kā teikt, ka ne pašai, tad, lai šašai ar netiek!

    Arturs Gražulis - 08.01.18 ( 21:38 )
Kā Viļuma lamājas Jūs obligāti ielieciet facebook un obligāti ielieciet linku šajā mājas lapā,lai visi klausās. Pusgadu es pacietīgi atbalstīju Ingūnu,vēroju un klusēju. Tagad varu salīdzināt ,ka Streiķe bija daudz labāka. Viņā vismaz bija harisma un cīņas spars. Viņa bija cienīgs politiskais pretinieks. Priekš sava politiskā grupējuma,viņa bija spēcīgs līderis.Viņai bija dzelžaina juriste,pacēla Pogu,kura viņai uzticīgi kalpoja,Viņai bija Lielcepure,kura ar kaukulātoru po starinki bija spējīga saskaitīt visu budžetu. Streiķe politiskajās batālijās bija spējīga savam oponentam Krimanam uzdzīt tādu adrinalinu,ka sēdes pārvērtās par interesantu šovu. Viņu respektēja darbinieki.Ingūnai tā visa nav

    Elizabete Viļuma- Gražule - 08.01.18 ( 21:28 )
Vairāk kā izteikt LĪDZJŪTĪBU Ingūnai nevaru! Lai kaut ko varēt, Ingūnai būtu jāmāk sadarboties. Parmest, ka viņu uzmeta, tas mazliet aizvaino, ņemot vērā visu vēsturi no A-Z. Bet katrs mācās no savām kļūdām. Ļoti žēl, bet izskatās, ka kļūdas maksās krēslu. Iedzīta stūrī, un nav neviena, kas pasniedz izpalīdzīgu roku. Pirmkārt, ka domē maz prasmīgu roku, bet arī tās- prasmīgās rokas, gaida varas apvērsumu. Bet tās rokas, kas visu laiku centās balstīt, publiski tiek sistas par to, ka lien tur , kur tām neprasa. Labāk ar gudru zaudēt, nekā ar stulbu uzvarēt!

    erretam- Elizabete Viļuma- Gražule - 08.01.18 ( 21:13 )
O.Šatilovs turpina augt un attīstīties Aglonas novada domē. Prieks skatīties Šatilova darbu, tikai žēl, sabiedrībai atmiņa nav īsa. Nebūtu viņš šos četrus gadus Streiķes un Pogas politiskajam lindrakam tik cieši klāt turēties, varbūt tagad, cienījams politiķis būtu, varbūt pat labs priekšsēdētājs. Iespējams, cilvēki mainās, ja tiem dod iespēju! Iespējams labi tēlo, lai iegūtu sev vēlamo! Bet ne pret vienu cilvēku neesmu pret. Pret viņu darbībām- tā jau cita runa !Personīgi man būtu daudz tīkamāk no Ingūnas vai Vanailes dzirdēt biezu MĀTI, nekā klausīties viņu stulbumu sēžu laikā. Šodienas BUDŽETA izskatīšana( štatu izskatīšana) ir ŠAUSMENES VĒRTA!!!! Pizdze...ts ir maigi teikts! Lai piedod man visi svētie, kaut ko tādu- reti gadās redzēt. Tas ne tik daudz par priekšsēdētājas darbu- bet visu sēdi kopumā! Par Inetas Valaines meliem, par Inetas Pogas bravūru ( kā pati sēdes laikā publiski izteicās- kakājumiem), par grāmatvežu izpratni- kā veidojas novada budžets.....par KOMANDAS DARBU! :

    erretam- Elizabete Viļuma- Gražule - 08.01.18 ( 21:11 )
Tiešām.Nākamreiz ieraksti. Obligāti. Citādi ticamības nav. Es nenoliedzu, ka, iespējams,lamājos,bet no manas lamāšanās novada BUDŽETS NESARŪK!!!!! Mans tēls- iespējams, cieš! Bet TAUTA un tautas naudas maks no manas lamāšanās- necieš! No katras Viļumas lamāšanās- valsts novadam miljonu neatņem un novada budžetā līdzekļi nesarūk. Ne man Badūns, ne Reščeno, ne Streiķe, ne Ingūna slikti. Par viņu rīcībām- tas jau cits stāsts, jo viņu darbu apmaksā nodokļu maksātāji. Arī tie cilvēki, kuri atbalstīja MANI un mana saraksta cilvēkus vēlēšanās. Ja tu ceri, ka es stāvēšu malā un priecāšos par to, ka novada darbinieki, ar savām ,,prasmēm,, UZMETA nijušo un esošo priekšsēdētāju, tad tu dikti šaubies! Katram ir tiesības uz izaugsmi. Tajā skaitā arī man. Piemēri rāda, ka cilvēks mainās. Gadu garumā vēroju, kā attīstījās Badūns- Dagdas novada domē. Vēroju, kā cenšas augt Reščenko - Aglonas novada domē. H.Streiķe tā arī aizgāja, nesapratusi- kas ir kas. Šatilovs turpina augt un attīstītie

    erret - 08.01.18 ( 20:40 )
Sen nebiju aci iemetis šajā mājas lapā... nu tāds kopsavilkums pēc ilgāka laika... Ja Krimāns labākais un gudrākais deputāts, tad ko viņš ir izdarījis labu savā deputāta past;avēšanas laikā vairākos sasaukumos pēc kārtas? Kāpēc Gražuļiem visi visu laiku slikti - Badūns slikts, Reščenko slikts, Streiķe slikta, tagad arī Ingūna slikta... Kā jāizskatās tam labajam un pareizajam? Un vēl... tīri nejaušs gadījums... gadījās būt domē pēc kārtējās sēdes, kad jau izslēgtas Gražulū aparatūras... ja nebūtu pats dzirdējis, neticētu - KĀ VIĻUMA LAMĀJAS, KĀDU MATUŠKU LIEK UZ VISIEM , ziniet, pēdējais Aglonas plencis tā neprot. Ja neticat, pie izdevības ierakstīšu un ievietošu facebook... Tā ka - pirms rej uz citiem paskaties uz sevi...

    . - 08.01.18 ( 18:33 )
Rèzeknes novads Tevi gaida!Tur noteikti daudz darāmā

    Antigražuļs - 08.01.18 ( 18:20 )
Koko - 08.01.18 ( 12:54 ) Varbūt Jaunaglonu arī piedāvāt?! http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/plani-luznava-izvietot-militaro-bazi-vietejiem-raisa-gan-ceribas-gan-bazas.a263410/ Un kas Jaunaglonā ir? Sporta komplekss ir?, Kazarma vismaz 600 karavīriem ir? Brīvas zemes poligonam ir? .... nav nekā! Tad var tikai sapņot.

    Elizabete Viļuma -Gražule - 08.01.18 ( 13:51 )
Personīgi mani tas priecē. Atjaunotā Lūznavas muiža šī pagasta zemēm un īpašumiem ir palīdzējusi paaugstināt tirgus cenas. Šāda veida risinājums dos iespēju šai vietai vēl vairāk atplaukt un dos jaunas darba vietas. Kur notiek cilvēku rosība, apkārtējiem gribas aktīvāk rosīties. Apsveicami. Kārtējais Rēzeknes novada veiksmes stāsts. Tajā pat valstī dzīvojot!!!!!!

    Koko - 08.01.18 ( 12:54 )
Varbūt Jaunaglonu arī piedāvāt?! http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/plani-luznava-izvietot-militaro-bazi-vietejiem-raisa-gan-ceribas-gan-bazas.a263410/

    Antideputats - 08.01.18 ( 11:15 )
Izskatas ka lielai dalai pateicoties Grazuliem jasak lietot antidepresanti. Tabletes vai skidruma tas jau arstiem jaizlemj. Artur turies.ta tik turpini. Tapat visiem skaidrs ka Aglonas novads tiks pievienots citam un darmava maize daudziem beigsies.

    Antideputats - 08.01.18 ( 11:15 )
Izskatas ka lielai dalai pateicoties Grazuliem jasak lietot antidepresanti. Tabletes vai skidruma tas jau arstiem jaizlemj. Artur turies.ta tik turpini. Tapat visiem skaidrs ka Aglonas novads tiks pievienots citam un darmava maize daudziem beigsies.

    Nekritizējiet,bet strādājiet - 08.01.18 ( 11:02 )
http://aglona.net/upload/up/c9b179d9d7d491a63a2086eb3aaad934.PNG

    Domes vadībai - 08.01.18 ( 10:44 )
Runas lielas, darbi mazi! Balsoju par savu ģimenes ārstu A.Ruskuli. Krustiņu ievilku arī Ingūnai. Nākas nožēlot, ka atbalstīju Streiķes politikas realizētāju. Labi, ka sarakstā negāju. Vismaz nav jāsarkst. Ruskuļa kungam izturību saglabāt veselo saprātu odžu saimē.

    Strādājiet - 07.01.18 ( 22:50 )
http://aglona.net/upload/up/c2e1211f9d2b93a09ac4ce0b6f1a7dda.PNG

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 22:37 )
Jūsu pakalpojumi vairāk nav nepiešami! Jūs pārkāpāt komentēšanas apjoma limitu. Mēs izvērtējām ,ka Jūsu komentāri ir destruktīvi un nenes Aglonas novadam pievienoto vērtību.Aizņem pārāk daudz vietas ciEtajā diskā!

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 22:25 )
Jūsu komentārs tika dzēsts. Sazinieties ar Aglonas novada domi,lai turpmāk atļautu komentēt šajā vietnē.

    Komare,sāc strādāt! - 07.01.18 ( 22:10 )
http://aglona.net/upload/up/c2e1211f9d2b93a09ac4ce0b6f1a7dda.PNG

    Antigražuļam - 07.01.18 ( 22:05 )
Tu esi lūzeris un lupata.Ar savām butēm noindēji visus iedzīvotājus. Tavai sievai ir augsts tilts un šausmīgas pumpas. Nav zobu un līkas kājas. Tu esi ņuņna. Kāpās uzcēli būdu,kas bojā apkārtējo skatu. Liepājā Tevi visi pasūtīja nahuj,tāpēc ka zivis bija Clupea harengus membras,bet ne butes un vēja zivis. Tādi kā tu tikai kās Baltijas Jūru,bet vietā resursus neatjauno. Tu esi pļēgurs,tāpēc ka diedelē alkoholu. Pašam nav poilaj naudas. Liepājā Tu esi čangalis,kas pameta dzimteni. Ekonomisko labumu meklētājs. Liepājas negods.Vācies pie urlām. Tvajo mesto u paraši dzibil. Nu apmēram tā ;)Nu kā? Atbraukšu uz Liepāju pie māsīcas,iedošu bietē!

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 21:50 )
Kaste ruma - 07.01.18 ( 21:33 ) - es godīgi maksāju nodokļus, gan par realizēto produkciju, gan par saviem strādniekiem. Viņiem nebūs ar izstieptu rociņu jāiet pie Liepājas domes un jālūdz pabalsti, kā to dara Tavi ex strādnieciņi. Kas attiecas uz malu zvejniecību (nevis medniecību, kā Tu interpretē), tad noper licenci un arī Tu būdams, aglonietis, vari braukt un zvejot Un primaks, kā Tu, neesmu ... nopirku zemi, uzcēlu māju. Sieva arī ir no Latgales, tikai savā laikā mācījās Liepājas Universitātē

    Kaste ruma - 07.01.18 ( 21:33 )
Malu mednieks,zivju kapcītājs,nodokļu nemaksātājs. Tu neesi Rutka cienīgs. Rutkis jurists,It speciālists un godājams domes speciālists. Tu primaks! Ha,ha,ha,ha! No Aglonas Tevi patrieca ar sūdainu koku. Ha ha ha! Nu kā ? http://aglona.net/upload/up/c2e1211f9d2b93a09ac4ce0b6f1a7dda.PNG

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 21:23 )
Es Tev atkārtošu ar pamatprofesiju jau sen nenodarbojos, jūra neeju. Ja zini, ko nozīmē ,,piekrastes zvejnieki,,, tad tik muļķīgus jautājumus neuzdod

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 21:20 )
Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 21:05 ) Tad kāpēc tu izplati baumas? Ja konkrēti savu muldoņu nevari pamatot un argumentēt. Tāpēc kā lūzeris esi spiests dzīvot svešumā. Vienīgā iespēja saiknei ar dzimteni,ir aglona.net. - Ja es izplatu baumas, no Tevis teikta, tad ko dari Tu? Piemēram, Tev p/laizim jau kuro tiek teikts. Ne Semiņam, ne Antigražuļam nav nekāda sakara ne ar Rutku, ne ar domi - bet Tu kā papagailis Semiņš =Rutka, Antigražuļs = Rutka. Bet Tu taču neaptājies, turpini izplatīt baumas. Tev biezpiens un vitamīni jāēd, atmiņa pavisam švaka

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 21:07 )
Kā ar Eiropas Savienības politiku attiecībā uz zvejniecību?

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 21:05 )
Tad kāpēc tu izplati baumas? Ja konkrēti savu muldoņu nevari pamatot un argumentēt. Tāpēc kā lūzeris esi spiests dzīvot svešumā. Vienīgā iespēja saiknei ar dzimteni,ir aglona.net.

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 21:04 )
Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:59 ) Kas Tevi izdzina no Aglonas,ja esi spiests dzīvot svešuma? -iedomājies, neviens! Vnk. man profesija bija tāda, ar kuru Aglonā iesākt neko nevarētu Vēlāk apprecējos, pēc profesijas sen jau kā nestrādāju, ir savs bizness saistīts ar zvejniecību Menca, bute, jūras zutis, vējazivs - varbūt kādreiz esi ēdis kūpinātus?

    Nekritizējiet,bet strādājiet - 07.01.18 ( 21:01 )
http://aglona.net/upload/up/c2e1211f9d2b93a09ac4ce0b6f1a7dda.PNG

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 21:01 )
Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:57 ) Tak par tiem 700 uz Tevi neviens netur ļaunu prātu Tu tā neuztraucies. Kas Elizabeti izdzina no Maltas? - tad huļiš viņa tēlo slimu govi?

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 21:01 )
Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:57 ) Tak par tiem 700 uz Tevi neviens netur ļaunu prātu Tu tā neuztraucies. Kas Elizabeti izdzina no Maltas? - tad huļiš viņa tēlo slimu govi?

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:59 )
Kas Tevi izdzina no Aglonas,ja esi spiests dzīvot svešuma?

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:57 )
Tak par tiem 700 uz Tevi neviens netur ļaunu prātu Tu tā neuztraucies. Kas Elizabeti izdzina no Maltas?

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 20:23 )
Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:19 ) Mums vienmēr fakti,ko apstiprina video,bet tu sūkā no pirksta un ņem no zila gaisa,vai ne? - par pamatu ir Tevis paša teiktais. Tad jau sanāk, ka tu sūkā nonstopā

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 20:22 )
Tak man pajāt ko viņa tur darīja, galvenais, ka izdzīta no Rēzeknes un Maltas. Un pasaki savai sievai, lai par tiem 700 eur, ko viņa pelna Rīgā nepārmet man, bet, lai pateicas Tev, kurš mēli neprot turēt aiz zobiem

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:19 )
Mums vienmēr fakti,ko apstiprina video,bet tu sūkā no pirksta un ņem no zila gaisa,vai ne?

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 20:18 )
Par kasti ruma jau esi aizmirsis, moš atgādināt, p/laizi?

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:17 )
Ko mana sieva darīja Rēzeknē?

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 20:16 )
Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:14 ) Tu esi vislielākā tenku vācele visā Aglonā. - es saprotu, ka Tevi apsteigt nevarētu pat visas Rīgas centrāltirgus bābas

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:14 )
Tu esi vislielākā tenku vācele visā Aglonā.

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 20:09 )
Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:02 ) Cik Tu maz zini par Aglonu un agloniešiem,bet tēlo varoni-ierēcēju. Ja tas ir taisnība,ka esi liepājnieks,tad seit nedzīvojot,nav iespējams izjust šo īpašo Aglonas gaisotni,kur spējīgi cilvēki vienmēr ir nīsti un dzīti arā. - kas attiecas uz Aglonieti, esmu dzirdējis par viņu daudz dažādu pastāstiņu ...par šņabja bodi Rēzeknē, par sievietēm, par saziedotās naudas piesavināšanos utt. Man šķiet, ka viņš pats sevi noraka. Bet, Gražuļ, ja kāds 3,14darass nāk un gāna manu zemīti, es viņu dzenu prom, tas taču loģiski vai ne? Piem Tava sieva tika padzīta no Rēzeknes, tad no Krāslavas, Dagdā viņu nevēlas redzēt, tas pats gaidāms arī Rīgā Laika jautājums! Deram? ( Tu jau esi man parāda ruma dzēriena kasti, tikai no p/muļka neko izņemot analīzes nesagaidīsi)

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 20:02 )
Cik Tu maz zini par Aglonu un agloniešiem,bet tēlo varoni-ierēcēju. Ja tas ir taisnība,ka esi liepājnieks,tad seit nedzīvojot,nav iespējams izjust šo īpašo Aglonas gaisotni,kur spējīgi cilvēki vienmēr ir nīsti un dzīti arā.

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 19:53 )
Aglona apēda dekānu Andri Agloniieti,kas to pārvērta par mūsdienīgu brendu

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 19:51 )
Atkal Tu vēlamo par esošo gribi pataisīt, Fēlikss ir mans draugs un es viņu cienu, arī Ināra ir labs cilvēks. Krimans gavno, pārējos nepazīstu, tātad arī sūtīt nav par ko.

    Vēl atcerējos - 07.01.18 ( 19:50 )
Vēl Bādūnu Aglona apēda un Bēķi

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 19:46 )
Aizmirsu Vilciņu!

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 19:45 )
Aizmirsi vēl Feliksu,Skrimbli,Maļcāni,Lukaseviču.Gražulii Ināru,Ilgu,,Krimanu.kuri sevi pierādījuši citur kā labi un veiksmīgi speciālisti.

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 19:39 )
Toties Aglonā cilvēkiem ir drosme pasūtīt nax@i Tevi, Viļumu, Vucāni. Nekad neesi aizdomājies kāpēc jūs sūta?

    Arturs Gražulis-Antigražuļam - 07.01.18 ( 19:35 )
Kādas manas vēlmes kaut ko pataisīt? Man principā no tā nemainās ne kas. Visi jūs esat cilvēki . Arī Tu esi cilvēks un no Tevis ir jēga. Paskaties pats cik Aglonā ir maz cilvēku,kas ir drosmīgi. Visi lasa mūsu ar Tevi radīto balagānu .Bet paši apgalvo,ka rakstus lasa,bet komentārus nelasa,jo tur ir tādas šausmas ,ka u ju jū. Izrādās,ka Antigražuļs un mēs lūzeri un Kalnu ielas bomāri Gražuļi esam uz šīs virtuālas skatuves.

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 19:21 )
Arturs Gražulis - 07.01.18 ( 19:09 ) Toļiku Diāna neizdzina! Pats aizgāja pie Ingūnas un teica,pašļi'Jūs naxuj. - pareizi izdarīja, ka uzrakstīja atlūgumu, jo ar to mirlu Vucāni neesot iespējams strādāt. Gribēju ko jautāt, p/laizi Gražuļ, no kura laika, Antigražuļs, kurš ir Feoktista draugs, aizstāv Streiķi? Es saprotu, ka Tavi mēģinājumi padarīt vēlamo par esošo jau gadiem nesanāk, bet nu pietiek tak cilvēkiem melot, klaun!

    Arturs Gražulis - 07.01.18 ( 19:09 )
Toļiku Diāna neizdzina! Pats aizgāja pie Ingūnas un teica,pašļi'Jūs naxuj. Bet Feliksu, kā vēsture liecina,no Aglonas izēda Antigražuļa mīļotais Streiķes klans. Lidai vajadzēja amatu. Feliksu ilgi vazāja pa tiesām. Tāda ir tā Aglona.

    Arturs Gražulis - 07.01.18 ( 19:03 )
Es par ko saku.Citi paši aiziet ,neredzot perspektīvu kā Anatolijs. Citus izdzen kā Diānu,kas veiksmīgi sāka sakārtot. Visagstākā pilotāža Afanasjevs,kurš pēc domes uzaicinājuma gāja Diānas karjerai kapu rakt un pats iekrita tajā kapā. Tā būtu mierīgi strādājis,bet tagad jāmācās Valsts valoda. Arī Ingūnai administratīvais sods par valodas likuma neievērošanu. Bet pats interesantākais ir priekša,jo dome tiesāsies ar Diānu un kā prakse rāda,ja zaudēs,tad atkal tiks maksātas kompensācijas no domes kabatas. Deputāts Krimans par to Ingūnu un visus pārējos brīdināja,ka vieglāk un lētāk atvainoties un atjaunot amatā. Bet visiem tas pie kājas,jo budžets visu pacietīs . Sporta centru likvidēt,lai Aglonas vidusskola halli sev monopolizē. Steiķes klana paliekām tas ir izdevīgi

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 18:57 )
Sporta jomā vien četras personas - Aglonā sports tika norakts jau sen, līdz ar Feliksa aiziešanu uz Preiļiem, Vucāne piebeidza pavisam, padzenot Toļiku!

    K.L. - 07.01.18 ( 18:38 )
Gražulis var melot, bet video nemelo. Šie trakie video bija redzami arī pirms vēlēšanām. Kāds tautu vēlējās brīdināt. Nekas netika melots. Ko sagaidījām pēc vēlēšanām? Viena pusgada laikā cik nolinčoto? Paskaitiet mīlīši? Sporta jomā vien četras personas.

    Atbilde domei - 07.01.18 ( 18:37 )
http://aglona.net/upload/up/55a4acb3c5c7574fad632ce427b8c8b2.PNG

    no domes - 07.01.18 ( 18:24 )
Pošol nax@j idejiskais Gražuļ !

    Arturs Gražulis - 07.01.18 ( 16:56 )
Neskaudīsim citu algas,bet apvienosimies kopīgi attīstīt Aglonas novadu! Nekritizēsim,bet strādāsim!Tāpēc sākšu pakāpeniski rakstīt domei iesniegumus ar idejām un ierosinājumiem.

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 16:53 )
Arturs Gražulis - 07.01.18 ( 16:49 ) Es neesmu cienīgs savu uzvārdu rakstīt ar lielo burtu,jo sapratu ,ka kritizēt ,bet ir jāstrādā. Jāstrādā mūsu novada,Latvijas labā! Tāpēc nekritizēsim,bet strādāsim! - pareizi, jo kārtējo reizi lasītāji pārliecinās, ka esi prasts melis un trollis, kurš te komentē ar hvz cik segvārdiem ...tad nu, meli, pošol Tu nax@i

    Arturs Gražulis - 07.01.18 ( 16:49 )
Es neesmu cienīgs savu uzvārdu rakstīt ar lielo burtu,jo sapratu ,ka kritizēt ,bet ir jāstrādā. Jāstrādā mūsu novada,Latvijas labā! Tāpēc nekritizēsim,bet strādāsim!

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 16:35 )
Oj.Amtigražuļiks parādījās - 07.01.18 ( 16:28 ) Pasaki man mīļais cilvēk,kāpēc Tu te visus kritizē? Nekritizē,bet strādā. Neņem piemēru no Gražuļiem,lūzeriem un Kalnu ielas garāžas bomāriem. Neesi lupata kā gražuļs, kas dzīvo uz savas bābas kakla. . - Tu pat sevi necieni, rakstot savu uzvārdu ar mazo burtu, Gražuļ

    Kā Tev nav kauna Antigražuļ! Paklausies un izdari sacinājumus - 07.01.18 ( 16:31 )


    Oj.Amtigražuļiks parādījās - 07.01.18 ( 16:28 )
Pasaki man mīļais cilvēk,kāpēc Tu te visus kritizē? Nekritizē,bet strādā. Neņem piemēru no Gražuļiem,lūzeriem un Kalnu ielas garāžas bomāriem. Neesi lupata kā gražuļs, kas dzīvo uz savas bābas kakla. .

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 16:24 )
iedzīvotājs - 07.01.18 ( 15:49 ) Gražulis strādā un nesaņem algu,bet tādas kamares par neko saņem atalgojumu, - o jā, saliecis muguru troļļo savā mājas lapā Domādams, ka viņu tauta neatpazīst

    Antigražuļs - 07.01.18 ( 16:20 )
Grēciniecei - 07.01.18 ( 11:31 ) Kāpēc Fecabook būtum jātaisnojas, ka lapa nav saistīta ar domes darbiniekiem? Kārtējais Ingūnas un Rutka gara darbs?! Katrai amatpersonai būtum jāievēro ētikas normas sociālajos tīklos. Citādi bez grēka, kļuva grēcīga, bet ar grēkiem- pati sev pieminekli un iesauku tautu mēlēm izdomāja. - arī Viuma, kārtējo reizi troļļojot pabāza knābi

    iedzīvotājs - 07.01.18 ( 15:49 )
Gražulis strādā un nesaņem algu,bet tādas kamares par neko saņem atalgojumu,

    Komare,sāc strādāt! - 07.01.18 ( 14:55 )
http://aglona.net/upload/up/c2e1211f9d2b93a09ac4ce0b6f1a7dda.PNG

    ppp - 07.01.18 ( 13:25 )
GRAZULI PATS SAC STRADAT!!!!! Sez un kasa savu piekto caurumu, ierauj spirtito un kasa talak.

    ppp - 07.01.18 ( 13:20 )
Bij sie video jau ari pirms velesanam salikti, Grazulis cereja tada veida balsis vairak dabut, bet neka, ha ha

    Komare,sāc strādāt! - 07.01.18 ( 13:06 )
http://aglona.net/upload/up/c2e1211f9d2b93a09ac4ce0b6f1a7dda.PNG

    traki gan video - 07.01.18 ( 12:56 )
Tas par to Vilciņu video

    traki gan video - 07.01.18 ( 12:55 )
Nebiju zinājusi, ka Barkeviča var tā kliegt. Vai tad tāda pati ličošana nenotiks ar to sporta centra vadītāju? Mats matā. Kur komentētāji ņem šos video, ko ievieto? Kādā saitā tie ir pieejami? Tik interesanti paskatīties vēsturi. Kāpēc šie video netika publicēti pirms gājām par Ingūnu balsot? Tad jau domē melo, ka Gražuli vajā Ingūnu. Būtu gribējuši vajāt, vajātu pirms vēlēšanām. Šie video paši par sevi runā. Drausmīgi. Žēl, ka tajā laikā tik ļoti nesekoju, kas domē notiek. īsts trakums teikšu jums

    Anna - 07.01.18 ( 12:48 )
Tik perfekti multfilmās atainoji Inetas Valaines spediķus... molologā braukšana pa sarkano gaismu

    Anna - 07.01.18 ( 12:44 )
Tikai bez kritikas. No tīras sirds atzīšos. Kad iznāca aglona.net leļļu sērija, es biju šokā par it kā gudra cilvēka glupībām.ikdienā skatos aglona.net sižetus, domes sēdes utt. Komentāru sadaļā parādījās lellītes. Paskatījos uz tām lellītēm ar šodienas informētā aglonieša acīm. Elizabet, atsāc multfilmiņu veidošanu. Atzīšos godīgi,jo tad tevi nosodīju, jo daudz ko lellēs nesapratu. Šodien noskatījos to saules veikala lietu un volvo izsoli. Tik gardi smējos. Es uzskatu, ka tāda uztvere nav tikai man, bet vairākiem novadniekiem. Varbūt tieši tagad ir radīts tas skatītājs, kurš spētu uztvert visus zemtekstus, ko lellēs iepriekš liki? Varbūt ir vērts atjaunot lelles?

    Strādājiet - 07.01.18 ( 12:31 )
http://aglona.net/upload/up/c9b179d9d7d491a63a2086eb3aaad934.PNG

    Grēciniecei - 07.01.18 ( 11:31 )
Kāpēc Fecabook būtum jātaisnojas, ka lapa nav saistīta ar domes darbiniekiem? Kārtējais Ingūnas un Rutka gara darbs?! Katrai amatpersonai būtum jāievēro ētikas normas sociālajos tīklos. Citādi bez grēka, kļuva grēcīga, bet ar grēkiem- pati sev pieminekli un iesauku tautu mēlēm izdomāja.

    Rēzeknes iela - 07.01.18 ( 00:18 )
Antigražuļam tikai Elizabetes ģimenes lomu spēles interesē? Kā ar citām ģimenēm? Barkeviču, Valaines....dažs labs deputāts sēž pat bērna kopšanas atvaļinājumā. Varbūt katrai ģimenei pašai ir tiesības izvēlēties, kurš pelnītājs.... Neņem galvā , Elizabetiņ. Es tevi apbrīnoju!Tadu mīlestību reizēm pat apskaužu.No kā tu smelies enerģiju? Padalies!

    Rēzeknes iela - 07.01.18 ( 00:05 )
Negribēju balsot par Elizabeti, jo viņu sarakstā bija Krimāns. Izskatās, ka Elizabete visu izskaitļoja iepriekš. Nedēļu pirms vēlēšanām viņa man nosauca jaunās domes sastāvu un jauno priekšsēdētāju. Ar vietnieku viņa kļūdījās. Nosauca Krimānu.

    Rēzeknes iela - 06.01.18 ( 23:56 )
Kādas muļķības te raksta? Facebook neko nerada pats. Kāds absurds! Kurš tad Maizes muzeju nodēvēja par tūrisma aģentūru? Facebook? Paši no domes radīja šo vietni.

    Arturs Gražulis-Rezeknes ielai - 06.01.18 ( 23:52 )
Vajdzēja balsot par Elizabeti

    Rēzeknes iela - 06.01.18 ( 23:50 )
Paldies Artūram arī par šo informāciju. Kura, sevi cienoša priekšsēdētāja, facebook profilā ievietos bildi, kurā nosauc sevi par grēcinieci? Kam, un, ko īsti Ingūna ziņo profila apmeklētājiem? Tā ir viņas publiskā atzīšanās? Kuram?

    Rēzeknes iela - 06.01.18 ( 23:45 )
Pats interesantākais, ka Gražulis nevis zākā, bet atspoguļo nosaukto personu rīcības. Kad balsoju par Ingūnu, cerēju uz pārmaiņām. Nekādu pārmaiņu. Streiķe, kas Streiķe! Nekad Elizabetei nepiedošu, kad mani atrunāja balsot par Streiķi. Nobalsoju par viņas ieteikto kandidatūru. Kādas pārmaiņas novadā? Pilnīgs haoss!

    Arturs Gražulis - 06.01.18 ( 23:37 )
Ingūna iet Streiķes ceļu

    Arturs Gražulis - 06.01.18 ( 23:30 )
Tāpēc es cenšos un sapņoju saņemt tik daudz naudas kā Ingūna.Vismaz tik daudz naudas kā Komare. Man facebook trīs profili ,bet Komarei viens,kas nestrādā no 2013.gada. Vot tāpēc es reju,ka uz zemes nav taisnības tikai Antigražuļam spēks

    Antigražuļs - 06.01.18 ( 23:23 )
Atceros, kā Gražuļs jūsmoja par Streiķieni, pēc brītiņa jau zākāja. Atceros, kā Gražuļs jūsmoja par Ingūnu, pēc mirkļa jau zāka. Kas Tu tāds esi, Gražuļ, lai zākātu cilvēkus? Sūds uz kociņa, pļēgurs, nodokļu nemaksātājs, spirta tirgonis un lupata, kurs sēž uz bābas kakla, kamēr šī melnās miesās raujas. Parasti veči ir tie, kas rūpējas par ģimenes labklājību, šajā gadījumā vecis ir Viļuma, bet bāba Gražuļs.

    No vēstures - 06.01.18 ( 23:20 )


    No vēstures - 06.01.18 ( 23:17 )


    Arturs Gražulis - 06.01.18 ( 23:10 )
A Tu atceries ,kad devi man riepā? Ingūna slikta novada vadītāja!

    Antigražuļs - 06.01.18 ( 23:04 )
Arturs - 06.01.18 ( 22:57 ) Ingūna tālāk par Veliku un savām Nizabutkām nekur netika. - cik gadus viņā ir deputāte? Joprojām ceru, ka atcerēsies kurā gadā biji Vācijā

    Vilciņa linčošana - 06.01.18 ( 23:03 )


    Antigražuļs - 06.01.18 ( 23:02 )
Viņš visus šos gadus nepieļāva zagšanu un glāba novadu no stulbiem domes lēmumiem - Nesmīdini tautu!

    Arturs - 06.01.18 ( 22:57 )
Ingūna tālāk par Veliku un savām Nizabutkām nekur netika. Vel aktīvi piedalījās Vilciņa linčosanā

    Arturs Gražulis - 06.01.18 ( 22:55 )
Krimans ir deputāts no 1997.gada . Bet Krimāns 27 .gadi deputats. Viņš visus šos gadus nepieļāva zagšanu un glāba novadu no stulbiem domes lēmumiem

    Antigražuļs - 06.01.18 ( 22:04 )
Krimans ir visgudrākais un nesavtīgākais deputāts. Arī viņš ir visilgākais deputāts. - kādu projektu Krimāns ir realizējis savas deputēšanas 27 gados?

    Arturs Gražulis - 06.01.18 ( 18:58 )
Zvaigzne ir Ingūna! Krimans ir visgudrākais un nesavtīgākais deputāts. Arī viņš ir visilgākais deputāts. Trīs domes sēžu profili ir labāk nekā Aglonas domes profils,kurš nav aktīvs no 2013.gada

    Arturs Gražulis - 06.01.18 ( 18:50 )
Lūdzu Tev viens no pēdējiem Baidies Vampīr

    CRU - 06.01.18 ( 18:27 )
Lasīt māki vai analfabēts? Es rakstīju, ka viens no pēdējiem, nu i kas tur neštimmē? Stokholma? Un kam vajadzīgi 3 novada domes sēžu profili? Nu varbūt tik aktierim Krimanam, kas noķēris zvaigžņu slimību.. b

    Arturs Gražulis - 06.01.18 ( 17:34 )
Pēdējais ko Gražuļs in nopublicējis facebook ir Atkal neštimē Tavs rakstītaisPievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !