08.01.18 ( 16:28 )   |   Pievienoja: Arturs Gražulis   |   Raksts skatīts 543 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 7 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 7 ] komentāri

    Arturs Gražulis - 09.01.18 ( 09:42 )
Bez normāla grāmatveža un jurista normāls novada darbs ir neiespējams.Bet Ingūnai visa tā nav.Klindzānes vietā praktikante,bet Lielcepures vietā speciālisti ,kas tikai mācās Jebkura tiesvedība ir liekais darbs un līdzekļi.

    ! - 09.01.18 ( 09:09 )
Par Diānas attiecībām ar Preiļu novada vadību var rakstīt disertāciju,bet tā ir atsevišķa tēma. Pilnīgi pareizi, ar visiem advokātiem un melošanu zaudēja 6 tiesas. Varēs tagad ņemties ar Aglonu, te ir cerības vinnēt, jo tik glupu juristu kā Aglonā nav nekur! Arī Ingūnas nopelns, jo baidījās ņemt pieredzējušu juristu, kurš varētu būt potenciāls konkurents!

    Arturs Gražulis - 08.01.18 ( 21:04 )
Diānas atbrīvošana par to,ka slapja grīda,ir Preiļu novada pasūtījums. .Ingūnai ir jāiztop nākamajiem saimniekiem. Sporta centra pievienošana ir Streiķes klana lobēšana. Būs vidusskolai tāda bāze,varēs pelnīt uz nometnēm.Pārējā novada sporta dzīve būs atkarīga no vidusskolas. Bet tas ir tikai mans personiskais viedoklis. Man tā šķiet. Tas nav apgalvojums. Par Diānas attiecībām ar Preiļu novada vadību var rakstīt disertāciju,bet tā ir atsevišķa tēma.

    Arturs Gražulis - 08.01.18 ( 20:53 )
Kā Preiļi glābs Aglonu? Aglona pārvērtīsies par pagastu ar mazu naudas maku un ierobežotām iespējām. Vismaz 80% pašreizējo darbinieku zaudēs darbu. Mēs nebūsim Aglonas pagasta dzīves noteicēji. Mūsu vietā lems Preiļi.Viņiem savu speciālistu un liekēžu pietiek. Labi ka no Aglonas būs viens deputāts,kurš nevarēs neko. Pati Aglona ir ļoti politiski sašķelta . To izmanto pārvaldes,kas ir daudz draudzīgākas. Bet Aglonas politiskie līderi,lai noturētu varu varu un paliktu krēslā,tās lobē. Tāpēc jautājums par skolu optimizāciju vienmēr tiek atliks.Neviens novadu neredz kā vienu veselu kopumu.Katrs velk uz savu pusi,bet pati Aglona savā starpā karo.

    Jezupam - 08.01.18 ( 20:50 )
Tādēļ jau Ingūna lien Preiļiem ūkstā, lai nodrošinātu sev amatu!

    Jezups - 08.01.18 ( 20:26 )
Jodasavīnoj da Praiļim. I kū mudrok, tū lobōk

    Ierosinājums - 08.01.18 ( 18:34 )
Super video! Pareizi Artūrs saka un norāda. Kamēr Ingūna par savu krēslu karo, drīz viņas dēļ daudziem krēsli būs jāzaudē! Ne tur enerģiju un sarkšanas adrenalīnu dedzini. Ne tur! Būtu jādedzina enerģija PAR novada saglabāšanu, nevis atļaut dažam labam deputātam muldēt par novada likvidāciju. Noziedznieku banda! Tautas nodevēja!Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !