08.01.18 ( 18:44 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 912 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 22 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 22 ] komentāri

    grūti saprast? - 12.01.18 ( 09:56 ) - 12.01.18 ( 11:35 )
Par komentāru Par deputātu darbu organizēšanu-kā to saprast? - 12.01.18 ( 09:56 ) : Deputāti, neesiet slinki, strādājiet paši un tad mazāk būs stulbu jautājumu vadībai, varēsiet paši komitejās izstrādāt lēmumprojektus, kā to prasa likums. Jautājums, kāpēc Aglona novads algo darbiniekus (projekta vadītājus,juristus, plānotājus būvvaldes,ceļu speciālistus un vēl pārvaldniekus utt) kuriem nav laika un poņas ko un kā rakstīt? Atbrīvosim liekēžus. Stulbu jautājumu nav -ir stulbas atbildes. Ingūna saņemot algu virs 1000 euro mēnesī (strādājot 8 stundas dienā var pati vai organizēt lēmumprojektu izstādi) Ingūna viena no 9 deputātiem,lai strādā. Pogu vajadzētu sen atbrīvot un pieņemt darba citu cilvēku. Finansu nodaļas vadību ņemt vajag no cita novada, jo Aglonas novada darbinieki nav motivēti sakārtot jautājumus, jo visi barojas no vienas siles.

    Preiļiem - 12.01.18 ( 10:50 )
Pareizi, kāda jēga jautāt tādai vadībai , kā Ingūnai un vietnieks, kuri pat nesaprot, kas tiek jautāts. Gribi izdarīt labi, dari deputiņ pats. Par trīs rubļi par vārdu. Vadība novadam ,kā valsts prezidents, nevajadzīga seja, kuras uzspidrināšanu apmaksā tauta. Streiķe vadīja savam skapim un sejai, jaunā vadība dara to pašu. Nav kad par idejām domām. Nav kad lēmumprojektus gatavot. Nav laika iesniegumus uz komitejām virzīt. Nav laika ar tautu tikties. Nav laika un vēlmes ar darbiniekuem tikties, jo viss laiks tiek veltīts sejai un sekretāram.

    Par deputātu darbu organizēšanu-kā to saprast? - 12.01.18 ( 09:56 )
Deputātam, pildot savus pienākumus, ir tiesības iepazīties ar dokumentiem u.t.t., taču to jādara pirms sēdes, jo visu dokumentu pieejamību sēdē nemaz nav iespējams nodrošināt. Komitejas sēdes laikā var rasties nepieciešamība pēc iepazīšanās ar papildus materiāliem, to var nodrošināt tajā pašā sēdē, vai arī sēdes turpinājumā citā dienā. Pilnvērtīgi deputāts varēs piedalīties sēdē jautājumu lemšanā tikai tad, ja strādās pie lemjamajiem jautājumiem ārpus sēdēm pirms izskatīšanas. Deputāti, neesiet slinki, strādājiet paši un tad mazāk būs stulbu jautājumu vadībai, varēsiet paši komitejās izstrādāt lēmumprojektus, kā to prasa likums.

    turpinājums gražulis 2011 - 11.01.18 ( 13:50 )
Arturs Grazulis Nolieciet ludzu mandatu! Uzvedaties kartigi un beidziet santazet sabiedribu! Jau sen vajadzeja novakt so sadalu zem komentariem,jo tas necel novada prestizu, bet JUS TIKAI ATTAPATIES, KAD JUS TAS SAKA SKART PERSONIGI! Jusu darba metodes ir nekorektas un sabiedriba man sudzas par Jusu cinisko attieksmi. Kad JUS beidzot saksiet produktivi stradat,? Mani mac bazas par JUSU kompitenci un atbilstibu deputata amatam! Vajaga stradat atri un efektigi! Vai ari janoliek mandats! Es gribu ar JUMS satikties! Ir piedavajums!Absolu ka nekausos! Esmu kartigs ! tel.28341762

    CAURSPĪDĪGUMS - 11.01.18 ( 10:54 )
Ingūna jau nav tā svētā ainiņa, kura deputātus nodrošina ar visu nepieciešamo informāciju. Streiķes ēnas cienīga!Ja sēdēs nav dokumentu, ko var pieprasīt ārpus sēžu laika?

    PAR LIKUMU IEVĒROŠANU - 11.01.18 ( 10:52 )
Ingūna Barkeviča ne PAR MATA TIESU NAV LABĀKA par Striķi, kura līdzīgi tēloja, ka strādā un ,,bīda,, -vai, piedodiet, virza jautājumus komitejām. Ja tā būtu, kāpēc daļa jautājumu tā arī nekur nevirzās? LAIKAM NAV ĪSTĀS KOMITEJAS IZVEIDOTAS. ILGI LEMJ, KURAI KOMITEJAI VIRZĪT! JEBŠU CITIEM VĀRDIEM SAKOT, JOPROJĀM MĀCĀS VIRZĪT. LIKUMS VIENS, IZPILDĪJUMS DAŽĀDS! Bet viens gan ir skaidrs, izskatās, ka vislabāk Aglonas sabiedrību iepazina Elizabete. Tautai vajag cietēju, kuram just līdzi. Redzu, ka tāda metode ļoti labi darbojas. Tiklīdz sāka Ingūnu kritizēt, parādījās domē aizstāvji, kas nostabilizēja ieKšpolitikas sienas. Paldies, Elizabet!

    Kaimiņu novada aukliņu raustītājiem - 11.01.18 ( 10:47 )
INGŪNAS AIZSTĀVJU GVARDE, LIELOT SAVU PROTEŽĒ, APLIEK CITUS DEPUTĀTUS? INGŪNAS CIENĪGI AIZSTĀVJI! Viņiem tik pat neskaidri jautājumi, jo jautājumi tiešām ir loģiski un , ja skatās tālredzīgi, seku nesoši. Malacīte, malacīte un vēlreiz malacīti - jūsu marionete. Paldies Ingūnai par sapratni un apbrīnoju viņas izturību dzirdot tik stulbus jautājumus.

    Arturs Gražulis - 10.01.18 ( 20:01 )
Man visa vēsture zināma,bet kāds sakars tam ar komitejas sēdi,kurā neieradās pārstāvji no Riebiņu novada. Kāpēc šis nesagatavotais jautājums bija jāizskata steidzamības kārtā ārkārtas komitejas sēdē?

    Antons nomierinies ar komentāriem - 10.01.18 ( 12:54 )


    par deputātu darbu organizēšanu - 10.01.18 ( 12:53 )
24. Domes pastāvīgajām komitejām un deputātiem, pildot savus pienākumus, ir tiesības: 24.1. iepazīties ar pašvaldības administrācijas, iestāžu, kapitālsabiedrību dokumentāciju, saņemt dokumentu norakstus, kas nepieciešami jautājumu izlemšanai komiteju sēdēs; 24.2. saņemt no pašvaldības amatpersonām, iestādēm un kapitālsabiedrībām nepieciešamos dokumentus un paskaidrojumus

    Arturam Gražulim apskaidrībai - 10.01.18 ( 12:50 )
Grāvi Kamenecā izraka poļu muižnieku valdīšanas laikā. Šo grāvi, vēlāk arī visu upi, nosauca Tartak. Poļu valodā tas nozīmē kokzāģētava. Izsenis Rušonu ezeram notece bija pa Rušenicas upi uz Zolvas ezeru. Tagad šī upe nīkuļo, jo straume ir ļoti niecīga. Ezeru apsaimniekošanas (izmantošanas) plānus izstrādā ar mērķi noteikt, ko drīkst un ko nedrīkst darīt ar ezeru. Arī Aglonas novadam kā piekrastes teritorijas īpašniekam ir jāpiedalās šajā pasākumā. Nevajaga klausīties V. Krimana iebildumos, viņš vienmēr ir iebildis, kad plāno kaut ko vajadzīgu un vitāli nepieciešamu.

    Arturam Gražulim apskaidrībai - 10.01.18 ( 12:38 )
Ne jau tu Artur noteiksi, kurš būs priekšsēdētājs. Osvalds Šatilovs jau nosēdēja četrus gadus domē par vietnieku un pat nesaprata, ka zvejniekiem vajadzīgas zvejas atļaujas ar katra gada sākumu, bet nevis pirmā pusgada beigās. Kā var uzdod priekšsēdētājai tik stulbu jautājumu sēdē izbijušais vietnieks. Kauns Aglonai, ka ir tādi deputāti. Paldies Ingūnai par sapratni un apbrīnoju viņas izturību dzirdot tik stulbus jautājumus. Arī par Rušonu ezera apsaimniekošanu nav nekādas izpratnes ne V. Krimanam, ne O. Šatilovam. Viņiem jāatgriežas vidusskolā un jāatkārto savienoto trauku likums. Ne vienmēr katrs ūdens līmeņa palielinājums dos saražotās energijas pieaugumu HESā. Pie noteikta augstuma tas sāks vairāk iet pa citu ceļu. Aglonas novadam ir piekrastes teritorija pie Rušonas ezera un tas arī ir svarīgi piekrastes zemju īpašniekiem. Nepiedalīties šajā pasākumā Aglonas dome nevar. Starp citu, derētu arī zināt, ka Rušonas lielākā izteka Tartaks ir mākslīgi veidota. Šo grāvi Kamenecā izra

    Arturs Gražulis - 09.01.18 ( 12:38 )
Jūsu laiks ir dārgs,bet kā ir ar iedzīvotāju laiku? Arturam varbūt nepieleks,bet kāpēc to nevar izskaidrot visiem? Trīs cilvēki nesaprot,Krimans,Šatilovs un Gražuļs,kāpēc uz komitejas sēdi jautājums ir virzīts bez tās puses pārstāvja,kas kaut ko vēlas no Aglonas novada un deputātiem ir jāsagatavo lēmumprojekts par piedalīšanos pasākumā,kas skar novada finanses?

    Janvāris - 09.01.18 ( 11:23 )
Artur, tu nekad nesapratīsi, jo tas tev nav dots no dabas. Varētu tev skaidrot, bet negribas tērēt dārgo laiku.

    Arturs Gražulis - 09.01.18 ( 11:07 )
Kā var izstrādāt lēmumprojektu,ja nevar saprast ko strādāt? Vai jautājums ir sagatavots,ja nav neviena uz sadarbību aicinošā pārstāvja? Ja nevar saprast ko Riebiņu novads vēlas no Aglonas novada?

    Stulbajam, kurš Ingūnu apsaukā - 09.01.18 ( 10:51 )
Ingūna nevis bīda jautājumus uz komiteju, bet pilda likumu, kurā noteikts, ka domes priekšsēdēja nosaka, kurā komitejā izskatāms attiecīgais jautājums. Komitejām likums uzliek par pienākumu izstrādāt lēmumprojektu. H. Streiķe un O. Šatilovs to iepriekš neievēroja, t.i. pārkāpa likumu un lika darbiniekiem izstrādāt lēmumprojektus, bet paši tikai labi ja pacēla sēdes laikā roku balsošanai. Parasti iepriekš kritizējot izstrādāto projektu. Ingūna cenšas mainīt darba stilu un pildīt likuma prasības. Visu cieņu Ingūnai.

    Osvaldam un Krimana prāta asinasanai - 09.01.18 ( 10:19 )
Noteikumi par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos aizliedz zvejot ar tīkliem no 1. marta līdz 15. maijam, ar murdiem no 16. aprīļa līdz 31. maijam. Aizliegums attiecas tikai uz bezledus sezonu. Pagājušajā gadā zvejojam līdz jaungada. Tā kā nebija ledus, varētu zvejot arī pēc 1. janvāra, taču nav licences. Paldies Ingunai kā viņa mūsu iesniegumus izskata nevilcinoties. Osvaldam ar Vadimu sen laiks būtu saprast, kā komitejas sagatavo lēmumprojektus izskatīšanai domē. Izskatās, kā deputāti paši negrib vai nespēj strādāt, bet tikai prasa visu gatavu, lai pēc tam arī pie izstrādāta projekta kasītos. Tāds jau ir V. Krimana un tagad jau arī O. Satilova darba stils.

    Ingūna stulba - 09.01.18 ( 08:32 )
Kāpēc bija jābīda uz komiteju jautājums,kas nav nemaz sagatavots?

    Jaunaglona - 08.01.18 ( 22:33 )
Ingūna kritīs, jo pielaida, ka Poga tik ilgi blakus bija. Tas arī viss. Politiskā tuvredzība.

    Arturs Gražulis - 08.01.18 ( 22:24 )
Es droši varu pateikt to ka tauta šajā provizoriskajā aptaujā balso stulbi. Krimanam visaugstākais reitings. Jā viņš būtu labākais novada vadītājs.Viņu aŗĪ Andris Valainis virzīja kā vietnieku,bet viņš nocēla savu kandidatūru. Kāpēc?Ja kāds no jums ir skatījies filmu par Trocki,tur ir atbilde vairākos variantos. Krimans nekad nebūs novada vadītājs,jo viņam ir daudz citu svarīgu lietu ko darīt sajā pasaulē. Bet Krimans ir veselā saprāta nesējs un ar viņu ir jārēķinās.Visi iepriekšējie vadītāji,kas ignorēja Krimanu, krēslus pazaudēja. Un tas ir fakts! Ar Ingūnu viss ir skaidrs....Tas ir tikai laika jautājums Bet kā kompromisa figūra nākamais domes priekšsēdētājs varētu būt Osvalds Šatilovs.

    Zive - 08.01.18 ( 21:57 )
Kurš saprot, kur suns aprakts? Krimāns malacis. Baška šarit. Katrs līmeņa cm var naudu novadam maksāt!

    Antidepresants - 08.01.18 ( 19:17 )
Kārtējais Ingūnas ārkārtums? Pirmais jautājums atkal garām. Atlikt tālākai skatīšanai? Interesanti, kas tālāk? Sākums patika. Uzjautrināja.Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !