08.01.18 ( 19:29 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 681 reizes   
NEWS IMAGE2013.gadā, kad pie varas nāca H.Streiķes vadītā dome, sabiedrībai tika paziņots par daudzu ,,gaismas piļu,, būvniecību Aglonas novadā.

Projekta ietvaros tika solīts uzbūvēt jaunu sociālo māju Aglonā.Tika bīdīti un, sēžu laikā izbīdīti dokumenti multifunkcionālas ēkas būvniecībai, kas laika gaitā pārtapa par radošo industriju centru, tad atkal pārvērtās par multifunkcionālu būvi, tad sadalījās, atdalījās un diezin kas tur vēl notika utt.utt.

Daudzi Aglonas PII bērnu vecāki ar nepacietību gaidīja savu ,,gaismas pili,, pašiem mazākajiem- SPORTA ZĀLI pie PII.

Sapņu pilis priekšsēdētājai H.Streiķei solīja Attīstības plānotāja Ineta Valaine, savukārt priekšsēdētāja to pašu solīja tautai. Laiks ritēja, bet ,,gaismas pilis,, būvējās tikai uz papīra.

Kā gadu laikā apauga ar ,,bonusiem,, ( ceļiem) radošo industriju centrs- daudziem ir zināms. Sākotnēji būvējām celtni, tad, nezin kurā laikā primārie kļuva uzņēmējiem ceļi, tad sēžu laikā tika izkliegts, ka celtne jābūvē obligāti, jo draud sankcijas. Bet sākotnēji deputātiem tika apgalvots- JUMS OBLIGĀTI JĀNOBALSO, LAI VARAM PIETEIKT SAVU DALĪBU PROJEKTĀ. Taču gala rezultātā- DEPUTĀTI NEAIZMIRSTIES-JA NEBŪVĒSIM, BŪS SANKCIJAS!

Pusgadu novadu vaga Ingūna Barkeviča. H.Streiķe vairs ,, nemaisās,, daudzām lielām domes personām pa kājām. Taču, skatoties ,,lielo speciālistu,,- Mēs varam! Mēs protam! Mēs izdarīsim! - darbu , nākas secināt, ka ne VAR, ne PROT, ne DARA! Pieraduši, ka gadu laikā deputāti tikai rokas cilājuši, tagad pārmet deputātiem, ka tie uzdod jautājumus, kas ir ļoti loģiski.

Par to, ka Aglonas PII iestādei KĀ ĒST vajag sporta zāli neviens deputāts neapšauba. Taču, vērojot Inetas Valaines KĀRTĒJO murgojumu, kas tiek pasniegts deputātiem balsošanai- māc bažas, ka PII sporta zāles būvniecībai būs tāds pats liktenis, kā slavenajam Radošo industriju centram ar visiem tā papildus ,, bonusiem,,, kas gadu laikā saauga ap šo celtni.

Tāpat arī šajā reizē, speciāliste piemin, ka celtne nav projekta galvenais mērķis, jo pa vidu būs tā saucamie - ,,mīkstie,, pasākumi! Ej nu tiec, deputātiņ, gudrs, kas būs pa priekšu- tas pasākumu ,, mīkstums,, vai cietums- celtnes izskatā. Vēl jo vairāk- darbiniecei pašai nav saprotams, cik tas ,,mīkstums,, vai ,, cietums,, izmaksās no novada budžeta naudas.

Cik korekti bija deputātiem saņemt nopēlumu no priekšsēdētājas Ingūnas Barkevičas par to, ka deputāti uzdod loģiskus jautājumus, spriediet paši. PII Sporta zāle ir nepieciešama, taču vai novada domei ir nepieciešams darbinieks- kurš projektus deputātiem teju gadu desmitu laikā pasniedz - KĀ KAĶI MAISĀ?

[blue]Ieskats ārkārtas komitejas sēdē.[/color=]Tik naudas tika iztērēts H.Streiķes laikā- BŪVĒJOT- sporta zāli pie PII.

PII aktīvās sporta zāles dokumentācijas izstrāde novada domei izmaksāja 8 049,50 EUR. Kā zināms, projekts netika apstiprināts un finansējumu neieguva. Ieskats vēsturē.

http://aglona.net/?p=sakum_open&id=1644
  Pievienoti 8 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 8 ] komentāri

    Par Vampīriem - 09.01.18 ( 13:57 )


    Antideputats - 09.01.18 ( 13:16 )
Es kad mācījos avs, Inetai Valainei bija iesauka Vampīrs. Vēl arī pitons bija. Iesaukas, jeb palamas tāpat vien nedod....

    Es - 08.01.18 ( 23:57 )
Mulkibas

    Andrim Valainim pārdomām - 08.01.18 ( 23:26 )
Pievērs uzmanību darba plānam, plānotajiem pasākuma rezultātiem, cilvēku skaitam, sadalījumam pa rasēm, dzimumiem, vecumiem utt.....Konkrētība realizācijā. Piemēram, mŗķis, peldētprasmju apguve, bet visa nodarbība Krāslavas baseinā, ne peldēt prasmju apguvē, bet sildot pēcpuses burbuļvannās. Tā lūk, tā realitāte. Mērķa sasniegšana un līdzekļu izlietojums!

    Andrim Valainim pārdomām - 08.01.18 ( 23:22 )
Vēl viens veiksmes projekts, kurš sākās ar Inetas Valaines nevainīgu IESĀKUMAM jānobalso, lai mēs uzsāktu darbu pie projekta! 50 000 EuRO novadnieku veselībai. http://www.aglona.lv/aktualitates/aglonas-novada-norit-projekts-iedzivotaju-veselibas-veicinasanai/

    You Tube komentārs - 08.01.18 ( 22:38 )
http://aglona.net/upload/up/c544619ab97cec25282cdefe4a64a832.PNG

    ??? - 08.01.18 ( 22:22 )
Kā Valaines projekti jācaurbīda, tā ārkārtas situācija valstī un sasauc ārkārtas sēdi. Pareizi Šatilovs saka, bet , kur atliktie lēmumprojekti? Kad pie tiem strādāts? Vai tie nav Valaines ēdienkartē?

    Vecāks - 08.01.18 ( 21:40 )
Primadonna. Tagad saprotu savu bērnu. tā skolotāja galīgi neko nejēdz. Kā nopratināšanas kambarī. Trūkst instrumentu nagu maukšanai. Vai viņa ievēro ētikas kodeksu? Vai tiešām es varu tā uzvesties arī savā darba vietā? Uz jautājumiem neatbildēt, melot, neatrast datumus? Draudzība draudzībai, bet bezkaunības mēram jābūt.Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !