08.01.18 ( 22:18 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 590 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 6 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 6 ] komentāri

    Projektiņš - 09.01.18 ( 17:24 )
Deputātu zināšanai- projektus jau no laika gala izstrādā iestāžu darbinieki un iesniedz Padskočijai, tā iesniedz Partnerībai un balle beigta.... pēc apstiprināšanas atkal sēž uz iestāžu darbinieku galvām un gaida kad ienāks informācija par projekta īstenošanu. To gan jau jūs zināt, bet es tik atgādinu. Šatilov neuztraucies visu izdarīs citi, ne viņa.

    Lūzeris - 09.01.18 ( 11:10 )
Par mazmājņām Valainis ņepričom. Tas ir gražuļa murgs.Lai tūristi kakā krūmos un domes tualetē

    drons - 09.01.18 ( 10:06 )
Valainim ar galvu nav labi .Lai nopērk helikopteru un filmē.Mazmājiņu jau uzcēla.Stulbā galvā stulbas idejas.Tādi gudrinieki Aglonu arī izposta.

    Arturs Gražulis - 09.01.18 ( 09:17 )
Valainim ideja par drona iegādi,lai varētu filmēt sporta pasākumus laba. Tikai jautājums,kurš tas Spilbergs būs,kas to darīs Komare,vai novada sekretāre? Kur ievietos? Aglona.lv? Kamera ir tikai instruments.Drons ar kameru ir tikai instrumenti ar ,kas veido filmas kadrus. Kadrs ir tikai posms ķēdē,ko sauc par filmu. Šos posmus ir jāsaliek ķēdē tā,lai tas būtu atbilstoši filmas konceptam. Tam jābūt vizuāli baudāmam. Tā ir vesela zinātne audio vizuālājā mākslā. Tajā jābūt arī informatīvais raksturs un tā jau ir žurnalistika. Nopirksim dronu,būs filmas,tas neiet cauri Drons ir 5% no filmas .Tas ir dārgs prieks. Aglona.net savā filmu veidošanā sen izmanto dronu,bet lētāk to īrēt.Līdz ar to arī mazinās riski,ka šis dārgais aparāts var ielidot elektro līnijā,vai kādā kokā un vienkārši salūzt.Piemērs kā aglona.net izmanto dronu

    Es - 08.01.18 ( 23:56 )
Mullibas

    Es - 08.01.18 ( 22:54 )
MulkibasPievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !