31.07.18 ( 22:37 )   |   Pievienoja: Arturs Gražulis   |   Raksts skatīts 946 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 7 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 7 ] komentāri

Oma.
pievienots: 02.08.18 ( 12:59 )
13
2
Aglonieši,kad Jūs sapratīsiet,kādu ļaunumu novadam dod tādi deputāti,kā Krimāns,kurš prot tikai kritizēt,bet nevis saliedēt deputātus.Deputātus vēlē ,lai tie dara visu iespējamo,lai uzlabotu cilvēku dzīvi,bet nevis sētu naidu.
Viltuspatriotam
pievienots: 01.08.18 ( 10:47 )
8
2
Izsit vēl kādām logu, dabū stundas un uz priekšu. Jauc un filmējies. Viltuspatriots.
gražuļim
pievienots: 01.08.18 ( 10:11 )
6
2
Gražul visus gadus Krimanam dirsā līda,tagad meklē citu pēcpusi kur piemesties. Artūr, tu domē nekad netiksi. Plēs savu dirsu cik gribi. Ceri caur savu blondīni domē tikt? Domā, ka mēs to neredzam?
Pārdomas par redzēto
pievienots: 01.08.18 ( 07:54 )
3
1
Šī grausta īpašniece nojauktu to labprāt,bet tam ir nepieciešams 1000 eur. Pensija,viņai maza un tādu līdzekļu nav. Šis īpašums ir viņas dzimtas izpostītā ligzda.Mazuru ģimene ieņēma svarīgu lomu to laiku Aglonas saimnieciskajā dzīvē. Vņiem piederēja ne tikai krogs,bet aŗī stādu audzētava. Mazuri bija tie,kas izveidoja pirmo sabiedriskā transporta kustību no Aglonas dzelzceļa stacijas uz Somarsetu. Viņi bija uzņēmēji,kas radīja Aglonai pievienoto vērtību. Bet cilvēku skaudība uz vēsturisko peripētiju fona iznīcināja un visu izpostīja.Ulmaņlaikos no viņu ģimenes nāca arī lidotājs,kas valstiski bija ļoti lielā cieņā. Kad lidotājs Mazurs lidojuma laikā avarēja un aizgāja bojā,Valsts uzlika lepnu pieminekli. Kāpēc mūsu pašvaldība,kas pati nevar tikt galā ar saviem grauztiem,agresīvi un nievājoši attiecas pret šo cilvēku? Kāpēc nepalīdz? Šo graustu taču var nojaukt simtslatnieki un sazāģēt malkā.
Aglonas pašvaldības iedzīvotājs
pievienots: 01.08.18 ( 06:57 )
8
1
Paldies Artur! Beidzot arī tu saprati, ka visa vaina Aglonas novadā domes vadības un deputātu bardadziskā darbā jāuzņemas V. Krimanam un H. Streiķes bijušajai koalīcijai. No šīs koalīcijas vēl domes sastāvā palikušajiem līdz ar mēness aptumsumu prāts aptumšojies arī pašiem. J. Butevičs pat nevarēja pamatot, kāpēc I. Barkeviča jāatbrīvo no amata. O. Šatilovs būdams slikts jurists, sagatavoja Jurim sliktu ziņojumu un sēdē J. Butevičs sapinās likumu pantos, sarka un trīcēja, uzvedās kā iedomīgs zemes racējs, kurš dzīvē zina tikai grābt granti un tirgot. Katram jādara savs darbs kurā gūta prakse un ir panākumi. J. Butevičam jāņem rokā lāpsta (buldozers) un jārok grants un jāmeklē pircēji. O. Šatilovam, kā izbijušajam policistam un jau esošajam pensionāram, ieteiktu iet un apsargāt cietumniekus, tur viņa spējas vislabāk piemērojamas, jo grumbu galvā ir tikai tik, cik uz pieres. A. Girsam jāturpina sēklot telītes un gotiņas, lai tautsaimniecība nepaliek bez piena. M. Grebežai jāturpina prasm
Anna
pievienots: 31.07.18 ( 23:54 )
5
3
Visbēdīgākais šajā stāstā ir Gražuļa zemiskums. Slēpti no cilvēka veikt ierakstu. No radu būšanas neaizbēgsi. Gēni dara savu.
koko
pievienots: 31.07.18 ( 23:38 )
5
2
Kas ar to gribēts pateikt? Bēdīgi, bet ir tā, ka šis īpašums rada nelāgu skatu iebraucot Aglonā un vai tik nav pienācis laiks šo vēsturi nokārtot, lai nerēgojas, ja sakārtot nevar?