03.08.18 ( 12:45 )   |   Pievienoja: Arturs Gražulis   |   Raksts skatīts 3087 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 112 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 112 ] komentāri

OMG!
pievienots: 12.08.18 ( 11:39 )
3
0
Vai Arčiks jau atgāja no zapoja ?
.....
pievienots: 09.08.18 ( 23:27 )
3
0
Valainis uzķēra manu domu par sia komunals. Jā gan. Uzķēra....Ha ha. Kāpēc tad balsoja PRET tavu kandidatūru?svešu sapņu piesavinātājs un ķērājs.
Šausmīgākais kreizī........
pievienots: 09.08.18 ( 23:22 )
2
0
Šausmas. Nabaga Artūriņš , atkal apbižots. Kā kauna nav kaut ko tādu gvelzt? Krimana vietā ne baidītu, bet ietupinātu. Galīgs kreizī apbižotajam smadzenēs. Krimans Artūriņu uzmeta, jo darbu neiedeva domē?
Jāā
pievienots: 06.08.18 ( 18:00 )
4
2
Man patīk Artūra pantiņš par mošanos. Elizabete strādā Rīgā. Es mostos 5:30, Ināra 6:00. Gražulis aizmirsis ar kuru precēts????
OMG!
pievienots: 06.08.18 ( 17:57 )
3
1
,,Grazulis tu adekvāts - rakstot tādus komentārus Kauns!!!!!,, - a Tu apskaties video, bieži vien acu skatiens apstājas un blenž vienā punktā, - šizofrēnijas pirmā pazīme.
Grazulis tu adekvāts - rakstot tādus komentārus Kauns!!!!!!
pievienots: 06.08.18 ( 17:50 )
2
2
Arturs Gražulis pievienots: 05.08.18 ( 21:33 ) Tu jau nemainies, Tas pats stils. Kas gadiem vārās ar savu spamu. Es laikam jaunībā būšu kādu veceni Tev nokantējis,vai arī Tu esi jobnuts izvraščenics. Ja manā bredā ir drusku loģikas un runas par lietas būtību,tad tu esi pilnīga hujņa. Tev jāsaprot ka esmu sociopāts un mani izārstēs tikai nāve. Es esmu debīls āksts bet man ir mājas lapa,kuru visi skatās.BET TU ESI TROLLĪTIS,KAS NA HAĻAVU RAKSTA VIENU UN TO PAŠU. Esi kreatīvāks.
OMG!
pievienots: 06.08.18 ( 17:18 )
2
1
,,интузазист,, - Tu mani aiz rokas pieķēri, kad ēdu no valsts siles, ja spēj izdarīt tik tizlus secinājumus? Ja neesi pieķēris, tad Tev nevajadzētu publiski uzstāties ar tik pārdrošiem prātuļojumiem
Fui
pievienots: 06.08.18 ( 16:40 )
2
1
Es jau toč neēdu no gosudarstvenās siles!
Fui
pievienots: 06.08.18 ( 16:39 )
2
1
A nu ka, visi mudīgi Artūriņu žēlot! Citādi visiem logus izdauzīs! Krieviņš, laikam,nesaprot par ko Artūriņu tauta audzina.
интузазист
pievienots: 06.08.18 ( 16:10 )
2
3
Удивлён.Все опаненты артура так или иначе имеют доступ к государственному корыту.И та правда которая звучит с сайта им очень поперёк горла.Здесь добрые и порядочные люди забыли написать о том что Артур вновен в том что ...Молодёж массово уезжает за границу,смертность превышает рождаемость,нищенская пенсия.ужасающяя безработица.ну и куда мы катимся госпада правдолюбцы?????
gražuļam
pievienots: 06.08.18 ( 15:24 )
2
1
Jaunu deputātu par idiotu publiski apsauc. Tā ir tava cieņa un cīņa par jauno cilvēku potenciāliem? Bet tev jau to nesaprast. Tu taču apbižots no dabas!
gražuļam
pievienots: 06.08.18 ( 15:20 )
2
2
Kā nav kauna Gražulim apmelot deputātus? Dodied ceļu jaunajiem, dodiet ceļu potenciālajiem. Ko pats dara? Elizabetei pats nešķērso ceļu? Domā, ka Aglona nezina, kāpēc mājas lapa nedarbojās???? Pats izpļāpāji, ka krātiņā cilvēkus turi. Bezkauņa Gražuļ, sāc ar sevi. Ne tev cieņas nekā. Manjaks! Ko tad neļāvi jaunajiem filmēt? Pats tik jaunajiem pa priekšu ar savu stulbuma divkosības kuli. Domā Aglona nezina, cik viegli tā vienkārši ar Elizabeti parunāt? Jāiziet cenzūra pie Gražuļa. Nebrīnīšos, ka muzeja jautājumā arī viņu nostumsi. Izskatās, ka jau nostūmi. Kur tad tava patiesība par viņas potenciālu? Parazīts
OMG!
pievienots: 06.08.18 ( 14:07 )
3
1
Un vispār, Arčiks ir izvērsis Krimana nomelnošanas kampaņu, lai Krimanu neievēl par Aglonas mēru. Īstenībā Tu, Arčik, esi atriebīgs.... vai tad ne Tu te kladzināji, ka Krimans būtu labākais Aglonas mērs??? Kas tad nu, personīgās ambīcijas un abida liedz racionāli domāt un spriest, ko? ... Arčiks skaidri gaiši apjauš, ja Krimans būs Aglonas mērs, - Arčikam tikt domes maizē izredzes ir apaļa nulle. Tāpēc, nabags, tagad veic nomelnošanas kampaņu ,,Krimans tāds, Krimans šitāds,,
OMG!
pievienots: 06.08.18 ( 13:25 )
3
1
Arčik, bet vai tad ne Tu un Viļuma bijāt, kas jau pirms aglona.net pauzes, te kladzināja, ka Ingūnai uz ceļiem jāmetas Krimana prieksā un ka Ingunas dienas mēra amatā skaitītas? Varbūt pameklē arhīvā, ko jūs te abi bijāt sarakstījuši ... Un vēl, special for you, ja Tu kaut ko dari (labprātīgi, par saviem līdzekļiem un tā) tad nekladzini pēc tam, savādāk šāda uzvedība neliecina par padarīto darbu bez nolūka Nolūks - visiem zināms!
Arturs Gražulis
pievienots: 06.08.18 ( 13:00 )
1
2
Ingūnas bezdarbība,bet ne vis Krimans noveda viņu līdz gāžšanai. Bet katram ir savs priekšstats par darbu un par attieksmi un principiem.
Arturs Gražulis
pievienots: 06.08.18 ( 12:56 )
1
2
Atšķirībā no visiem pārējiem Valainis uzķēra manu domu gājienu par to ka es runāju par sia ,vai aģentūras izveidi,kas ir pavisam cita struktūra . Elizabete nav vainīga,jo es viņu nelūdzu filmēt,bet Vadimam gan lūdzu piedalīties. Ja Elizabete filmētu,tad Jums jautājumu arī nebūtu,jo kamera visu parāda. Beidziet atkal kurināt nacionālo naidu. Mēs visi esam savas valsts iedzīvotāji un mums ir vienādas tiesības. Katrs par savu rīcību atbildēsim Dieva priekšā. Es esmu izdarījis noziegumu,tāpēc ,ka alkohola ietekmē nesavaldīju savas emocijas. Par to arī saņēmu sodu. Mana vaina šeit ir,jo es pats pieļāvu to,ka šis cilvēks pietuvojas pārāk tuvu mums un izmanto mūsu naivumu. Ir aitas,ir arī cirpēji
Ak
pievienots: 06.08.18 ( 12:51 )
2
1
Valainis kā Gražilis divkosis!!!!! Vienu runā tautai, citu dara!!!!!
buoba
pievienots: 06.08.18 ( 12:23 )
2
3
Tīri cilvēciski man tevis, Gražuli, žēl, bet cik naivam vai aprobežotam jābūt, lai ar žīdiem varētu veiksmīgi risināt biznesa vai politiskos jautājumus. Krimāns uz jūsu ar Elizabeti ieguldītā darba tika deputātos, parazitēja uz jūsu darba augļiem, uzmeta un beigās vēl paņirgājās. Bet jūs līdāt viņam nepriekšā, rakstījāt slavinošus rakstus par viņu un viņa ģimeni. Un ko viņš nesen izdarīja ar Ingūnu? Atkal uzmeta. Uz ko jūs, naivie, cerējāt no šīs sadarbības? Uz novada attīstību? Ja tev tas pielektu agrāk, nevajadzētu tās malkas pagales!
Arči neesi akls
pievienots: 06.08.18 ( 11:41 )
3
1
Arč, pieslēdz pelēko massu. Tu saki, ka Krimans nestrādā, neiet uz sēdēm un bremzē attīstību. Ko gan viņš neatnākot nobremzēja? Vairākums taču tevi uzklausīja un novērtēja un atzina, ka neatbilsti.Pat tavs draugs kas tja byuis. Idejas tavas tika uzklausītas. Tauta arī redzēja.Tu taču cepies par idejām. Vai tad tā nav???? Vai tomēr par ko citu? Tad gan Krimans un Elizabete vainīgi. Ja Elizabete filmētu un Krimans atnāktu....ja vēl iemaksu veiktu.......vecīt,kamon. Veselais saprāts tevi sāk atstāt. Centieni būt patriotam mazliet ar savtīguma rūgto garšu. Nekas nav peļams, ka cilvēks meklē sauli zem debesīm. Tikai nekladzini par nesavtīgumu. Tad tevi sapratīs. Citādi, nekas vairāk par meli un liekuli nebūsi.
Arči neesi akls
pievienots: 06.08.18 ( 11:14 )
3
1
Arč, kāpēc Andrīts bija pret tavu kandidatūru. kamon vecīt!!!!! Viņš balsoja PRET TAVU KANDIDATŪRU ŠIM SAIMNIECISKAJAM AMATAM!!!!! Atbalstīja sievišķi, kura patvmuti nepavirināja. Tev tas nešķiet dīvaini? Dzirdēts, ka uzvedības normai tai tuvu tavām. Tev vismaz idejad bija, ka tai? Bet Andrīts bija par viņu. NODEVĒJS!
Arturs Gražulis
pievienots: 06.08.18 ( 10:55 )
1
2
Šaubos ka mana publikācija netā kādu ieintersēja. Varbūt tikai vienīgi Osvaldu. Visiem dziļi pie vienas vietas. Viņi redz tikai personālijas. Ja to ierosina Gražulis,tad visu ir jānoraida. Iedziļināties nav vēlmes.
Arturs Gražulis
pievienots: 06.08.18 ( 10:48 )
1
2
Elizabete bija darbā Rīgā. Bet iepriekšējā dienā pirms darba intervijas es Krimanu sazvanīju un palūdzu atnākt. Viņš man arī teica,ka dome viņu arī uzaicina uz šīm pārrunām. Ja viņam nav laika kā deputātam staigāt uz sēdēm,tad lai dod vietu tiem ,kas ir spējīgi strādāt un piedalīties tik svarīgu jautājumu lemšanā. Uz doto brīdi šī struktūra ir novecojusi un ir nerentabla. Tāpēc domes stratēģiskās attīstības plāns paredz veidot sia vai aģentūru,kas plašāk sniegtu komunālos pakalpojumus iedzīvotājiem
Fui
pievienots: 06.08.18 ( 10:44 )
2
1
Ja Elizabete nofilmētu un Vadims atnāktu ....Arči,ar tavām idejām visi pirms konkursa iepazinās. Tas bija pieejams netā. Bez Krimana kunga varēja tevi atbalstīt. Tavas idejas pat tavs jaunais apluā Valainis neatbalstīja. Ar tavām idejām būs kā ar visām idejām. Vispurms noraida, tad piesavina. Valainis ticu pārcēla, Osvaļdo Sia izveidos. Tev sen vajadzēja to saprast. Bet nekā. Prāts aizņemts ar naida kurināšanu un cilvēknīšanu.
Gražulim
pievienots: 06.08.18 ( 10:25 )
2
1
''Arturs Grazulis pievienots: 05.08.18 ( 22:48 ) Darba intervijā es teicu,ka sia ''Komunālā aģentūra''un komunālā nodaļa ir divas dažādas struktūras. Un jābūt pārejas periodam gada garumā. Bet dzirdīgu aušu nebija.Ja Elizabete toreiz filmētu un Vadims Krimans atnāktu un kā politiskā saraksta līderis un deputāts piedalītos un ieklausītos manās idejās un tiktu objektīvi izanalizēts mans piedāvājums,tad arī nebūtu mana nozieguma.'' Sanāk, ka Elizabete arī vainīga?! Ko tu viņai izdarīji vai tikai domā izdarīt?! Ja Krimans atnāktu uz to sapulci (viņš varēja neatnākt dažādu iemeslu dēļ!), vai viņam bija pienākums tevi atbalstīt???!!! Ja jūs bijāt vienā sarakstā, tas nenozīmē, ka Krimanam būtu jāpiekrīt visām tavām idejām! Kad tu to sapratīsi?!
Arturs Gražulis
pievienots: 06.08.18 ( 10:21 )
1
2
Vēlreiz gribu atgādināt ,ka Krimans ir ļoti atriebīgs,bet ne lohs. Viņš ir ļoti gudrs cilvēks un zina ko dara. Tāpēc neizplati baumas.
Arturs Gražulis
pievienots: 06.08.18 ( 10:13 )
1
3
Kad es paņēmu,kāpēc, ar kādu mērķi,cik un ,kur tu to vispār esi dzemdējis?Ja Tu kaut ko raksti ,tad nezīd no pirksta? Ja TEV mērķis ir mani nomelnot,tad es esmu tāpat melns.
tev bail atbildēt uz tik vienkāršo jautājumu lai nebaumo Aglona
pievienots: 06.08.18 ( 10:03 )
4
2
Bet paņēmis!!!!! Cik liels parāds karājas virs tavas galvas? Varbūt politikai nav nekāda sakara ar logiem- vienkārši tu blēdis ar sapuvušo dvēseli! Bailīgs blēdis- atbildēt vari vai nē!!!!!!!!!! Runāt var par visu bet godīgi atbildēt vieglāk!!!!!!!! Atkal par mamu babu sievu apkuri utt - atzīties vari ka paņēmis naudu
Arturs Gražulis
pievienots: 06.08.18 ( 09:50 )
2
3
Manai sievai jāstrādā Rīgā ,tāpēc ka Aglonā darba nav. Aglonā tādi cilvēki ar izglītību un smadzenēm nav vajadzīgi.Diemžēl lietotas mēbeles neviens nepērk. Kad Latvija pārgāja uz eiro,pirktstpēja stauji nokrita. Tā gluži nav,ka es sēžu uz sievas kakla. Es radīju pārtikas veikalu,kas no īres nes ienākumus. Arī pasts maksā par īri.Loti ceru,ka topošais muzejs nesīs ienākumus . Jūs laikam Krimanu uzskatat par muļķi,kas naudu tā vienkārši mētā pa labi un kreisi.Es uzskatu viņu par visgudrāko cilvēku Aglonā,tāpēc NEIZPLATIET BAUMAS ,ka Gražulis ir uzmetis Krimanu.
Krimana parāds!!!!!!!!
pievienots: 06.08.18 ( 09:16 )
5
1
Bet paņēmis!!!!! Cik liels parāds karājas virs tavas galvas? Varbūt politikai nav nekāda sakara ar logiem- vienkārši tu blēdis ar sapuvušo dvēseli! Bailīgs blēdis- atbildēt vari vai nē!!!!!!!!!!
Fui
pievienots: 06.08.18 ( 09:06 )
6
2
Jā Gražuļ. Tad jau ikviens domes darbinieks varētu strādāt mājās. Cik sen kladzināja, ka domnieki darba laikā ar savām lietām nodarbojas. Kas tad, nu? Pats vēl ne domnieks, bet jau mājas strādā. Arči, katram mājās ir māmuļa. Pēc izlasītā nākas secināt, ka tā pirmā grupa ir tev pašam. Lupata. Tikai lupata sēž mājās un gaida, kad sievas atnesīs. Arči pastāsti, kāpēc tavai sievai jāstrādā Rīgā? Ak, es atbildēšu pats. Tā ir cieņas un mīlas izpausme. Bābas lupatas izpratnē......
Arturs Gražulis
pievienots: 06.08.18 ( 08:00 )
2
4
Man prieks par to ka pašreizējās komunālās nodaļas vadītāja ir ļoti sakarīga .Visur redzami uzlabojumi un viņas centība,gan organizēt darbu,gan panākt rezultātu.Jauni un enerģiski cilvēki visu redz atbilstoši mūsdienu formātam. Bet viņa to redz
Arturs Gražulis
pievienots: 06.08.18 ( 07:51 )
3
4
Paldies ka pajautāji šo jautājumu. Videooperātors piemēram nofilmē kādu pasākumu. Tas maksimums aizņem kādas pāris stundas.Pa divām stundām nekas šausmīgs mājās nenotiks.Vislielāko operatora darbu aizņem montāža.Bet to var darīt mājās.Kamēr lādējas programmas,faili un notiek renderēšana,var gan māmiņu pieskatīt ,gan malku piemest Galvenais ir rezultāts.Filmēt es protu,man ir attiecīgi dokumenti-sertifikāts. Šis darbs man būtu pa prātam. Un novadam būtu no manis jēga
OMG!
pievienots: 06.08.18 ( 01:01 )
4
2
Arčik, a kā Tu varētu apvienot operatora darbu ar mātes pieskatīšanu, divu māju kurināšanu? ...atkal Tu grimsti arvien dziļāk un dziļāk savos melos
Arturs Grazulis
pievienots: 05.08.18 ( 22:48 )
2
4
Šis dokuments radās domes uztverē un interpretācijā.Darba intervijā es teicu,ka sia ''Komunālā aģentūra''un komunālā nodaļa ir divas dažādas struktūras. Un jābūt pārejas periodam gada garumā. Bet dzirdīgu aušu nebija.Ja Elizabete toreiz filmētu un Vadims Krimans atnāktu un kā politiskā saraksta līderis un deputāts piedalītos un ieklausītos manās idejās un tiktu objektīvi izanalizēts mans piedāvājums,tad arī nebūtu mana nozieguma. Es nevaru strādāt darbu ārpus mājas.Man ir jāpieskata māte ,kas ir pirmās grupas invalīds un jākurina divas mājas. Tagad vēl pasts.Ināra ceļas sešos no rīta un atbrauc tikai deviņos vakarā. Elizabete strādā Rīgā. .Tāpēc Pasta un info muzeja izveide ir ideāls variants .Tas nodrošinās papildu ienākumus un uz domi prāts man nenesas.Es jau no pavasara strādāju pie pasta telpu labiekārtošanas. Pašreiz pie muzeja telpu labiekārtošanas. Ceļos katru rītu 5.30 un eju strādāt līdz pl.22.00. Paralēli pieskatu babu.
iedzīvotāja
pievienots: 05.08.18 ( 22:05 )
3
1
Gražulis tu galīgi .....Kā tu vari rakstīt "Bet vēlreiz gribu atgādināt Tev ,ka mans mērķis nebija kandidēt uz komunālās nodaļas amatu"
iedzīvotāja
pievienots: 05.08.18 ( 22:01 )
4
1
http://aglona.net/upload/up/e694df675ed79971ac7d794bc13ba80a.jpg
iedzīvotāja
pievienots: 05.08.18 ( 21:59 )
1
2
http://aglona.net/upload/up/a0c6a37e7f4b3451a129c9fc40e9970d.jpg
Arturs Gražulis
pievienots: 05.08.18 ( 21:33 )
0
2
Tu jau nemainies, Tas pats stils. Kas gadiem vārās ar savu spamu. Es laikam jaunībā būšu kādu veceni Tev nokantējis,vai arī Tu esi jobnuts izvraščenics. Ja manā bredā ir drusku loģikas un runas par lietas būtību,tad tu esi pilnīga hujņa. Tev jāsaprot ka esmu sociopāts un mani izārstēs tikai nāve. Es esmu debīls āksts bet man ir mājas lapa,kuru visi skatās.BET TU ESI TROLLĪTIS,KAS NA HAĻAVU RAKSTA VIENU UN TO PAŠU. Esi kreatīvāks.
Gražulis ko tu raksti?
pievienots: 05.08.18 ( 19:33 )
6
1
Man prieks par Tavu enerģiskumu komentāru rakstīšanā.Bet vēlreiz gribu atgādināt Tev ,ka mans mērķis nebija kandidēt uz komunālās nodaļas amatu,bet es nācu ar priekšlikumu kā uzlabot tās darbību. Visus tos cilvēkus,kas kandidēja mūsu sarakstā,es uzaicināju un viņi tam piekrita. Kādā veidā es viņus nodevu? Vai es viņus kādreiz neatbalstīju,vai uzmetu?
Progresam
pievienots: 05.08.18 ( 19:16 )
4
1
Ko tu piedāvā? Progresu? Vispirms priekš sevis atrodi progresu, tad nevajadzē vainot politiskos nodevējus.
Arturs Gražulis
pievienots: 05.08.18 ( 15:04 )
2
5
Es piedāvāju vismaz kaut ko,bet Tu tikai vāries kā Rutķis katlā
Arturs Gražulis
pievienots: 05.08.18 ( 15:01 )
2
4
Man prieks par Tavu enerģiskumu komentāru rakstīšanā.Bet vēlreiz gribu atgādināt Tev ,ka mans mērķis nebija kandidēt uz komunālās nodaļas amatu,bet es nācu ar priekšlikumu kā uzlabot tās darbību. Visus tos cilvēkus,kas kandidēja mūsu sarakstā,es uzaicināju un viņi tam piekrita. Kādā veidā es viņus nodevu? Vai es viņus kādreiz neatbalstīju,vai uzmetu?
ha ha ha
pievienots: 05.08.18 ( 14:04 )
2
1
Progresa nesējs
Fui
pievienots: 05.08.18 ( 13:49 )
4
2
Krimans tikai to zina kā sūdzēties. nu ,vecīt, kamoon. Dzirdēts, ka Valainis arī sūdzēs. Publiski apsaukt par id...otu.!
Vērtējums
pievienots: 05.08.18 ( 12:34 )
4
2
Gražuļ, bet kā ir ar tavu politisko nodevību? Ar savu uzvedību pirmsvēlēšanu laikā, gadījumā, tu nenodevi visu sarakstu? Savu sievu tu nenodevi? Savu draugs nenodevi? Stremjanovu nenodevi? Sašku nenodevi? Personīgi es nenobalsoju par jūsu sarakstu, tieši tāpēc. Pirms apvaino citu nodevībās, pavērtē sevi. Labi, ka nebalsoju. Izrādās, ka piecu gadu laikā, tu ne par kopējo labumu karoji, bet par siltu vietiņu. Nodevība tikai tāpēc, ka nenodrošināja tevi ar amatu?Par savu sievu tu gan tā necepies. Kaut gan viņa būtu atbilstošāka kandidatūra gan filmēšanai, gan komunālā dienesta vadības amatam.
Arturs Gražulis
pievienots: 05.08.18 ( 11:20 )
1
4
A tu esi pats ideāls.Man prieks par tevi.Kurā brīdī es lūdzu pažēlošnu? Es runāju par sava politiskā līdera nodevību. Runāju par to,kāpēc es izdarīju noziegumu. Bet ar TEVI diskutēt pilnīgi bezjēdzīgi. Tu redzi tikai vienu un to pašu.Bet man ir prieks par Tevi ka Tev ir vieta kur izpausties. Malacis! Es esmu lohs un visa ļaunuma iemiesojums Aglonā. Bet Tu tas pravietis,kas visiem atver acis . Lai Tev laba veselība un panākumi Tavā cēlajā misijā!
OMG!
pievienots: 05.08.18 ( 10:00 )
3
1
Redzi cik jauki, atzīstot, ka esi ,,lohs,, - atzīsti, ka arī melo. Tāds Tu esi, bļauj ,,paželojiet, pažēlojiet,, izmantojot visus līdzekļus, arī melus. Tfu paskustva!
Arturs Gražulis
pievienots: 05.08.18 ( 06:11 )
1
3
Es esmu lohs un Krimans tik to zina kā sūdzēties. Man prieks par Jums abiem. Bet tādi kā JŪS PROGRESU NENES.
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 22:41 )
2
2
Es lieliski saprotu internetu, un nemaldini cilvēkus. Rakstu skatījusi tūkstotis( piem es šodien pa dienu atvēru rakstu reizes 10-15- tā veidojas tas skaitlis), bet video noskatījušies 148. Saderam? ... vai publiski atzīsi, ka esi lohs, ja zaudēsi?
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 22:38 )
3
2
Ja Tevi būtu kas pažēlo, Tu šo uzrunu tautai neliktu youtubē Izanalizējot video, Krimans droši Tevi var vēlreiz sūdzēt tiesā ....
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 22:37 )
1
3
Tas ir tikai you tube,bet aglona.net 1000.Tu slikti saproti internetu
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 22:35 )
1
3
Arčik, es vienkārši par Tevi rēcu, tiešām nesaproti? ...vnk tādu cirku par velti reti var redzēt un lasīt
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 22:34 )
1
3
Man nav vajadzīga Tava žēlsirdība.Mani ir kas pažēlo.
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 22:33 )
1
1
A vašče to, Tu Arča pizdabols, tavu video noskatījušies tikai 148 skatītāj
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 22:32 )
1
2
Par Krimanu atvetil un atveču par Valaini
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 22:30 )
2
2
Lai ir problēma manī pašā,bet ko es Tev tādu nodarīju,ka Tu šeit tā cītīgi vāries? Laikam traucēju mierīgi dzīvot. Kā TU dzīvoji bez komentāru sadaļas? Laikam Tev tās pietrūka? tagad vari rakstīt uz nebēdu. Vai nav forši ka ir tāds sociopāts Gražuļs,kas visu šito samenedžēja. Man prieks par TEVI un visiem pārējiem,kas ziņkāres vadīti skatās viena sociopāta murgus un ar kaifu lasa komentārus,ko Tu te tā cītīgi saceri.
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 22:26 )
1
2
1,356,459 skatījumi, tā ka Tev Arčik vēl ir kur augt
Par Valaini atvecišsssssssss
pievienots: 04.08.18 ( 22:23 )
2
3
Gražuļ, tev personības dīšanās? Atkal ar tavu sievu kāds manipulēja? Kurš? Tu ?Vai tas otrs tu, ko sauc par mēs? Es un mēs? Tu tak apgalvoji, ka sieva joprojām tic deputātam. Tu draudziņ, opredzeļis. Kad tu meli melo, kad tu daļās dalies. Par Valaini atveciš! Pats tu tāds!
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 22:16 )
4
2
Viņa ņaudēšanu paskatījās gandrīz tūkstotis ...tādu cirku vajadzētu noskatīties visiem latvijas iedzīvotājiem. Apmēram pēc gadiem 4-5, būs video, kur Arturčiks apdirsīs Valaini, ...bet pats Arturčiks, protams būs balts un pūkains. Tā bija ar Streiķi, tā bija ar Reščenko, tā bija ar Barkeviču, tā ir ar Krimanu. Visi uzmet Arču, tikai Arča nesaprot, ka problēma ir tieši viņā pašā
Fufufufu
pievienots: 04.08.18 ( 21:19 )
3
1
Artur, kā tu nesaproti _ tavu ņaudēšanu, kā pats izsakies, skatās lai paņirgtu. Kāpēc ļaudis skatās humora šovus? Man tevis žēl...
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 20:18 )
2
2
Krimans piecu gadu garumā ielīda pārāk dziļi manā privātuma ,pat nepamanot pats to. Bet es viņam piedodu. Un viņa priekšā nožēloju savu rīcību! Es viņu ielaidu savā mājā un ģimenē kā draugu,bet viņš manipulēja ar mums un izmantoja savās spēlēs ko sauc par politiku.
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 20:06 )
1
2
Manu ņaudēšanu paskatījās jau gandrīz tūkstotis.Kādas šausmas. Visiem interesanti? Laikam tur arī ir tas suns aprakts.Es esmu šokā
?
pievienots: 04.08.18 ( 19:43 )
3
3
Gražuļ, tu lūgu izsiti savā privātajā dzīvē? Vai Krimānu privātajā dzīvē? Vai tev jau pieder ikviena cilvēka privātā dzīve?
lūdzu precizēt domu
pievienots: 04.08.18 ( 16:24 )
4
1
turpinājums pievienots: 04.08.18 ( 07:14 ) Mēs nelienam Jūsu attiecībās un privātajās dzīvēs.
lūdzu precizēt
pievienots: 04.08.18 ( 16:21 )
3
0
Arturs Gražulis pievienots: 04.08.18 ( 07:10 ) Ar Valaini par to dibilu es saskaņoju,jo lielākā daļa aizkulisēs tādā veidā viņu pazemo.
Nekad Krimanam neesmu lūdzis naudu.Un savus parādus es vienmēr atdodu
pievienots: 04.08.18 ( 15:11 )
1
1
Bet paņēmis!!!!! Cik liels parāds karājas virs tavas galvas? Varbūt politikai nav nekāda sakara ar logiem- vienkārši tu blēdis ar sapuvušo dvēseli! Bailīgs blēdis- atbildēt vari vai nē!!!!!!!!!!
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 14:27 )
1
1
,, Es parasti neeju un nelasu,ja tas man nav interesanti.,, - ko nu melo, kā tad Tu zini, kas jāatbild?
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 14:13 )
1
2
Es kā sociopāts varu pateikt,ka savas kļūdas es vienmēr cenšos labot.Bet es pats esmu dabas kļūda.To es navaru izlabot
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 14:10 )
1
2
No sociopātisma izārstēties nav iespējams. Vienīgā izeja tā ir nāve. Kladzinu es savā mājas lapā,kuru pats uzturu.Bet Jūs ar lielu prieku skataties manus radītos sociopātiskos murgus un oponējiet. Es parasti neeju un nelasu,ja tas man nav interesanti.
Fufufufu
pievienots: 04.08.18 ( 13:17 )
3
1
Ja slims tad jāārstējas, nevis te kladzini žēlastību meklēdams
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 12:58 )
2
1
Desmit galvenās pazīmes kā atpazīt sociopātu: ,,1. VIRSPUSĒJS ŠARMS. Viegli iepazīstas, iesaistās un apbur apkārtējos – sociopāts nekad nešķiet sasaistīts vai sakautrējies. 2. PĀRMĒRĪGA PAŠVĒRTĪBAS apziņa. Sociopāti uzskata, ka viņi ir pārāki pār citiem cilvēkiem. 3. NOSLIEKSME UZ GARLAIKOŠANOS. Nepārtraukti izjūt nepieciešamību pēc stimulācijas. 4. PATOLOĢISKI MELI. Sociopāti bieži krāpjas un ir negodīgi. 5. MANIPULATĪVA UZVEDĪBA. Sacīs un darīs jebko, lai maldinātu un piekrāptu citus. 6. NOŽĒLAS TRŪKUMS. Neapjauš, kādas sāpes sagādā saviem upuriem. 7. IEROBEŽOTS JŪTU DIAPAZONS. Negaidi, ka viņi spēs izpaust ko vairāk par apmierinātību vai neapmierinātību. 8. AUGSTPRĀTĪGUMS. Raksturīga auksta, nicinoša, netaktiska izturēšanās. 9. PARAZĪTISKS DZĪVESVEIDS. Sociopāti bieži ir finansiāli atkarīgi no citiem. 10. NESPĒJA KONTROLĒT SAVU UZVEDĪBU. Sastopoties ar izaicinājumu, sociopāti kļūst viegli aizkaitināmi un nepacietīgi.,,
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 12:56 )
1
1
....Viņi nenokaunēsies un nespēj būt kautrīgi – izņemot tad, ja to notēlo, ar nolūku kādam iepatikties. Viņi uzskata, ka nekad nekļūdās. Tāpēc jāuzmanās – ja manāms, ka kādu ļoti sadusmo citu norādes un tas, ja kāds kaut ko zina labāk par viņu. ,, - nus, Arčiņ, atpazini sevi? Vai arī Tev vajag vēl sociopāta/psihopāta smalkāku aprakstu?
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 12:54 )
0
2
Esmu blēdis Tevi tas tik ļoti uztrauc? Katrs mēs atbildēsim Dieva priekšā par savu rīcību
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 12:54 )
1
1
Sociopāta/psihopāta portrets - ,,“Dienas” rakstā “Sociopāta profils“, par laimi, minētas vairāk nekā 10 pazīmes. Mēģināju tās kā klucīšus salikt nedaudz citādi. Izejas punkts varētu būt tas, ka gan sociopāti, gan psihopāti (te un turpmāk ir runa par abu dzimumu cilvēkiem) sevi uzskata pārāku par citiem. Citējot šo rakstu: ” Tipisks sociopāts citus cilvēkus uzskata par stulbiem idiotiem, kurus bez žēlastības jāizmanto, un visi līdzekļi šim mērķim ir labi“. No tā arī izriet galvenais atslēgas vārds šāda cilvēka raksturojumā- manipulācija. Manipulēt gan spēj ne tikai sociopāti un psihopāti. Atšķirībā no citiem, viņi spēj būt īpaši nežēlīgi, jo nespēj izjust ne empātiju, ne arī sirdsapziņas pārmetumus. Emocijas – vājuma pazīme. Un, ja kāds kaut ko pārmetīs, vienmēr atradīs, kā novelt vainu uz citiem, nekad neatzīs, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā, un, saprotams, neies ārstēties. Sociopātiem un psihopātiem ir savi likumi, ne citu. Viņi nenokaunēsies un nespēj būt kautrīgi – izņemot tad, j
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 12:52 )
1
1
Kā tu to zini?
Nekad Krimanam neesmu lūdzis naudu.Un savus parādus es vienmēr atdodu
pievienots: 04.08.18 ( 12:49 )
2
1
Bet paņēmis!!!!! Cik liels parāds karājas virs tavas galvas? Varbūt politikai nav nekāda sakara ar logiem- vienkārši tu blēdis ar sapuvošo dvēseli!
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 12:48 )
2
2
Jums par nepieku Gražuļs nedzer! Es esmu slims bez dzeršanas.
A.G, gimenes ārsts nav vajadzīgs
pievienots: 04.08.18 ( 12:16 )
1
1
A.G, gimenes ārsts nav vajadzīgs
pievienots: 04.08.18 ( 12:14 )
1
1
Fufufufu
pievienots: 04.08.18 ( 11:57 )
2
1
Izskatās, ka Gražuļs atkal dzer. Kuram nákamajam logus sitīs?
ahahah
pievienots: 04.08.18 ( 11:21 )
2
2
Domāju, ka meli arī par Krimanu, ne tikai par Elizabeti! Man ir pārliecinājums, ka TEV, Artur, bija vajadzīgs Krimans, nevis otrādi!
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 11:18 )
3
1
Toties Tu, Artūriņ lieliski vari spriest par citu godu un cieņu, nemaz nekautrējoties Tāds iespaids, ka sevi uzskati galvas tiesu augstāku par pārējiem, .... sociopāts grjobanijs. Visi Tevi apbižo, visi izmanto ...varbūt problēma tomēr ir Tevī? Šādu variantu kādreiz esi izskatījis?
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 10:55 )
1
1
Pilnīgi piekrītu! Balts un pūkains es neesmu un par to esmu saņēmis sodu. Bet par manu cieņu un mīlestību Tu neko nevari zināt,jo tas ir manā galvā un dvēselē. Bet Tu neesi ne mana galva,nedz dvēsele.
Baltam pūkainam
pievienots: 04.08.18 ( 10:27 )
1
0
Tava cieņa un mīlestība pret sievu tik pat īsta, kā draudzība ar deputātu?
?
pievienots: 04.08.18 ( 10:22 )
1
0
Tā arī ir cieņas izpausme? Es viņu krātiņā neturēšu. Nu, paldies un vēlreiz liels paldies, ka neturēsi viņu krātiņā....Gražuļ, tu pats apjēdz, ko savā zemapziņā tu atzīsti?
OMG!
pievienots: 04.08.18 ( 10:18 )
2
1
Jā, visi abižo Artūriņu, bet Artūriņš tāds balts, pūkains, nevienu nav aizvainojis, nevienu nav aprunājis, nevienam neko nav nodarījis. Bet te visi sakrita Artūriņam virsū, gribēja cietumā ielikt, krimināllietas piešūt. Kā cilvēciņiem nav kauna, Artūriņam taču ,,dvēselīte,, sāp un kad Artūriņam sāp dvēselōte visiem apkārt tas ir jāsaprot, jāsadzīvo ar to, nu kā jūs nesaprotat! ... viebvārdsakot - zemisks cilvēks.
Fui
pievienots: 04.08.18 ( 10:17 )
1
1
Ak dieviņ tētiņ. Tu nesi nesi slims, tu esi ļoti ļoti slims uz galvu. Desmit komentāros melot par sievu un tad rakstīt, ka viņai ir cits viedoklis. Vai tas nav zemiski? Vai mums tas jāsaprot, kā cieņa pret Elizabeti? Tava cieņa izpaužas ....paņemiet viņu kā mantu savās mīļajās rociņās?
Fui
pievienots: 04.08.18 ( 09:14 )
2
1
Labi, ka Krimāna kungs neatnāca uz to sanāksmi. Aglona uzzināja, kāds Gražuļa kungs ir īstenībā. Interesanti gan, ja viņš būtu atnācis, Gražuļam tad viss būtu labi? Droši vien. Darba dēļ piecus gadus viltus draudzību tēloja??? Kāda divkosība! Tagad jaunu draugu atrada. Valaini, neesi vismaz tu stulbs. Kāds zemiskums!
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 09:09 )
2
2
Ja nesu vesels,tad ārstējiet mani,bet Elizabeti paņemiet kā mantu savās mīļajās rociņās. Kaimiņ ,kas Tev liedz?Es Jūsu attiecībās un privātajā dzīvē nelienu. Mēģinu dzīvot un sadzīvot ar saviem tarakaniem. Ja man kaut kas nepatīk,es to nevaru turēt iekšā un smaidīt acīs.
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 09:03 )
1
1
Tevi es arī neredzu un neaicinu pie sevis ciemos un pie Tevis neeju. Esmu zemisks un tā ir mana atbildība Dieva priekšā,bet ne Tavā. Es sevi neaizstāvu.Mana rīcība izsitot Krimanam logu ir likumpārkāpums,par ko es saņēmu sodu. Bet uz tā dzīve neapstājas. Mums visiem ir šeit jāsadzīvo. Tāpēc es Krimanam piedodu,bet vai viņš piedod man? Es vēlējos pastāstīt,kas mani noveda līdz šij noziedzīgajai darbībai. Tā bija Krimana politiskā nodevība. Elizabete joprojām tic Krimanam ,bet manās acīs viņš uzticību zaudēja. Un ja viņai būs joprojām vēlēšanās sadarboties ar viņu,tā ir viņas brīvā izvēle. Es viņu krātiņā neturēšu. Bet mani zem kabluka viņa arī nepabāzīs.
Kaimiņš
pievienots: 04.08.18 ( 08:54 )
2
0
Tavu cieņu pret Elizabeti visa Aglona redz un komentāru sadaļā apbrīno Nu neesi tu vesels. Neesi!
Fui
pievienots: 04.08.18 ( 08:44 )
1
1
Artūr, tu esi nodzēries līdz baltajām pelītēm. Tavi komentāri apliecina, cik zemisks cilvēks tu esi. Izmantotājs un uzmetējs. Kurš tavu Elizabeti uzmetis? Krimāns vai tu pats? Nesaprotu, kur tik gudrs sieviete neapjēdz, ka tu viņu tikai izmanto. Artūr, atvaino, to apliecina tavs paša teiktais. Pie tevis bail tuvoties. Ciemos arī vairs neiešu. Citādi vēl Elizabete dabūs ciest par to, ka par velti barojuse. Fui,fui,fui.....Jā, Artūr. Ar aglona.net tu tiešām atvēri visiem acis. Mums tahag redzams, kas tu par zemisku putnu esi.
Fufufufu
pievienots: 04.08.18 ( 07:59 )
1
1
Nekladzini pats par sevi visai pasaulei un neviens tevi neaiztiks. Nelej dubļus uz citiem. Nelies uz tevi
turpinājums
pievienots: 04.08.18 ( 07:14 )
1
0
.Es pirmais nenācu uz viņa māju un nezombēju viņu un viņa sievu cēlu mērķu labā.Viņš bija tas ,kurš piecu gadu garumā vienmēr bija manā mājā un ģimenē. To ka Elizabete caurām naktīm sēdēja un strādāja Krimana interesēs un bieži tika aizmirsts par ģimenes interesēm,to viņam nekad nesaprast.Kad Elizabetes dzīvoklī lidoja degmaisījuma pudeles,Krimana nebija,bet es biju.Kad Elizabete raudāja,Krimana nebija,bet es vienmēr biju blakus. Es viņu ar varu no Maltas neatvilku. Viņa mīlestības vadīta atnāca pie manis,kur atradās manas iepriekšējās ģimenes teritorja. Ticiet man,tas nebija viņai viegli. Neskatoties uz visu to mēs esam kopā gan priekos un bēdās,gan veiksmēs,gan neveiksmēs. Es Elizabeti ļoti cienu un mīlu. Bet Jums to,mācītājiem,nekad to nesaprast. Un ja es kādreiz lamājos pludmalē,tad laikam tam kāds pamats. Jūs esat enģeļi un nekad neizceļas strīdi savā starpā? Mēs strīdamies bieži,bet tā ir tikai mūsu darīšana.Mēs nelienam Jūsu attiecībās un privātajās dzīvēs. Elizabete pati izlems
turpinājums
pievienots: 04.08.18 ( 07:12 )
1
1
. Ja es tāds cūka,tad kāpēc viņš piecu gadu garumā staigāja uz mūsu māju.Mēs ar Elizabeti netikām uzaicināti pie viņa ne vienu reizi. Kad es viņam Ziemsvētkos aiznesu dāvanas ko Elizabete bija sagatavojusi. Viņš pateica ka kafiju nedos un mājā nelaidīs. Tādi mēs bijām ģimenes draugi
Arturs Gražulis
pievienots: 04.08.18 ( 07:10 )
1
1
Cieņa un gods? Nav nekas jānomelno.Jāaiziet tikai ar kameru uz kārtējo domes sēdi un tur viss parādās,gan cieņa ,gan gods un attieksme.Elizabete bez šaubām ir pati gaisma,bet ne manipulātora ,zombētāja un izmantotāja varā.Jūs vienmēr lienat un mācat kam un ar ar ko dzīvot un mīlēt. Elizabete pati zinās un izlems ar ko būt kopā . Tā nav Jūsu darīšana.Elizabete bija tā,kas nāca ar ideju izveidot muzeju un mēs kopā to cenšamies realizēt.Elizabete ar savu radošumu un milzīgo neatlaidību un augsto atbildības apziņu. Es ar savām saimnieciskajām spējām un prasmi tehniski realizēt Elizabetes ieceres. Ar Valaini par to dibilu es saskaņoju,jo lielākā daļa aizkulisēs tādā veidā viņu pazemo. Bet ne viens neredz viņa gaišo dvēseli un centienus,darbus.Nekad Krimanam neesmu lūdzis naudu.Un savus parādus es vienmēr atdodu un piedodu saviem parādniekiem kā teikts lūgšanā.Es pirmais nenācu uz viņa māju un nezombēju viņu un viņa sievu cēlu mērķu labā.Viņš bija tas ,kurš piecu gadu garumā vienmēr bija m
Fui
pievienots: 03.08.18 ( 23:53 )
2
1
Deputātam Valainim ieteiktu arī tiesā griezties. Kurš Artūram deva tiesības tevi publiski apsaukāt par d.....?????
Fui
pievienots: 03.08.18 ( 23:48 )
1
2
Elizabet, ko tu par Artūra video domā? Tu tam piekrīti? Ja, godīgi, negribu tam ticēt. Lai Artūrs pats ar sevi tiek vispirms galā. Izbeidz sevi pazemot! Viņš nekad nebūs tas, kas tevi gaismā cels. Tu pati esi gaisma. Izskatās, ka viņš dara visu, lai tu apdzistu. Viņam nekad nebija kauna. Nekad nebūs. Attiecībā ar cilvēkiem egoists. Nenobriedis pusaudzis. Atzīsti vienreiz sev, ka tieši viņš ir bremze, kas greizsirdībā uz visiem un visu tevi gremdē.
ahahah
pievienots: 03.08.18 ( 23:02 )
2
3
Es domāju, ka Krimanam ir cita, sava patiesība, kuru tev, Artur, nakad nesaprast! Vienkārši nav dots! Brīnos, kā vinš varēja tevi ciest tik daudzus gadus! Starp citu, kāpēc www,aglona.net klusēja no 12.martā? Bail bija? Tagad vairs nē? Un tagad tev ir jauns līderis - Valainis? Hahaha
Aglonas deputātiem
pievienots: 03.08.18 ( 22:56 )
1
0
"Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija), kuras apmēru nosaka tiesa." Ja situācija atļauj Jums izvēlēties savas tiesības aizstāvēt krimināltiesiskā kārtā, Jums kā apsūdzības cēlājam jāvēršas policijā vai prokuratūrā ar iesniegumu, taču jārēķinās, ka, nesaskatot pamatu kriminālprocesa uzsākšanai, tās šādu prasību noraidīs. Ja vērsīsities civiltiesiskā kārtā, tad prasības pieteikums tiesā atbilstoši Civilprocesa likuma 28.pantam - prasība, kas izriet no personiskiem aizskārumiem (Civillikuma 1635., 2347.—2353.pants), Jūs kā prasītājs varat celt pēc savas deklarētās dzīvesvietas vai pēc aizskāruma nodarīšanas vietas.