01.09.18 ( 13:18 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 531 reizes   
NEWS IMAGE


Aglonas novada domes izpilddirektore Ineta Poga atskaitījās par novada domes pieņemto lēmumu izpildi.

Atskaites laikā izskanēja informācija par:

1) Vai Aglonas novada skolas un PII gatavas uzsāk jauno 2018./2019. mācību gadu? Vai pabeigti visi remondarbi. / Pagaidām ne visās iestādēs ir pabeigti remontdarbi/

2) Kā sokas ar jaunā gājēju celiņa ierīkošanas darbiem, tā sākuma un nobeiguma vietu, iedzīvotāju dēstīto koku izzāģēšanu un turpmāko apzaļumošanu ( kas nav iekļauta projekta ietvaros).

3) Par kapsētu apsaimniekošanas jautājumu, uzliktajiem valsts iestāžu uzdevumiem, par vasaras brīvlaikā novada skolēnu piesaisti kapu apsekošanā.

4)Par sadarbību ar Preiļu Sporta Skolu./ Joprojām jautājums neatrisināts/

5) Par jaunā sporta laukuma atbilstību un laternu pieslēgšanu. / Joprojām jautājums neatrisināts/

6)Par Aglonas PII un nepiederošo personu klātbūtni.

7) Par aktuālajiem projektiem. Un citiem jautājumiem.

Izpilddirektores atskaite par pieņemtajiem lēmumiem un atbildes uz deputātu jautājumiem.Video materiālu sagatavoja Elizabete Viļuma- Gražule.

  Pievienoti 6 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 6 ] komentāri

nopietnais
pievienots: 13.09.18 ( 10:42 )
2
0
... nenopietnie aglonieši, beidziet apcelt vājākos , ko jums ir izdarījusi Marita, ka grūžat viņu savos dubļos, Varat jūs lēkāt cik augstu vien gribat labāk to darbu nezinās un neveiks kā to pārzina Ingūna un Elizabete, viņas prot uz zina ko runāt, kā darīt , bet izcilie deputāti lai nedarītu neko un jauktu gaisu, nodarbojas ar demagoģiju. POGA ir STREIĶES ieliktenis un nebūs viegli tikt vaļā, lai kā Jūs te ārdītos. Visās pašvaldībās KĀ PIE CILVĒKIEM , AGLONĀ KĀ trako mājā katrs bļauj savu bļaujamo. BEIDZIET sāciet domāt un strādāt!
neredzis
pievienots: 04.09.18 ( 22:25 )
0
0
Ja Poga neredz tad vai tiešām priekšsēdētājs arī neredz tos miskastes kalnus, kas ir pa ceļam uz Grāveriem gandrīz katrā autobusu pieturā? Jeb viņs uz Aglonu brauc pa citiem ceļiem vai arī reti, ja nav ievērojis, ka pēc 15.augusta tie kalni ir parādījušies. "Skaists" novada tēls pirms pāvesta viesošānās un ļoti iespējams, ka tādi paši atkritumu kalni ir arī uz citiem ceļiem citās autobusu pieturās .
ādiņa
pievienots: 02.09.18 ( 17:03 )
0
0
Kāds feins treknumiņš
....
pievienots: 01.09.18 ( 18:15 )
0
0
Jo tālāk, jo intetesantāk.
Hmmm
pievienots: 01.09.18 ( 16:25 )
2
0
Pašai Pogai nepielec, ka viņa galīgi garām? Pašai uz sevi no malas skatīties nav kauns? Varbūt vajadzētu padomāt par PAŠAIZIEŠANU? Vai dosies projām kopā ar Juri Butēvicu, lai atbrīvot krēslu Grebežas kundzei?
Jāāā
pievienots: 01.09.18 ( 15:57 )
2
0
Jā! Bez komentāriem! Vieglāk būtu nosaukt tos darbus, kuri izdarīti. Vismaz ātrāk būtu.