10.09.18 ( 22:47 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 1303 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 12 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 12 ] komentāri

ha-ha
pievienots: 11.09.18 ( 23:11 )
2
1
Oi,oi...gardi pasmējos.Viņa negrib, lai Butevics pieļauj tās pašas kļūdas, ko pati. Ai, gandrīz apraudājos no laba vēlējumiem.vai kas tas bija? Viens par kļūdām, otrs par grābekļiem un dauzītām pierēm, trešais par ļaunprātīgu. Andri, cel pradību prey poģeļi. Viņas padotībā viss tad notika. Laukā no amata. Kļūda uz kļūdas, grābeklis uz grābekļa. Žēl slotas kāta nav. Ar to pa pakaļu un laukā uz jaunaglonu. Zīlītes dziesmu čivināt!
ha_ ha
pievienots: 11.09.18 ( 23:01 )
1
2
Kur Valainis bija, kad deputāti Vucāni slapjās grīdas dēļ brīvoja? Ar to viss pateikts. Ko tagad uz tiesu tam skriet? Viņam jau tad viss bija pie d...as.
ha_ ha
pievienots: 11.09.18 ( 22:58 )
2
4
Viļuma no sirds runā, skaļi un pārliecinoši. Ingūna knapi sadzirdama. Zem deguna kaut ko murmina. Vienas dēļ jālec no izbīļa, no otras- jālien no ādas laukā, lai sadzirdēt. Vienu vārdu sakot, sports visa seansa garumā. Labi, ka klāt dakters, nepieļauj mums pārslogoties. Andrim fui un pēēē, pats prid......un gudrais. Pirms vēlēšanām vienu sola, kā ievēl, tā likumi pie pak...gala. Nevar draudziņ lielīt bijušo, jo esošajam jāstrebj viņas savārītā putra. Kā ne jautājums, tā dir..ā. Kur veselu gadu Valainis skatījās? Nu negribas domāt, ka tālāk d...as neredzēja????
niks
pievienots: 11.09.18 ( 20:48 )
1
1
Vot tas ir pāris Vucāne un Valainis.Tādus pielaid pie siles un mordabojs klāt.Pāri slieksnim tādus nevar laist novada domē.
sprīdītis
pievienots: 11.09.18 ( 20:09 )
2
2
Man liekas Andrim Valainim vajadzētu griezties tiesā ar pretprasību par 4000 EUR piedziņu par labu novada budžetam no tiem deputātiem, kuri nobalsoja Vucānes atbrīvošanu slapjās grīdas sakarā un tad varbūt atgriezīsies beidzot veselais saprāts deputātu galvās. Dzirdēju līdzīgs gadījums ir bijis Dagdas pašvaldībā.
niks
pievienots: 11.09.18 ( 19:37 )
2
5
Valainis ,viena liela skabarga domē.........No ārienes skatoties ,nebūtu Valaiņa,beidzot iestātos Aglonā miers ,un varetu sākt strādāt ,un domāt reāli.Tāds, kā viņš ,nav domāts priekš tautas.
Hmmm
pievienots: 11.09.18 ( 18:04 )
3
1
Dome ir viena varena padarīšana. Te ir viss, teātris, cirks, starpbrīži, aizkada komentāri, reklāmpauzes ar krustvārdu mīklām, kurš priduraks, kurš vēl lielāks kriduraks. Interesanti skatīties. Dalītu popkornu un colu, varētu regulāti apmeklēt seansus.
Anna
pievienots: 11.09.18 ( 11:41 )
3
1
Paldies aizkadra komentāriem. Tagad saprotams, kas par problēmu. Citādi Aglonā klīst baumas, ka šamo negrib atjaunot. Tagad saprotams, kāpēc. Juridiskais aspekts traucē.
Ziepes
pievienots: 11.09.18 ( 11:33 )
4
1
Žēl. Olga bija superīga darbiniece. Piedod, Ingūn, bet bija ar ko salīdzināt. Tīri cilvēciski tevi saprast nav grūti. Bet nolaisties, lai kritizēt Olgas darbu....zemiski.
Jaunajam deputātam
pievienots: 11.09.18 ( 10:55 )
3
1
Mazliet nepiekrītu Viļumas kundzei, cietējs ir viens- Olga. Ingūna nav cietēja, varēja strādāt četrus gadus. Kurš aizliedza? Kurš traucēja? Vai Valaiņa kungs aizdomājās, ka Olga plānoja strādāt četrus gadus. Varbūt cilvēks kredītu ņēma, dzīvi plānoja utt. Ingūnai ar Valaini par to galva nesāp. Sāp tikai par savu galvu.
Jaunajam deputātam
pievienots: 11.09.18 ( 10:49 )
5
3
Ļoti skumīgi, ka jaunais deputāts Valainis ir tāds, kāds ir. Deputātam nevajadzētu analizēt un atbalstīt personālijas, bet sekot likuma ievērošanai. Piekrītu Viļumas kundzei, to visu var nosaukt kā ļaunprātīgu dienesta izmantošanu. Olga var arī uzrakstīt iesniegumu, ka atbrīvo uz laiku...ja nu Ingūna atkal tiek ievēlēta... Patiess sašutums par Ingūnas bezkaunību, analizēt Olgas darbu!
.
pievienots: 11.09.18 ( 10:03 )
11
2
Visu cieņu filmētāja darbam,bet vajadzētu piestrādāt pie ētikas,pie runas...Tā kā ķērcējs ir kameras neredzamajā daļā ik pa laikam skatoties sēdi nākas salekties no izbīļa!


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !