03.10.18 ( 14:17 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 1041 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 11 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 11 ] komentāri

Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 13.10.18 ( 14:01 )
0
0
Piketa video beidzot ir ievietots. Atvainojos par sagādātajām neērtībām! 9.oktobrī P.Zeiļa par EUR 5000 drošības naudu no apcietinājuma atbrīvots.
Skats no malas
pievienots: 06.10.18 ( 13:52 )
3
1
Pilnīgi piekrītu. Ja pierādīsies viņa vaina, iešu pratināt, ko dzīves laikā ēda, dzēra, ka pat pēc operācijām potence tik laba. Gatavs bizness visai katoļu baznīcai. Tad recepti patentēt un ienākuma avots līdz pastarā dienai. Žēl tikai, ka tie DIVI nenosauktie biznesa peļņu nevarēs gūt. Tos taču mēs nezināsim pat līdz pastarā dienai. Izskatās, ka to nemaz nav. Vismaz vēl nav ,, uz papīra dzimuši,,. Droši vien gatavo dokumentus, pases, īstas dzīves vēstures . Kā teikt, meklē ,, brīvprātīgos,, , kas par attiecīgo atalgojumu spēlēs noteiktu lomu.
mjā
pievienots: 05.10.18 ( 23:56 )
2
0
Attiecībā uz Zeiļu ir kliedzoši pārkāpts nevainības prezumcijas princips. Tikai viņš vienīgais ir morāli nogalināts, apmētāts ar ķengām neiedomājami stulbā situācijā -- vecs vīrs, kuram puišu lietās ir bijušas operācijas, arī tagad vēl divas, tiek turēts aizdomās (pierādījumu taču nav; tos tikai tagad meklē) kā seksuāls Supermens un vēl interesantāk: kā cilvēku tirgotājs, kuram pienākoties mūža ieslodzījums. Un viņš esot tik bīstams sabiedrībai, ka noteikti jātur cietumā, aizbēgšot vēl uz Krieviju, izvarošot vēl daudzus... Vai normāls cilvēks spēj noticēt tik ziliem brīnumiem?
mjā
pievienots: 05.10.18 ( 23:50 )
1
0
Changalam: nelietīgi tu spriedelē. Ja es tavu māti nosauktu par slepkavu vai līgavu par sociāli bezatbildīgu, vai tad tu ietu pie ginekologa, sak, gan jau dakterītis noskaidros kā tur īsti ir? Jebšu tu bez vilcināšanās gāztu man pa purnu: ko tu atļaujies!? Tu taču savu māti vislabāk pazīsti un līgavu esi iemīlējis, vai ne? Tad kāpēc tu apvaino simtus cilvēku, kas gadu desmitiem ļoti labi pazīst savu garīdznieku? Jebšu tev ir informācija un pierādījumi, bet tu noslēpumaini klusē...
Ineta
pievienots: 04.10.18 ( 13:53 )
3
2
Staņislav! A Kaimiņš beja? Padūmu deve?
Par LR likumiem
pievienots: 04.10.18 ( 08:35 )
5
2
Ar ko mācītājs likuma priekšā svētāks vai grēcīgāks?
Par LR likumiem
pievienots: 04.10.18 ( 08:33 )
8
0
Ja būs vainīgs, saņems sodu.Pareizi saki, ka Latvijā uz visiem likumam jādarbojas vienādi. Kā gadās, ka ābeļu dārzu apzaga TRĪS, bet līdz pat šodienai mēs zinām tikai par VIENU?!
Changals
pievienots: 03.10.18 ( 23:41 )
3
4
Ja tas priesteris būtu bez vainas,viņš tagad neatrastos aiz restēm ,tātad kāds plankumiņš ir viņa sirdsapziņas. Likumi Latvijā attiecas uz visiem iedzīvotājiem un mācītāji nav izņēmums. Vatikānā ne viens vien tāds svētais paps paņemts pie dziesmas , pienācis laiks arī pie mums to virtuvi satīrīt.
Elizabete Viļuma_ Gražule
pievienots: 03.10.18 ( 23:14 )
4
2
Adamovičs bija. Pat sniedza padomu pie kā griezties Saeimā. Tikai nezin kāpēc mans video iesprūdis interneta labirintos un joprojām nav pieejams. Rīt no rīta noskaidrošu.
vērotāja
pievienots: 03.10.18 ( 21:19 )
3
1
Piekrītu Staņislava kungam un gribu papildināt-kur deputāts Jānis Klaužs,kurš vienmēr ir par baznīcas aizstāvi un svētku procesijas gājēju,acīmredzot jau ir noguris no sēdēšanas deputātos,ļaujiet atpūsties.
Staņislavs Bernāns
pievienots: 03.10.18 ( 20:14 )
7
2
Skatījos Delfi TV piķeta tiešraidi un biju patīkami pārsteigts, kad ieraudzīju arī Elizabetes kundzi filmējot. Kas attiecas Saeimas deputātu ieinteresētību tā pašvaki. Vien Hosans Abu Mēri ilgi vēroja un lēma, taču salīdzinot ar Saeimas priekšsēdētāju Mūrnieces kundzi, kura vienkārši pagāja garām un pazuda Saeimas ēkā, pienāca klāt un mēģināt skaidrot un risināt piķetētāju problēmas. Kur tad paslēpušies tajā laikā bija Latgales deputāti, Aldis Adamovičs, Juris Viļums, Jānis Trupavnieks, Silvija Šimfa? Pirms ejat šoreiz balsot, padomājiet vai šie būs īstie kandidāti un partijas par kuriem balsot.