21.04.19 ( 21:47 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 498 reizes   
NEWS IMAGE


Apmeklējot Aglonas novada finanšu komitejas sēdi , radās iespaids, ka bijušie novada domes mēri- I.Reščenko un I.Barkeviča līdz galam nav izpratuši LR likuma normas, kas nosaka konkrētas prasības pašvaldībā strādājošajiem darbiniekiem, kā to nosaka amatu katalogs.

Sēdes laikā deputāti tika aicināti iepazīties ar izstrādāto amatu katalogu un virzīt to uz domes sēdi , jo to nosaka LR likums. Abi finanšu komitejas deputāti, bijušie novadu mēri, balsoja pret lēmumprojekta virzīšanu uz domes sēdi. Abi deputāti pirms balsojuma izteica neapmierinātību, jo katalogā netika izceltas izmaiņas, kas abiem bijušajiem mēriem radīja grūtības saprast izmaiņas. Lai arī domes priekšsēdētājs J.Butēvics solīja līdz sēdei sagatavot labi caurskatāmu kataloga paraugu, ex mēri balsoja pret lēmumprojekta virzīšanu uz domes sēdi.

I.Reščenko noteica, ka darbinieku darba kvalitāte atkarīga ne no amatu kataloga kvalitātes, bet gan no priekšsēdētāja. Uz ko priekšsēdētājs J.Butēvics atteica, ka viņš cenšas sakārtot tās lietas, ko iepriekšējie mēri nesakārtoja, bet laida pašplūsmā.

Kā tev, lasītāj, šķiet? No kā atkarīga darbinieka darba kvalitāte? Personīgi man šķiet, ka darba kvalitāte atkarīga no darbinieka sirdsapziņas un atbildības sajūtas esamības. Savai darba kvalitātei šie abi kritēriji ir priekšnieka vietā.

P.S. Lai arī komitejā lēmumprojekts netika atbalstīts, iesaku priekšsēdētājam ar ex mēru lūgtajiem papildinājumiem šo lēmumprojektu atkārtoti virzīt uz domes sēdes darba kārtību. Pretējā gadījumā būšu spiesta griezties uz VARAM ministriju - par domes deputātu pilnvaru pārkāpšanu. Deputātiem nav tiesību ignorēt likuma prasības.

Ieskats deputātu neizpratnē par jauno amatu katalogu.


  Pievienoti 4 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 4 ] komentāri

Jautājums Elizabetei V.G.
pievienots: 22.04.19 ( 20:11 )
0
0
Vai Butēvics būs tas, kurš sakārtos? Deju kursi, kā deju kursi, bet cilvēkus ar izglītību pašlaik valkā pa tiesu zālēm. Kurš ? Sakārtotāji: Butēvics, Poga, Klindžāne. Vai tiešām vēlas sakārtot? Vai kādu ,,iekārtot,,?
Jautājums Elizabetei V.G.
pievienots: 22.04.19 ( 20:07 )
0
0
Kopumā nožēlojami. Vai ne? Kurš liedza abiem pērnās ziemas mēriem to visu sakārtot???????
Jautājums Elizabetei V.G.
pievienots: 22.04.19 ( 20:05 )
0
0
Noskatījos pērnā gada video. Secinājums, Barkeviča laboja katalogu Inetas Valines dēļ. Kura dēļ katalogu labos Butēvics? Laiks rādīs vai ir zināmas personas?
Atbilde- viņi amata kataloga autori!
pievienots: 21.04.19 ( 23:11 )
0
0


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !