02.05.19 ( 02:37 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 1193 reizes   
NEWS IMAGE


Pēdējā laikā tik daudz baumots, tenkots, aprunāts un apstrīdēts par lietām, kas notiek ap Cirīšu Hes, ka no baumu apjoma īsti nav saprotams, kurš pārdeva Cirīšu Hesu, kāpēc pārdeva un - vai vispār pārdeva?

Atnākot uz sēdi, varēja pārliecināties ne tikai par to, kas tiek baumots, bet arī par to, kā rodas jaunas baumas, apspriežot citas baumas.

Savus viedokļus paudiet komentāru sadaļā.

Noskatieties video un pārliecinieties, cik daudz tenku, baumu, melu vai patiesības nenonāca līdz jūsu ausīm.

Kurš apgalvo par nelikumībām un , kurš par likumisku darījumu. Kurš apvainojies, ka nesasauca apaļo galdu un kurš, par to, ka likums nosaka, ka viesu nams nepilda pašvaldības funkcijas.

Kurš sēdes laikā apgalvo, ka zemesgrāmatām ticēt nedrīkst, jo pats esot veicis ar zemesgrāmatām dažādas interesantas lietas. Kurš nespēj izprast, kas ir pašvaldības funkcijas. Kurš meklē 170 ha zemes, un, kurš apgalvo, ka viņa meklētā zeme ir zem ūdens?

Ko tik nedzirdēsi , atnākot uz domes sēdi .

Tas, ka šī lieta, iespējams, zelta diegiem šūta ir iespējams, bet vai tas zelta diega pavediens caurauž arī Aglonas novada dome mēra krēslu- maz ticams.

Krievu valodā ir labs teiciens- uztici, bet pārbaudi. Ikvienu pirkuma lietu var pārbaudīt. Domāju, ka to zina arī Cirīša Hes puse, ne tikai deputāts A.Valainis.Pārdotais viesu nams apskatāms pēc adreses.
http://www.aglona.travel/kur-palikt/atputas-kompleksi/krastmala/
Kur 170 ha zemes? Pašlaik tiek aktīvi meklēta.


  Pievienoti 18 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 18 ] komentāri

Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 10.05.19 ( 22:15 )
0
2
Laikam, Viltus pēc principa,, A pa ļubomu,, . Protokols viltus? Protokols nav viltus, jo sēdē izskatāmie jautājumi ir konkrēti. Lēmumi pieņemti, ieprotokolēta bez viltus, spaidiem un maldiem sēdes norise. Iespējams, kaut kas cits,, Viltus,,.
?
pievienots: 10.05.19 ( 13:27 )
0
1
Kāpēc Viltus protokolista zināšanai ?
Viltus protokolista zināšanai
pievienots: 09.05.19 ( 22:35 )
3
0
Norādītais protokols tikai norāda uz ūdenskrātuves aizņemtās zemes privatizāciju SIA Cirīšu HES labā. Zemes uzmērīšanas sagatavošanas darbos piedalījās deputāts E. Kudiņš, pašvaldību vadīja H. Streiķe. E. Kudiņš ar palīgstrādniekiem norēķinājās skaidrā naudā, neprasot parakstīties par naudas saņemšanu. Kā to bija iespējams veikt pašvaldības grāmatvedības uzskaitē? Piegulošās zemes īpašnieku iebildumus neņēma vērā un viņus dzina prom. Zemes privatizāciju pašvaldība apstiprināja, kad zeme zem ūdenskrātuves sen jau bija ierakstīta zemegrāmatā un likumā noteiktā termiņā netika apstrīdēta.
!
pievienots: 09.05.19 ( 16:49 )
1
1
ūdensvīra zināšanai
pievienots: 09.05.19 ( 16:46 )
1
1
Ūdensvīrs
pievienots: 09.05.19 ( 16:40 )
2
0
Acīmredzot pārdota ir viesu namam pieguļošā ūdenskrātuve. Šo ūdenskrātuvi jau pašā sākumā vajadzēja ieguldīt Cirīšu HES pamatkapitālā, tā palielinot Aglonas pašvaldības daļu. Pretēji tam toreiz H. Streiķe bīdīja ūdenskrātuves iznomāšanu un vēlāk privatizāciju. Apmuļķoti tika ūdenskrātuvei piegulošo zemju īpašnieki, gan tie, kuri jau bija zemi reģistrējuši zemesgrāmatā, gan tie, kuri nebija to izdarījuši. Ūdenskrātuve priekš HES ir ražošanas līdzeklis. Tagad jāgaida, kad to ieguldīs pamatkapitālā, tādējādi samazinot pašvaldības daļu.
BAZNĪCAI
pievienots: 06.05.19 ( 17:17 )
3
2
Mīļā baznīca, ievēro bausli. Nekrāj mantu, ko kodes apēd. Jums viss maz un maz. Jums pieder Jēzus, Dievs un Marija. Bet Jums viss maz un maz. Jums vēl deputāts jāsakūda, lai sēdē blamējas. aglona.net , jūs nevarētu visu HES vēsturi atspoguļot? Jaunā paaudze- deputāts A.Valainis neko nezina. Droši vien dzirdēja tikai baznīcas versiju. Pastāstiet otro pusi. Pasaulīgo.
Fgghhh
pievienots: 06.05.19 ( 16:28 )
1
0
Dzirnavas pie Cirisu Hes nekad nebija baznīcas īpašums, zeme zem Hes arī vēzturiski nepieder baznīcai.
Kaimiņš
pievienots: 06.05.19 ( 09:01 )
1
0
Kā nav kauna pašai Bazilikai par darba cilvēkiem nemaksāt nodokļus, nemaksāt algas, pats Bazilikas vadonis nevar malku savam dzīvoklim gadiem atvest! Vēl HESu viņiem padod! Fui! Viens no Dieva baušļiem - Tev nebūs zagt! Un ja Bazilika to neievēro,tad kam tad vēl to ievērot?!
Narkologam atbilde no Elizabetes Viļumas-Gražules
pievienots: 06.05.19 ( 00:22 )
1
1
Abiem ūsu īpašniekiem nebija smagas galvas, dzērumā nebija. Telpā gaisa minimāli, sēde ilga vairāk par 5 stundām. Pirmo reizi pa šiem gadiem atļāvos video publiski atzīties, ka piekusu filmēt, lai spriež ātrāk. Laikam, beidzot, vecums atnāca. 5 stundas kājās nostāvēt. Varēja līdz Rīgai aizbraukt un vēl stunda paliktu pāri. Droši vien tādēļ atbalsta galvu.
Sirdsapziņai
pievienots: 05.05.19 ( 23:03 )
5
0
Kā nav kauna bazilikai sagrābties Aglonā visus īpašumus,aizaudzēt visas pļavas un no pensionāriem savākt pēdējo naudiņu??Iekasēt no valsts par pāvesta vizīti anormālas summas un tajā pašā laikā par paldies likt saviem ticīgajiem strādāt,ravēt un krēslus stiept?Kur palika valsts piešķirtā nauda??Kapēc baznīcai neliek būt caurspēdīgai savos budžeta tēriņos ?
kad pamodīsies sirdsapziņa
pievienots: 05.05.19 ( 21:57 )
1
0
Kā nav kauna vispār tenkoties ap Cirīšu HES? Aglonas pagasta padome ar Kalvīša, Aizkalna grupu ir apzagusi mūsu baziliku, izrīkojusies ļaunāk kā padomju vara. Bazilikai aizturēta zeme zem ūdenskrātuves, hidroenerģija tiek iegūta bazilikai piederošajā zemesgabalā, un netiek maksāta pat noma. Lai gan Aglonai pirmo elektrību deva dekāna Broka Cirīšos (Aglonas baznīcas ūdensdzirnavās kopš 1700.gada) uzstādītais ģenerators...
Narkologs
pievienots: 03.05.19 ( 09:13 )
2
12
Izskatās vienam no deputātiem (tam ar ūsām) ir smaga galva, jo ik pa brīžam jāpiebalsta ar rokām. Un seja izskatās sarkana. Laikam lielas pohas un nav kārtīgi izgulētas.
Elizabetei
pievienots: 02.05.19 ( 15:39 )
1
0
Elizabet, Krastmalas ir joks vai norāde? Nu tev jociņi.,, Tas, ka šī lieta, iespējams, zelta diegiem šūta ir iespējams, bet vai tas zelta diega pavediens caurauž arī Aglonas novada dome mēra krēslu- maz ticams. ,,
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 02.05.19 ( 13:10 )
0
0
? Tu jautā par Krastmalām? Es arī. Tad tika vai netika pārdots? No deputāta Valaiņa teiktā, izriet, ka tika. Šis viesu nams vai tas otrais? Kā īsti ir zemesgrāmatā un pirkuma pārdevuma līgumā?
koko
pievienots: 02.05.19 ( 12:50 )
0
0
Nu kolosāli nezinīši! Tiešām ko tik grūti izskaidrot?
Johaidī
pievienots: 02.05.19 ( 11:40 )
2
0
Kungs ar bārdiņu nesaprot, ka Aglonas novada domei ir ne tikai jāsaņem, bet arī jāatdod. Ja uzņēmums nes zaudējumus, tad 40% zuduma pieder Aglonas novada domei. Kurus juristu skolas gaiteņu šamais gājis?
?
pievienots: 02.05.19 ( 06:51 )
0
0
?


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !