06.05.19 ( 17:09 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 227 reizes   
NEWS IMAGE


Katrā novada domes sēdē izpilddirektore informē deputātus par pieņemto lēmumu izpildi. Pēc izpilddirektores atskaites deputāti uzdeva jautājumus.

Viens no jautājumiem, ko aktualizēja bijusī novada priekšsēdētāja I.Barkeviča bija pamanītās nekārtības domes dokumentācijas aprites kārtībā. Deputāte izteica aizdomas par dokumentu laicīgu neievietošanu datu sistēmā, kā arī par , iespējamo, dokumentu nomaiņu - ko var traktēt, kā dokumentu viltošanu.

Domes priekšsēdētājs J.Butēvics uz sēdi pieaicināja esošo domes lietvedības un komunikācijas nodaļas vadītāju , lai sniegtu deputātei atbildes uz viņas jautājumiem.

Darbiniece atzina, ka daži dokumenti -laika trūkuma dēļ -laikus netika ievietoti , taču par -iespējamo- dokumentu viltošanas faktu- noliedza.

Izpilddirektore aicināja deputāti I.Barkeviču sagatavot rakstveidā ziņojumu, kuros piemin konkrētu lietu numurus un dokumentu veidus, lai minētos faktus var pārbaudīt un izvērtēt, jo no sēdes laikā deputātes minētiem faktiem neko nevar konstatēt un spriest.
  Pievienoti 0 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 0 ] komentāri

Nav pievienots neviens komentārs , esi pirmais kas pievieno un izsaka savas domas !