13.06.19 ( 15:02 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 866 reizes   
NEWS IMAGE


Vairāki masu saziņas līdzekļi informē sabiedrību par plānotajām izmaiņām Latvijas valsts policijā.

Ir zināms,ka līdz šī gada beigām tiks likvidētas vairāk nekā 600 amatu vietas.

Arī Aglonas novada domē šis jautājums pēdējā laikā bija aktuāls. Jautājums tika aktualizēts mazliet citā rakursā- par policijas iecirkņa atrašanās vietu un , iespējamiem, draudiem sabiedrībai.
[br] [/br] Jautājumu aktualizēja deputāts Andris Valainis, kurš ierosināja pārcelt Aglonas policijas iecirkni uz citām telpām, jo tas pēc deputāta domām, apdraud iedzīvotāju drošību, kuri dzīvo iecirkņa tuvumā. Deputāts aicināja novada domes atbildīgajām personām sazināties ar Valsts policiju un risināt šo jautājumu- par telpu maiņu. Pēdējā domes sēdē, Aglonas novada domes mērs Juris Butēvics sniedza ziņas par valstiski plānotajām izmaiņām policijas darbā , kā arī pauda bažas, ka tas varētu skart arī Aglonas policijas iecirkņa darbību.

Pagaidām aglona.net administrācijai oficiālu datu par iecirkņa slēgšanu Aglonā nav. No pēdējās sociālo, kultūras un izglītības komiteju sēdes tika noprasts, ka iespējamība , ka drīzumā policijas iecirkņa Aglonā nebūs- ir ļoti liela.

Plašāk par jautājumu un atbildīgo personu argumentāciju, skatieties video fragmentā.

https://xtv.lv/rigatv24/video/rmO7rdZ4pMK-policija_likvides_632_amata_vietas_ko_tas_nozime_realitate?utm_source=portal&utm_medium=page_mr13&utm_campaign=xtv-selfpromo
  Pievienoti 11 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 11 ] komentāri

Gražuļa kungam
pievienots: 22.06.19 ( 12:33 )
3
0
Jums neviens nevar palīdzēt. Neviens jūsu vietā nedzer. Dzeršana vai nedzeršana ir tikai jūsu pašu rokās.
Gražuļa kungam
pievienots: 22.06.19 ( 12:22 )
3
0
Tikai gļēvie vaino citus savā nolaidībā! Jūs esat gļēvs cilvēks. Tas ir patiesais jūsu dzeršanas iemesls. Pastaigas ar Smana kungu un Krīvāna jauno kungu neatrisinās nevienu jūsu problēmu. Man aizdomas, ka jums tās,, problēmas,, izdomātas paša smadzenēs. Nemelojiet pats sev. Diemžēl, es jūs pazinu arī 90. gados. Vainojot, cienījamais, sevi un tikai sevi. Labāk nodzēries savu gļēvumu.
Anna
pievienots: 19.06.19 ( 10:56 )
2
2
Rakstos administrācija slima suņa murgus neizplata,to dara ne tik veiksmīgi lasītāji.
Iraklijs
pievienots: 19.06.19 ( 09:55 )
2
2
Slima suņa murgi, stulba muldēšana, nopļaujiet pagalmā zāli, izravējiet dobes savās mājās un paliks vieglāk nekā rieties šajā "ne tik veiksmīgajā portālā"!
Policja
pievienots: 19.06.19 ( 09:04 )
2
0
Arča, baidz lakt.
Inesei
pievienots: 18.06.19 ( 20:56 )
0
0
Baziliku apmeklēju regulāri. Vīrs arī ikdienas baznīcēns. Visi bērni kristīti, pie dievgalda bijuši. Dēls jau laulības sakramentu saņēmis. Tagad uz baziliku Inese aizliedz staigāt. Drīkst iet tikai ar meitām. Kur ņemt otru?
Inesei
pievienots: 18.06.19 ( 20:52 )
1
0
Ko man darīt? Inesīt, kur man ņemt otru meitu ar ko iet uz baziliku? Man ir divi dēli un viena meita. Inese, KUR Mums ŅEMT OTRU MEITU?
Inese
pievienots: 14.06.19 ( 17:34 )
0
0
Kur un Kad es apgalvoju, ka bazilikā ir bērnu nometne??!! Nometne - skan atbaidoši. Ļoti ceru,ka redzēšu atvainošanos!
Lūgums precizēt
pievienots: 14.06.19 ( 17:28 )
1
0
kur un kas Inese to apgalvoja??? Izskatās,ka vienai jau putas uz lūpām...sāc ar to,ka mēģini aiziet kādu vakaru uz baznīcu ar savām meitām un mēģini saprast to, ka Aglonā ir kur smelties spēku ticībai un mieram,un nav vajadzīga kautkāda nometne vienreiz gadā cilvēkiem,kas nezina, ka viņiem blakus ir baznīca. Tā ka fui,fui,fui ir tev par pilnīgi nepatiesiem apgalvojumiem.
Inesei
pievienots: 14.06.19 ( 10:54 )
0
2
Bez Ineses arī sakārtos valsts lietas. Lien visur, kur vajag un nevajag. Visu redzošā un zinošā Inese. Kur bazilikā ir bērnu nometne? Izrādās nav. Inese apgalvoja, ka ir. Izrādās meloja. Fui, fui, fui....
Inese
pievienots: 13.06.19 ( 21:30 )
1
0
Traki palikuši tur domē visi? Nav citu problēmu? Domājiet labāk,kā bīstamu koku kapos nogriezt! Par Valsts policiju viņi uztraucas! Kas jums un mums no tā - būs vai nebūs? Tiekat ar novada lietām galā,gan valsts savas lietas sakārtos bez Butevica, Valaiņa un Viļumas!


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !