14.06.19 ( 16:50 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 911 reizes   
NEWS IMAGE
  Pievienoti 8 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 8 ] komentāri

skatītājs
pievienots: 17.06.19 ( 19:45 )
3
1
Kur izpalika jautājums par komitejas vadības nomaiņu? Valaiņa kungs dikti neapmierināts bija domes sēdē, bet komitejas sēdē par Ruskuļa atbrīvošanu neviena pušplēsta vārda.
Valaiņam
pievienots: 16.06.19 ( 12:13 )
1
4
Tev tā bārda arvien kā manai babai čura. Saņemies vienreiz un sakopies taču.
Deputātam
pievienots: 15.06.19 ( 11:27 )
8
3
Nosauciet 5 lietas Aglonā, kuras agloniešiem uzlabojās tikai un tieši Jūsu darbības rezultātā? Pareizi Dimperes kundze norāda, priekšvēlēšanu kampaņas lozungi un saukļi.
Skatam no malas
pievienots: 15.06.19 ( 11:20 )
8
3
Kā naglai pa galvu! Deputātam neviens nav pastāstījis, ka viņa saraksts bija ar viszemākajiem rezultātiem vēlēšanās. Ar kādām tiesībām viņš pazemo deputātu Andri Girsu, Vadimu Krimanu, Juri Butēvicu un citus deputātus?Visiem no šiem kandidātiem ir lielāks sabiedrības atbalsts par Andri Valaini. Valaiņa sarakstam ir tikai 7%, Girsa sarakstam 11%( par 4% vairāk nekā Valainim) Krimana sarakstam 12%( par 5% vairāk nekā Valainim), Butēvicam sarakstam 13%( par 6% vairāk nekā Valainim). Tā izteikties domes sēdē par citiem deputātiem ir vai nu necieņas izrādīšana šai sabiedrības grupai, kura atbalstīja šos deputātus, vai publiska savas sejas atklāšana sabiedrībai. Kas to būtu domājis, ka tieši godīgais Valainis ir visdārgākais novada deputāts. Paldies aglonai.net par šiem video. Cilvēks atklājas darbos, ne vārdos.
Skats no malas
pievienots: 15.06.19 ( 00:28 )
8
3
Visu cieņu deputātam par ,, darbu,,. Bet labi, ka noskatījos šo video. Būs vien jāpiekrīt Viļumas kundzei, ka šis deputāts nav tik spodrs, kā viņš pats sevi spodrina. Pat deputāta pienākumu pildīšana ir kā bizness. Smieklīgākais, ka viņš tāds ir vienīgais deputāts. Novada domes kasi iztukšo pēc maksimuma. Žēl, ka Viļumas kundze sagremoja informāciju par iespējām Valainim nopelnīt vēl lielāku atalgojumu. Par to Viļumas kundzei liels mīnuss. Bet pluss par to, ka sēdes beigās nolika pie vietas Valaiņa kungu. Paldies Jums par to. Būtu es klātienē es vēl pajautātu šim deputātam, kāda veida asaras īsti lēja Viļumas kundze pēc vēlēšanām? Prieka asaras vai bēdu asaras? Piekrītu, ka skatoties uz šī deputāta zelta vērtībā ,, darbu,, jālej bēdu asaras.
Skats no malas
pievienots: 15.06.19 ( 00:19 )
8
3
Skatoties sēdes video tā vien šķiet, ka dārgākais novada deputāts ir Valaiņa kungs. Visvairāk izkliedz glupību. Bet tās zelta vērtībā. ( ne padoma un intelekta dēļ, bet naudas izteiksmē novadam). Valaiņa kungs, Jūs esat par sevi pārāk augstās domās. Jums ir ļoti neadekvāts pašvērtējums. Ļoti paaugstināts. Teiktu, ka pat ļoti, ļoti. Neviens deputāts par atalgojumu tā neputojas. Atkal nabadziņu apbižoja. Šoreiz, pārējie deputāti, kuri nestrādā kā Valaiņa kungs. Interesanti, cik stundas viņš tajā tabelē raksta, kad gatavojas sēdēm? Cik stundu viņš lasa domes sēžu materiālu? Varbūt mazāk vajag tautai smadzenes skalot, bet pašam vairāk lasīt domes sēdes materiālu. Vai tam nav jēgas, jo tāpat saprašanas nebūs? Humoram varētu pajautāt- cik laika un naudas no mūsu nodokļiem aiziet, kad deputāts to tabeli pilda. Varbūt saņem arī par pašas tabeles rakstīšanu?
Skats no malas
pievienots: 15.06.19 ( 00:14 )
9
3
Šausmas. Deputāts nav atkal pa galvu dabūjis? Māte nav iemācījusi, ka sevi lielīt ir ļoti nepareizi. Lai tauta liela, ja ir par ko. Nevar sevi pacelt, noniecinot citus. Kāda jēga tukšām runām . Cilvēks ar juridisko izglītību un nav spējīgs nevienu nolikumu kā deputāts koriģēt. Raksta savus iesniegumus ar 100 kļūdām. Gan gramatiskajām, gan juridiskajām. Kad paver muti, birst juridiskais kokteilis kā no pārpilnības raga. Kāda jēga strādāt 40 stundas, bet sēdes laikā izgvelz šo tukšumu un juridisko haosu? Izrādās, ka neviens deputāts nepilda tās tabeles, bet ar tautu arī runā. Viens strādnieks deputāts. Vislielāko deputāta algu no mūsu nodokļiem saņem, bet pats kliedz, ka tautai strādā. Cik par viņu vispār nobalsoja? Par kādu tautas daļu viņš runā? Par vismazāko 123 (7,94%). Tas ir sliktākais rezultāts vēlēšanās. Bet tiek maksāts vislielākais deputāta atalgojums. Skatoties sēdes video tā vien šķiet, ka dārgākais novada deputāts ir Valaiņa kungs. Visvairāk izkliedz glupību. Bet tās ze
Deputātam Valainim
pievienots: 14.06.19 ( 18:40 )
11
3
Valaiņa kungs savā repertuārā. Kā auns. Uzskata, ka ragi uz galvas, tad jau varens auns. Nosauciet kaut vienu jūsu nopelnu Aglonā, kas darīts ne sev personīgi, bet visai sabiedrībai. Patiesi Elizabete jautā,, ko īsti tu esi sasniedzis tautas labā,,. Sev algu?


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !