23.06.19 ( 00:43 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 1594 reizes   
NEWS IMAGE


Deputātu algu palielināšanas jautājums Aglonas novada domē aktuāls jau otru mēnesi.

Jautājums tika aktualizēts pēc VARAM vēstules saņemšanas februāra mēnesī. Ministrija savā vēstulē informē visas Latvijas pašvaldības par dažāda veida samaksas veidiem par deputāta pienākumu pildīšanu novada domē. Kā noprotam, ministrija centās novadu pašvaldībām viest skaidrību, kādi ir deputātu atalgojumu griesti un mazliet valsts mērogā sistematizēt atalgojumu struktūru, piedāvājot domēm gatavus deputātu darba apmaksas variantus.

Neskatoties uz to, ka Aglonas novada dome VARAM ministrijas vēstuli saņēma februāra mēnesī, bet novada budžetu apstiprināja tikai 8.maijā, nav izprotama situācija, ka par vēstules saturu deputātiem tiek piedāvāts debatēt tikai pēc novada budžeta pieņemšanas.

Vēl jocīgāka ir situācija, kad finanšu komitejas sēdes laikā,jūnija mēnesī, mēnesi pēc novada budžeta pieņemšanas- finanšu nodaļas pārstāvis informē deputātus, ka līdzekļi ,, jaunajām,, deputātu algām ir jau paredzēti un apstiprināti 2019.gada budžetā, ko mēnesi atpakaļ deputāti ar savu balsojumu apstiprināja. Par ko pašiem deputātiem sēdes laikā bija liels pārsteigums.

http://aglona.net/upload/up/cff34c9c5d1b4867b7c85baea0b2c801.PNG Kā zināms , deputātu algu palielināšanas jautājums domes sēžu zālē ceļo jau otro riņķi. Pirmo reizi jautājumu aktualizēja maija mēneša komitejas sēdē un maija novada domes sēdē. Domes sēdē lēmums netika pieņemts, jo jautājuma izskatīšana tika atlikta. (Jautājums netika izskatīts sociālo, kultūras un izglītības jautājumu komitejas sēdē.) Tāpēc tika nolemts jautājumu skatīt atkārtoti komiteju sēdēs.

Kad viens riņķis tika noslēgts, jautājums sāka ceļot otru riņķi- šoreiz tas tika izskatīts soc.komitejas sēdē. SIK komitejas vadītājs A.Ruskulis debatēs izteicās, ka Aglonas novada domē deputāti saņem zemāko atalgojumu Latvijā, tāpēc būtu jāpadomā par atalgojuma palielināšanas iespējām. Vienu no variantiem jautājuma risināšanā tika apjausta VARAM piedāvātā atalgojuma sistēma, kas deputāta atalgojuma apmēru palielinātu teju divas reizes.

Mazliet citās domās bija deputāts A.Valainis, kurš bija kategoriski pret atalgojuma palielināšanu visiem deputātiem, jo uzskata, ka nav taisnīgi , ka deputātam, kurš labi strādā- maksāt tik pat lielu atalgojumu kā deputātam, kurš -viņa skatījumā - strādā sliktāk vai vispār nestrādā.

Kā darba kvalitāti deputāts norādīja uzrakstīto un iesniegto lēmumprojektu skaitu un darbu ar vēlētājiem ārpus domes darba.

Neskatoties uz to, tieši šis deputāts- A.Valainis- pēc esošās atalgojuma sistēmas saņem par deputāta pienākumu pildīšanu maksimālo atalgojuma apmēru no novada budžeta, jo kā ,,kārtīgs,, tautas kalps piefiksē nostrādātās stundas ar sabiedrību ārpus domes darba un domei lūdz to apmaksāt. Tādā veidā, aktualizējot šo jautājumu, tika noskaidrots dārgākais Aglonas novada domes tautas kalps.

Lai arī citi novada domes deputāti ārpus domes tiekas ar vēlētājiem un risina dažāda veida jautājumus, kas skar pašu vēlētāju vai sabiedrību kopumā, deputāti nefiksē jautājumu risināšanas procesu un nepieprasa no novada domes par to atalgojumu.

SIK komiteja novirzīja šī jautājuma izskatīšanu finanšu komitejai, kura kārtējo reizi izteica neapmierinātību par SIK komitejas darba kvalitāti. Izskatās, ka SIK komiteja cerēja, ka finanšu komiteja atradīs nepieciešamos līdzekļu deputātu algu palielināšanai, taču komiteja nenorādīja, ko tad īsti vēlas? Tā kā SIK komiteja novirzīja ,, tukšu,, lūgumu otrai komitejai, novada domes juristei nekas cits neatlika, kā, uzminēt SIK komitejas deputātu vēlmes un izstrādāt savu redzējumu darba algu apmaksai.

Protams, tāda atšķirība lēmumprojektos tika pamanīta, tāpēc deputāti izteica neapmierinātību gan par komitejas deputātu darbu, gan par pašu faktu, kad deputāts- kurš ir tautas kalps un nācis kalpot tautai, vēlas izmantot šo platformu savas labklājības nodrošināšanai. Finanšu komitejas deputāti asi kritizēja deputātu vēlmi palielināt sev atalgojumu un noraidīja SIK komitejas deputātu ,, tukšo,, lēmumprojektu, kā arī nevirzīja jautājumu uz domes sēdi.

Arī Aglonas novada domes priekšsēdētāja vietniece M.Grebeža sēdes laikā pauda savu viedokli, liekot klātesošajiem saprast, ka tieši algas palielināšana varētu ietekmēt deputāta darba kvalitāti. Kaut gan, izvērtējot VARAM piedāvājumu deputātu atalgojuma apmaksā, nekur netika manīts kritērijs- deputāta darba kvalitāte.

Sēdes laikā tika noskaidrots, ka esošā deputātu apmaksas kārtība Aglonas novada domē nav pretrunā ar likumu, tāpēc, lai nerastos domstarpības par tautas kalpu darbu ārpus domes darba, deputāti ierosināja veikt nelielas izmaiņas jau esošajā atlīdzības nolikumā.

Sēdes laikā deputāti aicināja atbildīgās personas izvērtēt par kādiem deputāta pienākumiem A.Valainim tiek veikta apmaksa. Jo deputātu pienākumi ir stingri noteikti ar likumu. Par citām darbībām, ko veic deputāts ārpus domes darba- alga no novada domes budžeta nebūtu jāpieprasa un jāizmaksā.

DEPUTĀTU PIENĀKUMI
http://aglona.net/upload/up/15b4ba11c1b0d54d8360b57502e8e2bd.PNG
http://aglona.net/upload/up/ad6b6ce9ea891ab4de0a691301996bc0.PNG http://aglona.net/upload/up/031f14c4367e79b3ed4b9d1976129fc4.PNG

Deputāts V.Krimans , iepazīstoties ar deputāta A.Valaiņa atskaiti, izteica domu, ka arī viņš izmantos sava deputāta tiesības- aizpildīs atskaiti par darbu ar sabiedrību ārpus domes darba, pieprasīt no domes par to samaksu, bet algu novirzīs labdarībai.

Tāpat deputāts izteica viedokli, kamēr novadā būs problēmas, kuras jārisina, kamēr to risināšanai trūks līdzekļu, deputātiem par jebkādu algas paaugstināšanas veidu jāaizmirst.

Tiem deputātiem, kuriem šķiet, ka par kalpošanu tautai tiek maz maksāts, tika ieteikts pārdomāt, vai deputāts atrodas savā vietā. Iespējams, sarakstā ir deputāt kandidāti, kuri labprāt tautai kalpotu - LĒTĀK!

Video no komiteju sēdēm. KĀ TAUTAS KALPI LĒMA PAR SAVU ALGU PALIELINĀŠANU.

  Pievienoti 60 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 60 ] komentāri

Semiņš
pievienots: 05.07.19 ( 13:42 )
2
0
Skaidrs. Pagāja nedēļa, IP nespēji ielikt, - tas nozīmē tikai vienu .... Viļumperška te apdirš cilvēkus izmantojot n-tos nikus, Gražulim bija taisnība. Tfuuu, slampa!
Semiņš
pievienots: 04.07.19 ( 13:56 )
2
3
Kas ir, Viļumperška, slabo izpildīt solījumus?
semiņšam
pievienots: 03.07.19 ( 22:44 )
1
2
Ar ko sarunājas šis slimais?
Semiņš
pievienots: 03.07.19 ( 20:10 )
1
0
Nus, Viļumperška, kur ir? Turpināsi bla, bla, bla vai tomēr izdarīsi to ko soli?
Semiņš
pievienots: 02.07.19 ( 13:48 )
5
2
Vai tad J. Rutka jau neesmu? Pavisam nesen vēl kliedzi, ka Semiņš = J. Rutka, tagad jau deputātiņš. Varbūt pietiek maldināt sevi un citus, vai pie vārda ,,deputāts,, jau sāc masturbēt?
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 02.07.19 ( 04:49 )
1
0
Semiņ, ielikšu IP. Kopā ar Arturu nāksies atvainoties? Vai pa vienam? Nu, paārdies, izārdies kārtīgi. Atvelc dūšu. Man ta vienalga. Es tak ziņu, kā pusē patiesība. Manā,deputātiņ,manā.
Semiņš
pievienots: 02.07.19 ( 00:34 )
3
2
Neesi bišku pārkarsusi saulītē? Kur es uzdodos par draugu Gražulim? Vnk. atreferēju viņa stāstīto, kā tu zem n-tajiem nikiem apdirs cilvēkus. Tas, ka nespēj te ielikt IP adreses, apstiprina Gražuļa teikto.
Elizabete Viļuma- Gražule
pievienots: 01.07.19 ( 23:01 )
2
0
Semiņ, man tevi nav jāciena, jo tu neesi cieņas vērts. Izskatās, ka komentētājiem ir vienalga, ko tu tur pieprasi. Man tika piezvanīts un palūgts, lai tevi ignorēju. Paskaties pēdējo sēdi, kurā deputāts A.V. izsakās- viņš pats apstiprina par sevi visu to, ko komentētāji pauda. Andris visiem visu pierādīja. Skumīgi, bet fakts. Vēl viena piebilde, par tavu patieso seju. Tu visus šos gadus komentāros apliki Arturu Gražuli, bet tagad, uzdodies viņam par baigo draugu. Tev pašam slikti nepaliek?
Semiņš
pievienots: 01.07.19 ( 22:52 )
1
2
Nu ko, Viļumperška nespēj pildīt solīto, nepublisko IP adreses, - respektīvi Semiņš un Gražulis nemelo, bet melo un ar brūnu mēli ir Viļumperška
Semiņš
pievienots: 01.07.19 ( 10:08 )
2
6
Viļumperška, iedzīta stūrī, smilkst kā dvorterjera kucēns.
Valaine
pievienots: 01.07.19 ( 08:39 )
2
1
Tu jau nemani ne tikai mīnusiņus. Tu jau arī nemani savu stulbumu.
Semiņš
pievienots: 01.07.19 ( 00:40 )
6
5
Jap, sapratām kau, Valainei svarīgi plusiņi un mīnusiņi, aprēkties, cilvēku stulbumam nav robežu Tak vot Valaine, man pie kājas tavi plusi un mīnusi, liec droši, ja nebūtu tevis, es pat tos nepamanītu
Valaine
pievienots: 30.06.19 ( 21:57 )
6
3
Paskaties semi, cik tevi samīnusojuši cilvēki. Citu viedokļiem krustiņi, bet taviem pa pieci se#i mīnusi. Esi kritiskās pret savu stulbumu.
Valaine
pievienots: 30.06.19 ( 21:51 )
6
1
Nelgas neļaus pat Elizabetei nosvinēt dzimšanas dienu. Kādu tev vajag IP no Elizabetes? Es tev savu uzvārdu uzrakstīju. Man nav iemesla slēpties.
Semiņš
pievienots: 30.06.19 ( 13:58 )
1
4
Nožēlojami, vnk nožēlojami!
Vieteejaa
pievienots: 30.06.19 ( 12:19 )
6
2
Sem! Beidz vienreiz šļakstīt savu žulti un apvainot Elizabeti visos iespējamos variantos! Lasies ārā no lapas!!!
Semiņš
pievienots: 30.06.19 ( 09:45 )
1
7
Nus, Viļumperška, kur ir? Nožēlojami vnk nožēlojami!
Semiņš
pievienots: 29.06.19 ( 23:56 )
1
4
,,Elizabete Viļuma-Gražule pievienots: 28.06.19 ( 16:01 ) Semiņ, nav salabo. Šodien esmu mazliet aizņemta ar savas dzīves jubilejas svinībām un kārtējās domes filmēšanu. Tiklīdz atbrīvošanas, būs tev IP un viss patiesībā.,, Valaine Lasīt iemācies, solīja publiskot
Valaine
pievienots: 29.06.19 ( 22:35 )
7
1
Savam radiniekam novēlu augt!iKauns par radinieku.
Valaine
pievienots: 29.06.19 ( 22:32 )
2
2
Ceru,ka Elizabete turēs savu vārdu un neko šim ākstam,semiņam,nepublicēs. Vakar telefonsarunā solīja. Šodien lasu,ka vakar bija jubileja.Daudz baltu dieniņu!Visu labāko!
Semiņš
pievienots: 29.06.19 ( 21:12 )
1
5
Vai jau atskaitījies par IP adresēm, apdirsusies slampa?
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 28.06.19 ( 20:42 )
5
1
Tu lasīt neproti, vai neizproti izlasīto? Man no tevis neko nevajag. Tev pieklājības pēc būtu jāatvainojas komentētājiem.
Semiņš
pievienots: 28.06.19 ( 18:13 )
3
4
O jā Viļumperška, lai saņemtu no manis atvainošanos, tev būtu nepieciešams norādīt trīs savus IP, mājas, darba un mobilā tel. pretējā gadījumā tu no manis saņemsi caurumu no barankas Tavs vīrs skaidri gaiši pastāstīja, kā top tavi komentāri, tāpēc tu te vari kaut vai izģērbties, tev neviens neticēs
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 28.06.19 ( 16:04 )
4
1
Semiņ, es necepos. Es atbildu par tiem, kurus pieradināju. Tevi pieradinājuši, tāpēc cenšos atbildēt. Semiņ, priekā! Arī tev tortes gabaliņš un kafijas krūzīte.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 28.06.19 ( 16:01 )
5
1
Semiņ, nav salabo. Šodien esmu mazliet aizņemta ar savas dzīves jubilejas svinībām un kārtējās domes filmēšanu. Tiklīdz atbrīvošanas, būs tev IP un viss patiesībā. Tad gan tev vajadzēs publiski atvainoties tiem komentāriem, kurus tu apsauc par Elizabetēm. (Komentētāji, lūdzu neuztraucieties, viss jūsu IP netiks norādīts, lai jūs netiekat atklāti. Būs likuma kārtā atļautā daļa. Ar to visiem pietiks. Arī domes deputātam.) Bet tad, Publisku atvainošanos. Ceru, ka nebūs SLABO!
Semiņš
pievienots: 28.06.19 ( 13:50 )
1
3
Pēc komentāru skaita, te redzams, kura ir sacepusies Dari tā kā darīji agrāk, publicējot komentētāju IP adreses, pierādi, ka Semiņš melo, slabo?
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 28.06.19 ( 01:19 )
4
1
Es ceru, ka tu par tām,, labajām muguras smadzenēm, pajokoji. Lai tev ar veselību neklibo, bet anatomija tev gan klibo.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 28.06.19 ( 01:11 )
6
1
Šaubos, ka tev ir mugurkauls. Lai mugurkauls būtu, jābūt paškritikai. To, ko tu sauc par mugurkaulu, to sauc par ietiepību. Pēc principa, a pa ļubomu. Pareizi vai nepareizi, ka tik skaļi pateikt a pa ļubomu. Ko tu gadiem te izkliedz. Lamājoties, apsaukāties, melojot. Tās ir divas dažādas lietas. Nav tev mugurkaula.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 28.06.19 ( 01:03 )
5
1
Atkarībā no tevis, es rakstu savā mājas lapā. Tātad, savās mājās. Es savās mājās saimniece, bet tu, tikai garāmgājējs, ciemiņš, lasītājs, vērotājs un notikumu aculiecinieks. Es radu, bet tu- tikai vēro!
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 28.06.19 ( 00:58 )
4
1
Deputāt, Semiņ! Tu gadījumā, kaut ko nejauc? Kā īsti es apdirsos....? Apdirsties var tas, kurš pārāk daudz grib un nav kritisks pret savām svējām un iespējām. Es uz pasauli un savām spējām, iespējām raugos adekvāti. Tu, Semiņ, kaut ko jauc. Ne tu būsi tas, kurš man noteiks metodes. Tava esamība un viena un tā paša murgojuma rakstīšana liecina, ka izvēlētās metodes ir tās tautas cienīgas, kas šo mājaslapu lasa. Kāda paša iekšējā būtībā, tāda uztvere un tāds komentāru saturs. Kāds pats, tāds video atspoguļojums. Ne Elizabete video galveno varoņus aiz mēles rausta.
Semiņš
pievienots: 27.06.19 ( 23:21 )
3
5
Toties muguras smadzenes labas, - kuras jau vairākus gadus atpakaļ man oateica priekšā vienu frāzi, kuru te ierakstīju: ,,Jūs darāt labu darbu, taču esat izvēlējušies nepareizas metodes" Tāpat es minēju, ka penāks laiks un abi ar Gražuli apdirsīsities. ... Tas laiks pienāca Tu smirdi, pat tādam loham, kā Gražulim pietiek prāta te nenākt un nesmirdināt, bet tev nedaleks nekad
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.06.19 ( 23:15 )
4
1
Ai, Semiņ, Semiņ, ko lai tev saka. Ne tev inde kvalitatīva, ne pretinde.
Semiņš
pievienots: 27.06.19 ( 23:10 )
1
3
Man vienam šķiet, ka tu pat neproti lasīt?
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.06.19 ( 23:07 )
4
1
Mana inde, pasaules slampa, viļumperška nav tavā problēma. Domāju, tev kaudze savu problēmu, ko risināt. Nu, kā tad ir... deputāts, vai ne deputāts Semiņš?
Semiņš
pievienots: 27.06.19 ( 23:05 )
2
3
Tu mani esi uzrunājusi dažādi, bakstot ar pirkstu debesīs un pēc tam to zīžot, tāpēc arī turpmāk vari uzrunāt kā vēlies, es to nevaru aizliegt, it īpaši pasaules slampām
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.06.19 ( 23:05 )
3
1
Semiņ, kuru komentāros ,, nodirsa,,? Iedzer kafijas krūzīti, ieklausies vasaras lietus lāšu skaņās un nebaidies no indes. Jebkura inde mazās devās ir zāles! Mazliet apārstējies šajā mājas lapā, palietoji manu idi- zāles. Dodies baudīt vasaru!
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.06.19 ( 23:00 )
3
1
Interesanti gan, kad viņš tā izteicās? Indes vietā viņš gadījumā neminēja mīlestību? Semiņ, mīļi- tad tevi neviena inde neņems. Pat iedomu inde, kuru tavās iedomās ražo Elizabete. Semiņ, kā tevi mīlestības vārdā uzrunāt? Deputāt, Semiņ? Vai tomēr, bez deputāta?
Semiņš
pievienots: 27.06.19 ( 22:51 )
3
5
O jā, visi melo, izņemot Viļumperšku ....Kā ziteicās Gražulis: ,, Viļumai pietiktu indes, lai noindētu visu pasauli.,, Skatos aizsvilies, ka tik daudz komentārus velti man, necilai personībai, Semiņam Iedzer ūdeni, ieelpo dziļi un atslābsti, pasaules slampa.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.06.19 ( 22:09 )
2
2
Semiņ, tevi gan neuztrauc, ka deputātam adresētu komentāru, uzrunā ar Semiņ.... Nu, kā tad ir? Kā tevi uzrunāt, deputāt Semiņ?
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.06.19 ( 22:05 )
5
1
Saki, lūdzu. Kuru komentāros,, nodirsa,,? Man ir vienalga, kurš pauda viedokli, bet es nesaprotu, kuru,, nodirsa,,?
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.06.19 ( 22:03 )
4
1
Vispār, jā! Neesmu tādus apgalvojumus dzirdējuši, bet, ja tie adresēti man, tad arī viņš melo. Daudziem zem sava vārda es neesmu labiņā. Daudzi vēlas dzirdēt tikai to, ko vēlās. Reizēm arī man nesanāk viņus iepriecināt ar savu viedokli. Paldies visvarenam, daudzi sen sapratuši un iepazinuši tevi, Semiņ. Arī tavu lēto propagandu.
Semiņš
pievienots: 27.06.19 ( 18:11 )
2
4
Pat Gražulis te stāstīja, kā tu parasti dari, ar savu vārdu uzvārdu labiņā, bet zem citiem nickiem nodirs cilvēkus Moš arī Gražuļs melo?
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.06.19 ( 18:04 )
4
1
Zini, kas uzjautrina un pat neizbrīna? Kāds komentētājs uzraksta segvārdu Deputātam Andrim Valainim, bet sarunājas ar Semiņu. Tev, Semiņ, par to nav iebildumu...
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.06.19 ( 18:01 )
4
2
Izlasīju visus komentārus. Kā nopratu, noliek vienu. Es šai personai viedokli paudu jau video materiālā. Acīs. Tāpēc nav saprotama tava agresija pret komentētājiem, kurus tu sauc par Elizabetēm.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.06.19 ( 17:59 )
4
1
Semiņ, nemelo pats sev un citiem. Ja nespēj samierināties, ka kāds man pasakās, tās ir tavas problēmas.
Semiņš
pievienots: 27.06.19 ( 13:51 )
2
4
Protams, ka tev ir tiešibas paust viedokli, Viļuma, bet slavināt sevi un nodirst citus, zem n-tajiem nickiem ir gļēvi
Valdis
pievienots: 27.06.19 ( 12:30 )
1
0
Muļķīšu pagastiņš!
Deputātam Andrim Valainim
pievienots: 27.06.19 ( 11:11 )
4
0
Nemelo pats sev un citiem. Es neesmu Elizabete Viļuma Gražule. Man ir visas tiesības izteikt savu viedokli. Paldies Elizbetei par darbu. Ja nebūtu viņas video, mēs neuzzinātu neko. Diemžēl, deputāts Andris Valainis nebija ieinteresēts, lai mēs zinātu visu. Laikam nav izdevīgi.
Semiņš
pievienots: 26.06.19 ( 22:28 )
0
5
Viļumperška, kad tu pļūtī, tad palecies, lai tevi vismaz kāds pamana Kur Gražuļmeiška pazudis, ka nemana, kārtējā zapojā aizgājis.... a tā sita krūtīs, da es, da mana mājas lapa! Dirsā pats ar visu savu mājaslapu, pat neeju un nelasu, jo Viļuma piedirsusi visu komentāru sadaļu (zem citiem nickiem protams)
Semiņš
pievienots: 26.06.19 ( 22:28 )
2
4
Viļumperška, kad tu pļūtī, tad palecies, lai tevi vismaz kāds pamana Kur Gražuļmeiška pazudis, ka nemana, kārtējā zapojā aizgājis.... a tā sita krūtīs, da es, da mana mājas lapa! Dirsā pats ar visu savu mājaslapu, pat neeju un nelasu, jo Viļuma piedirsusi visu komentāru sadaļu (zem citiem nickiem protams)
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 26.06.19 ( 15:53 )
5
2
Semiņ, tiec galā ar saviem iedomu ragiem pats galā. To pašu iesaki savām daraugam.
Semiņš
pievienots: 26.06.19 ( 06:51 )
2
5
Pie kājas tavs Andris Kāda huja pēc apdirs cilvēkus, ne zem sava nicka, ko Viļumperška? Kad tu beidzot pati sapratīsi, ka tevi atpazīst pēc vienas un tās pašas rakstības kļūdas
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 25.06.19 ( 23:13 )
4
2
Ak, Semiņ, Semiņ... Kuram, ja ne tev zināt par ko Viļuma balsoja. Dažam labam visur Elizabete rēgojas. Gan šajā mājas lapā, gan Facebook. Andrim vienreiz jāsaprot, ka viņā pašā sēdošais velnēns ar viņu jokus dzen.
Deputātam Andrim Valainim
pievienots: 25.06.19 ( 17:01 )
3
0
Neņem tik ļoti pie sirds,Semiņ.
Deputātam Andrim Valainim
pievienots: 25.06.19 ( 17:00 )
4
2
Semiņ, nebūtu jau slikti būt atkal Elizabetes gados. Bet... Sory, mērķē tu galīgi garām. Tāpat kā deputāts Andris Valainis, kuram mana ģimene iedeva trīs treknus krustus. Mana māte balsoja par Viļumu un Krimānu. Māte staigā paceltu galvu un man uzsmej.
Semiņš
pievienots: 25.06.19 ( 15:24 )
2
4
Viļuma, vai tad tu balsoji par Valaini, ja sakies vairāk nebalsot?
Deputātam Andrim Valainim
pievienots: 24.06.19 ( 21:46 )
9
0
Ej, ieskrieties. Vairāk par tevi nekad nebalsošu! Dibini savu juridisko kantori un pelni ar papīru smērēšanu. Man tu nepūderēsi smadzenes vairāk .
Deputātam Andrim Valainim
pievienots: 24.06.19 ( 21:42 )
9
0
Tā veidojas korupcija. Kurš vairāk samaksās, tā ideju domē bīdīs un stums. Kurš nemaksās- lai pats savas idejas bīda? Šoreiz atvaino un piedod. Šoreiz ar visām četrām par filmētāju!
Deputātam Andrim Valainim
pievienots: 24.06.19 ( 21:40 )
8
0
Es kā iedzīvotājs iesniegumus rakstu un iesniedzu domei BEZ MAKSAS!!!Jūti atšķirību? Atnāku uz sēdi, kur lemj par manu jautājumu un aizstāvos - BEZ MAKSAS! Tev savas idejas izsaku pludmalē, uz ceļa, veikalā, pa telefonu- BEZ MAKSAS!!! Sory, man neviens par to nemaksā. Bet tu manas idejas uzliec uz papīra un par to vēlies saņemt samaksu? Kāds tu pēc tā visa deputāts? Paskaties uz sevi no malas. Pēc izglītības tu esi jurists, tev viss domes resurss pieejams, bet tu kliedz, ka tev par citu ideju realizāciju vajag samaksāt? Da nah..man tāds MAKSAS starpnieks, kuram jāmaksā no kopējā budžeta?
katastrofa
pievienots: 23.06.19 ( 11:35 )
8
2
Par ko brīnās deputāti? Šis deputāts jau no paša sākuma visiem parādīja, ka atnāca uz domi pelnīt. Vai tad ne tā? Kurš nolika mandātu uz laiku, lai pabalstus saņemt? Visa tautas mīlestība un kalpošana tai.


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !