01.07.19 ( 22:50 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 623 reizes   
NEWS IMAGE


Šī gada 27.maijā tika saņemts deputāta Andra Valaiņa iesniegums, kurā viņš lūdz atstādināt Aglonas novada domes priekšsēdētāju Juris Butēvicu no pašvaldības kapitālturētāja pārstāvja amata SIA ,,Cirīšu HES,,.

Deputāta prasība netika apmierināta, jo prasība ir pretrunā ar Aglonas novada domes nolikumu.

Kāpēc deputāts iesniedz domei prasību, kura pēc būtības jau ir pretrunā ar nolikumu ? Vai tiešām deputātam ar augstāko juridisko izglītību nebūtu pašam jāizstudē normatīvie akti, lai nevajadzētu tērēt nodokļa maksātāju naudu, nepamatoti pagarinot domes sēdes laiku?

Ja deputāts vēlējās, lai turpmāk šos pienākumus pildītu cita amatpersona, tad vajadzēja domei iesniegt iesniegumu par izmaiņu veikšanu pašā nolikumā.( Ja tas ir iespējams un šo normu nenosaka augstāk stāvošs likums).

Bet vai tas mainītu lietas būtību? Diez vai, jo cilvēka faktors ir un paliek cilvēka faktors.


  Pievienoti 11 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 11 ] komentāri

Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 05.07.19 ( 15:33 )
1
3
Nu un kas, ka Arturs bija šāds un šitāds. Tev jau arī Vadims Krimans šāds un šitāds. Tad jau iznāk, ka tu pats ne šis, ne tas. Cilvēks ar bērna zābaka lieluma intelektu.
Komentētājam Kur V. K., tur balagāns
pievienots: 05.07.19 ( 14:34 )
2
0
Jēdzienu zābaka lieluma intelekts izteicaTomass Hendriks Ilvess runājot par Igaunijas valdību to attiecinot uz augstākā līmeņa valsts politiķiem un ierēdņiem. Aglonas novads ir starp Latvijas mazajiem novadiem kur darbojas viszemākā līmeņa politiķi. Varbūt labāk būtu lietot jēdzienu politiķis ar bērna zābaka lieluma intelektu. Uz V. K. to var attiecināt droši, jo ar intelektu apveltīts politiķis neielaistos politiskās darbībās ar Gražuļu pāri Aglonā. Vai tad V. K. nepazina A. Gražuli jau daudzus gadus, neredzēja viņa uzvedību un izdarības Aglonā.
?
pievienots: 05.07.19 ( 11:33 )
0
3
Elizabete Viļuma-Gražule pievienots: 04.07.19 ( 11:15 ) Ceturtkārt, balagāns, jo deputāts A. Valainis pa šiem mēnešiem sen varēja griezties pēc atbildēm uz tām iestādēm, kuras viņam sniegtu atbildes uz visiem viņa interesējošiem jautājumiem. Cits jautājums, kāpēc viņš to nedara? Varbūt viņam pašam ērti, ka var tautai plivinās šo noslēpumainā darījuma paltraku.Kurš deputātam sasējis rokas rīkoties? Neviens. Kāpēc viņam tik ērti tēlot cietēju? Uz šo jautājumu lai sniedz atbildi komentētājs par balagānu.[B]Viļuma dzelu runā, no savas pieredzes[/B]
Kā teicis franču filozofs Voltērs:
pievienots: 05.07.19 ( 11:25 )
0
0
"Es nepiekrītu tam, ko tu saki, bet atdotu dzīvību, lai tev būtu tiesības to teikt."
tā viš i`
pievienots: 04.07.19 ( 22:05 )
7
0
Jānim kāda firma bija parādā (dividendes). Par cik firmā kalvīšveidīgajiem bija vairāk daļu (60 procenti) viņi izlēma pārdot Jāņa īpašumu (labi, labi, bijušo īpašumu, kas sastādīja firmas četrdesmit procentus) paši sev, tobiš 60 procentu turētājiem. Un Jānim samaksāja dividendes. Tagad Jānīt dodies sēnes lasīt. Visi simts procenti pieder kalvīšfirmačiem, un dividendes tev bija pēdējoreiz maksātas. Un šīs nelikumības tieši aizstāv cienījamais deputāts V.K.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 04.07.19 ( 11:15 )
2
4
Ceturtkārt, balagāns, jo deputāts A. Valainis pa šiem mēnešiem sen varēja griezties pēc atbildēm uz tām iestādēm, kuras viņam sniegtu atbildes uz visiem viņa interesējošiem jautājumiem. Cits jautājums, kāpēc viņš to nedara? Varbūt viņam pašam ērti, ka var tautai plivinās šo noslēpumainā darījuma paltraku.Kurš deputātam sasējis rokas rīkoties? Neviens. Kāpēc viņam tik ērti tēlot cietēju? Uz šo jautājumu lai sniedz atbildi komentētājs par balagānu.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 04.07.19 ( 11:06 )
3
4
Šajā konkrētajā video balagānu veido deputāts Andris Valainis. Pirmkārt, ierosinot šo jautājumu izskatīt tādā veidā, pretrunā ar likumu. Deputātam ar augstāko juridisko izglītību būtu jābūt kaut mazākai izpratnei par juridisko kārtību, likumisko secīgumu un tiesiskumu.. Otrkārt, balagāna celšana, tēlojot, ka viņam nebija iespēju iepazīties ar dokumentiem. Šī darījuma dokumenti ir pieejami ikvienam novada iedzīvotājam. Ikviens var griezties domē un tos izpētīt. Treškārt, balagāns, tērējot novada nodokļu maksātāju līdzekļus.Šīs 16 minūtes deputātiem tiek apmaksātas. Šoreiz 16 minūtes, bet visiem zināms, ka jautājumu vairākkārt cilāja citās sēdēs. Arī apmaksājot balagāna raidlaiku.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 04.07.19 ( 10:57 )
4
5
Kuram deputātam sēdes laikā Vadims Krimans neļāva paust viedokli un pabeigt domu? Lai paust viedokli, tam viedoklim ir jābūt. Tikai tad to var paust un pabeigt. Droši vien deputāts neļāva citiem deputātiem izpausties, kad analizēja publiskajā pārskatā saskatītās nianses. Tikai deputātu balsojums apliecināja, ka V. Krimana viedoklim visi piekrita. Domāju, ka tie deputāti, kuri vēlējās paust viedokli un pabeigt domu, to veiksmīgi izdarīja. Izņemot vienu, kurš vispirms pabeidz domu, tad domā, ko izpauda. Lūdzu norādiet konkrētās video minūtes, kurā tiks apstiprināts jūsu apgalvojums.
Kur V. K., tur balagāns
pievienots: 04.07.19 ( 10:33 )
7
4
Ne velti jau runā, ja sēdē būs Vadims Krimans, tad sēde būs viens balagāns. Žēl Aglonas, ka tāds deputāts. Beidzamā laikā bieži dzirdam dažādu politiķu vērtējumu. Šim politiķim varētu droši dod zābaka izmēra intelekta politiķa vērtējumu. Ārdās visu sēdi, neļauj pat sēdes vadītājam vadīt sēdi. Pārējiem deputātiem nedod pabeigt izteikt savu domu. Pats sevi nosauc par "gudru"'. Ja neviens cits tevi tā nenovērtē, tad nākas vērtēt sevi pašam.
Jou Jou
pievienots: 02.07.19 ( 00:05 )
7
3
Tur abiem zēniem kāpj un ceļas, krīt un abiem mīkstais. Bet viens ir skaidrs.. Deputātam A ir pieejami visi dokumenti. Man aizdomas, ka viņš tajos neko nesaprot un vēlas, lai viņam visu sagremo. Būtu sen sarakstījis depešu knabam. Būtu jau atbildi saņēmis. Izskatās, ka labi zina, ka neko nelikumīgu neviens nedarīja. bet tieši šis jautājums ir labs vēlēšanu laika trikam. Laikam nav izdevīgi rakstīt.Jāpalūdz Viļumas kundzi, lai uzraksta knabam. Lai lietu aiztaisa ciet un deputātam nav ko vicināt glupai tautiņai. Kliedz pa visu novadu, ka hesu pārdeva. ko jau pats būtu darījis, ja mēra krēslā tupētu? ja par deputāta darbu tādu algu prasa, ko jau par mēra krēslā sēdēšanu prasītu???
ož pēc korupcijas
pievienots: 01.07.19 ( 23:49 )
15
3
Izcila Butevica atbilde deputātan Valainim 6:21 min. man tev nekas nebija jāstāsta. Augstprātības un nekaunības kalngals. Tam zēnam ir sakāpis galvā. Domei bija jāsaņem dividendes likumīgi, nevis pārdodot īpašumu. nauda no īpašuma pārdošanas pienācās Aglonas novada domei kā daļa no darījuma, nevis kā kompensācija par dividendēm. Kur palika mūsu dividenžu nauda? Dome tika apkāsta ne pa jokam . Interesanti, cik no tā darījuma atlēca Butevicam personīgi?