09.07.19 ( 20:21 )   |   Pievienoja: Arturs Gražulis   |   Raksts skatīts 1818 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 67 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 67 ] komentāri

Viedā anna
pievienots: 16.07.19 ( 22:01 )
2
0
,,Ja tevi ir savs viedoklis,tevi noknābās un teiks ka esi nenormāls,, Artur, tas ir jauki,kas cilvēkam ir savs viedoklis. Patologija sākas tad,kad sāk savu viedokli par varītēm uzspiest citiem, un tad tiešām visi teiks,ka nenormāls! Savs viedoklis ir jāaizstāv un jāpierāda,ka taisnība, nevis jāuzspiež un jākaro. Tas, starpcitu, attiecas arī uz deputātu Andri! Nevajag no Gražuļa mācīties,nav viņš nekāds piemērs. Var mācīties tikai no Gražuļa kļūdām un neatkārtot tās!
Semiņš
pievienots: 16.07.19 ( 18:12 )
3
1
Ai, Arčibaļd, labāk pastāsti vēlreiz, kā jūs te ar Viļumu, zem n-tajiem nikiem uzspiedāt viedokli, tas gan būtu ļoti interesanti
Gražuļ lasi definīciju par spamu
pievienots: 16.07.19 ( 17:54 )
5
0
Visdrausmīgākais ir tas ,kad tiek uzspiests neargumentēts viedoklis. Tas ir spams. Gražuļa atklājums!!!!
Arturs Gražulis
pievienots: 16.07.19 ( 17:29 )
0
8
Visdrausmīgākais ir tas ,kad tiek uzspiests neargumentēts viedoklis. Tas ir spams.
Arturs Gražulis
pievienots: 16.07.19 ( 16:05 )
1
8
Ko Saprata no maniem verbālajiem puņķiem Semiņs? Viņš saprata to ,ko raksta un viņam par to ir savs viedoklis. Varbūt kāds cits saprata savādāk.Viedokļu daudzveidība nevar būt uzspiesta,bet gan no šīs daudzveidības ir jāuztaisa rezume un jāmeklē kompromiss. Katra cilvēka rīcība individuāla atbildība Dieva priekšā. Es dzeru,es arī atbidēšu.Tā nav izeja,bet es savā vājumā,savu emocinālo spriedzi aizleju ar alkoholu un tā ir ļoti smaga slimība ar,kuru ir grūti cīnīties. Es jau to izbaudīju deviņdesmito gadu beigās. Es tiku ar to galā un septiņpadsmit gadus nedzēru. Bet šis netikums pamodās.Kapēc? To grūti izskaidrot. Varbūt ja apkārt valdītu miers,nekas tāds nebūtu noticis.Ko tie Krimana papīri deva? Uzspridzinātu dzīvokli un vazāšanu pa policiju ar kārtējiem kriminālprocesu ierosinājumiem?
turpinājums
pievienots: 16.07.19 ( 15:49 )
1
7
Tāpat arī dzīvē. Katram ir savs viedoklis,bet atrast kompromisu ir ļoti grūti.Ja tu peldi pa straumi kopā ar vairākumu,tu esi labs sabiedrības loceklis un normāls cilvēks.Ja tevi ir savs viedoklis,tevi noknābās un teiks ka esi nenormāls. Jūdaisms ir reliģijas sirdsapziņa un tāpēc Jūdus gadsimtu garumā vajā. Ne jau nacisti izdomāja ģeto un atšķirības zīmes uz Jūdu apgērba. Tas nāk caur gadsimtiem un tikai tāpēc ka Jūdi stingri turās pie savas reliģiskās pārliiecības.
Semiņš
pievienots: 16.07.19 ( 15:47 )
7
0
Arčibaļd, tev derētu reizēm izlasīt, ko pats saraksti, da kaut vai atcerēties .... ,,Un divi gadi centos izšķirties kompromisa ceļā no iepriekšējās sievas.,, - ,,Gandrīz trīs gadus mēs šķīrāmies,kamēr nonācām pie kompromisa.,, ...kā tur īsti ir, divus vai tomēr gandrīz trīs? ,,Es nevienu nevainoju,,- tajā pašā laikā stāsta, ka pie visa vainīga māsa,...tas tikai aci uzmetot tam skricelējumam, ko šams sarakstījis
turpinājums
pievienots: 16.07.19 ( 15:38 )
1
8
Kas ir normāls cilvēks.Dieva priekšā katrs cilvēks ir ar kaut kādiem saviem tarakāniem. Bet neskatoties uz to visi Dieva priekšā ir vienādi. Elizabete man izlasīja interesantu rakstu par Ebrejiem.Gadsimtiem kristieši vajāja Jūdus. Tikai tāpēc ka šī pa pasauli izkaisītā tauta palika uzticīga savai ticībai un tradīcijām.Ne jau Ebreji pasludināja sevi par Dieva izredzēto tautu,bet to darīja kristieši. Šīs ticības ir atšķirīgas ar to,ka Judi nenoliedz Dieva dēla atnākšanu,bet to vēl gaida.Sinagogās nav svētbilžu ,jo Jūdi uzskata kā jāpielūdz tikai tas ,kas ir debesīs. Kristiešiem Dieva dēls jau ir atnācis un svēto kārtā ir iecelts tik daudz,ka uz pirkstiem tos nevar saskaitīt. Šī viedokļu atšķirība ir izlējusi tik daudz asiņu tikai tāpēc ,ka kristieši gribēja ar varu uzspiest savu viedokli,bet Jūdi palika uzticīgi savai torai.
Arturs Gražulis
pievienots: 16.07.19 ( 15:18 )
0
7
Tāpēc es arī runāju par to ka ar sabiedrības krējumu ir viss daudz sarežģītāk nekā ar pudeles brāļiem. Dzērājus apvieno viens mērķis,kur dabūt un piedzerties. Bet sabiedrības krējums zem segvārdiem piekasās pie tā ka es piesavinos un citēdams neparādu avotu. Kāda tam nozīme? Es atradu internetvidē jēdzienu,kas ir narcisms. Jo līdz galam neizpratu šo jēdzienu. Kur nu man saprast neizglītotam cilvēkam ar nodzertām smadzenēm. Es arī nesaprotu ,kurā brīdī es pieprasu no kāda mīlestību. Mīlestība vai nu ir ,vai arī nav. To nevar uzspiest ar varu. Bet es sapratu arī vienu,ka mīlestība ne vienmēr nes laimi. Attiecībās ir jābūt savstrpējai cieņai un vienmēr jāmeklē kompromiss.Sabiedrības krējums,kurš ir anonīms,pārmet man publisku puņķošanos.Bet es gribēju atspoguļot situāciju,kāpēc manā dvēselē ir diskomforts. Pagale nekad nedeg viena. Es neesmu balts un pūkains. Es neēsmu ideāls.
Preiļi
pievienots: 16.07.19 ( 12:20 )
6
0
Ko tu centies panākt ar saviem verbālajiem puņķiem? Tu tiešām nesaproti, ka normāls cilvēks, izlasījis tavu narcistisko žēlabu, vienkārši šausminās. Normāls nekad publiski nepuņķojas. Ko tāds narciss var zināt, ko jūt viņa bērni vai klātesošie. Narciss pēta tikai sevi. Ko skaidri pierādīja savos komentāros. Kādas tev tiesības runāt par citu jūtām? Bērnu? Māsas? Sievas? Radu? Viņi tev deva pilnvaras? Kādam narcisam jābūt, lai sapuņķoties un neapsveikt sievu? Tāds vēl izpuņķo komentāros kaut ko par mīlestību. Totāli slims egoists. Tevī pašā nav nekā, bet pieprasi no citiem. Izbeidz ar saviem verbālajiem puņķiem biedēt, šausmināt, uzjautrināt sabiedrību. Līdzjūtība arī jānopelna. To neviens tāpat vien nedos.Nedos arī par šiem verbālajiem narcistiski egoistiskajiem puņķiem.
turpinājums no raksta
pievienots: 16.07.19 ( 09:04 )
8
0
Narcisa traģēdija ir viņa nespēja mīlēt, nespēja veidot veselīgas starppersonu attiecības, kas balstās uz tādām īpašībām kā empātija, rūpes par cita cilvēka jūtām, spēja panest šo jūtu ambivalenci ilgstošās attiecībās, neatsakoties no tām, spēja atzīt savu vainu starppersonu konfliktos un patiesa interese par citu domām. Narcistiskas personības pārsvarā izmanto citus, lai apmierinātu savas vajadzības.
turpinājums no raksta
pievienots: 16.07.19 ( 09:02 )
5
1
Bērns atspoguļojas mātes acīs, un, ja viņa smaida, ja viņa rāda sajūsmu, savu mīlestību pret bērnu, bērns var saprast, ka viņš ir gaidīts un tiek mīlēts. Turpretī mātes acis, kas novēršas vai nolūkojas uz bērnu ar naidu, jau agri bērnam māca, ka viņš nav bijis gaidīts, ka viņš nevienam nav vajadzīgs. Tas viss var beigties, skatoties aukstā, nedzīvā spogulī vannas istabā, apsverot domas par pašnāvību. Vai arī lūkojoties gludajā ūdensspogulī, kurā lūkojās Narciss, lai ieraudzītu savu atspulgu, bet nespējot saredzēt savu aizmuguri, savu ēnu. Tas viss kopā ir stāsts par traģisko cilvēku. Tas ir stāsts par pāra attiecībām, par māti un dēlu, un to kā tā nespēj sniegt savam dēlam mīlestību, kuru savukārt viņš nespēj nodot tālāk.[B] Narcisa traģēdija ir viņa nespēja mīlēt, nespēja veidot veselīgas starppersonu attiecības, kas balstās uz tādām īpašībām kā empātija, rūpes par cita cilvēka jūtām, spēja panest šo jūtu ambivalenci ilgstošās attiecībās, neatsakoties no tām, spēja atzīt savu vainu st
Arturs baigi gudrs kopējot interneta resursus?
pievienots: 16.07.19 ( 08:57 )
5
0
Pie komentāra: Arturs Gražulis pievienots: 15.07.19 ( 20:43 ) Ikviens no mums reizēm grib būt īpašs. Visiem no mums ir raksturīga zināma ievainojamība attiecībā uz to, kas mēs esam un cik vērtīgi mēs jūtamies. Mēs cenšamies veidot savu dzīvi tā, lai būtu apmierināti ar savu personību. Mīlestība pret sevi – būtisks priekšnosacījums, lai spētu mīlēt citus. Tomēr joprojām labākajā gadījumā tā rada aizdomas, sliktākajā – tiek saukta par egoismu. Pilns teksts pie raksta" Kas ir narcisms"? https://www.tvnet.lv/6194751/kas-ir-narcisms
Semiņš
pievienots: 15.07.19 ( 23:33 )
4
0
Sociopāts tu esi po žizņi, tas nav ārstējams.
Arturs Gražulis
pievienots: 15.07.19 ( 23:05 )
0
3
Esmu mego egoists un slims. Kas Tev vampīram? Pārāk esi vesels un pārāk esi gudrs. Priecājies par to ka esi vesels un es ari priecājos par to. Varbūt Dieviņš dos un es varbūt sevi arī sakārtošu. UZ doto brīdi mani moka trauksme un nomāc depresija. Un tas ir viss. Psihoneiroloģiskajā slimnīcā to izārstēt nevar. Jāstrādā ar sevi un jāpadzer zāles. Pēc kurām es rīt aizbraukšu.
Semiņš
pievienots: 15.07.19 ( 22:26 )
4
0
Palasīju Arčibaļda vēsmas .... Kaut arī psiholoģiju esmu studējis tik, cik tas bija nepieciešams izglītības iegūšanai, skaidri saskatu Arčibaļdā sociopātu. Nožēlojami!
Arčai
pievienots: 15.07.19 ( 20:52 )
3
0
Kad citē citu, nezodz. Uzraksti autoru. Fragmentu nav Arčijs izdomājis.
Arčai
pievienots: 15.07.19 ( 20:50 )
3
0
Neapvainojies trauslo slimo dvēselīti. Jūs egoistu bars.Arča ne egoists. Vienkārši slims. Četras nedēļas pālī. Bija dusmīgs un sieva bešā. Tad uzcep komentāru, ka viņš ne egoists, bet cenšās mīlēt sevi. Arča, tu esi Megaegousts. Ar slimību piekabi!
Arturs Gražulis
pievienots: 15.07.19 ( 20:43 )
0
3
Ikviens no mums reizēm grib būt īpašs. Visiem no mums ir raksturīga zināma ievainojamība attiecībā uz to, kas mēs esam un cik vērtīgi mēs jūtamies. Mēs cenšamies veidot savu dzīvi tā, lai būtu apmierināti ar savu personību. Mīlestība pret sevi – būtisks priekšnosacījums, lai spētu mīlēt citus. Tomēr joprojām labākajā gadījumā tā rada aizdomas, sliktākajā – tiek saukta par egoismu.
Aizstāvībai
pievienots: 15.07.19 ( 18:05 )
4
1
Izkliedz, cik ļoti te visus mīl un mīļo. Droši vien tā pati skaudīgā, neiecietīgā, ļaunā sabiedrība lika šim Aglonas lielvaronim šķēršļus apsveikt sievu. Labāk nebūtu šo faktu lasījis. Tāds cinikis!
Aizstāvībai
pievienots: 15.07.19 ( 18:01 )
4
1
Lietderīgāk palūgt par tiem, kuri viņam blakus. Lai izturība. Stiprs cilvēks nečīkst. Godīgs nejūtas apjāts. Ne viņš stiprs un negodīgs. Viņa meļi kā puve. Izēd paša iekšas.Pats atzīst, ka kļuva greizsirdīgs pret Krimāna papīriem. Greizsirdība pierāda, ka viņš nemīl, bet pieprasa, lai viņu mīlētu. Spilgts egoisma, narciss piemērs. Izārstētu egoismu, pazustu alkoholisms,izplienētu greizsirdībā un rastos patiesa mīlestība. Patiesi mīlot nekad nezūd dzīves jēga. Nerodas aizvainojuma sajūtas. Nerodas nepieciešamība pēc publiskas asaru liešanas. To visu rada paša lolotais, izaudzētais egoisms.
Artura aiztāvībai
pievienots: 15.07.19 ( 17:27 )
3
7
Arturs ir drosmīgs,godīgs cilvēks,kurš nebaidās izkliegt savu sāpi.Mums katram ir sava sāpe un tad labākajā gadījumā ,noslēdzamies un ciešam vai arī tēlojam,ka viss ir labi un smaidam.Nevis Arturs ir slims,bet sabiedrība-cilvēku neiejūtība,ļaunums.skaudība.Par Arturu vienkārš vajag palūgties.
Arturs Gražulis
pievienots: 15.07.19 ( 17:26 )
2
6
Varbūt arī tā! Psiiatrijas slimnīca nepalīdzēs. Es arī dzīvoju savu dzīvi. Katram sava. Rakstīju es un tikai es. Es nevainoju ne vienu.Centos izstāstīt kā ir .Nezinu kurš ir kura vērts,bet mana dzīve ir saistīta ar šiem cilvēkiem un ar varu viņi ar mani neiesaistījās. Tā bija viņu izvēle,izņemot bērnus.Elizabetes dzimšanas dienu nesvinēju ,jo biju pālī un dusmīgs uz viņu. Bet viņa manā vārda dienā mani apsveica
Arčai
pievienots: 15.07.19 ( 15:01 )
3
0
Psihiatrijas nodaļa ilgojas pēc tevis... Labāk būtu pastāstījis, kā nosvinēji sievas jubileju. Ko uzdāvinājis, kur aizbraucāt, ko redzējāt? Izbeidz spodrināt sava Ego spalvas. Visiem sen zināma tava slimības vēsture. Izjust greizsirdību pret papīriem Nabaga Viļuma. Arča, kā tur īsti ir? Visi gražuļi jobnuti vai tikai tu viens jobnuts? Izklausās, ka tu tur viens jobnuts. Ināra dzīvo savu dzīvi, Eļza dzīvo savu. Bērni tusē kopā. Viss notiek, plūst un mainās. Vienīgi mans skolas biedrs netiek dzīvei līdzi. Vienā tu nekļūdījies. Tu neesi viņas vērts. Viņa prot vilkt. Tu tikai vilkties.
Arčai
pievienots: 15.07.19 ( 15:01 )
1
0
Psihiatrijas nodaļa ilgojas pēc tevis... Labāk būtu pastāstījis, kā nosvinēji sievas jubileju. Ko uzdāvinājis, kur aizbraucāt, ko redzējāt? Izbeidz spodrināt sava Ego spalvas. Visiem sen zināma tava slimības vēsture. Izjust greizsirdību pret papīriem Nabaga Viļuma. Arča, kā tur īsti ir? Visi gražuļi jobnuti vai tikai tu viens jobnuts? Izklausās, ka tu tur viens jobnuts. Ināra dzīvo savu dzīvi, Eļza dzīvo savu. Bērni tusē kopā. Viss notiek, plūst un mainās. Vienīgi mans skolas biedrs netiek dzīvei līdzi. Vienā tu nekļūdījies. Tu neesi viņas vērts. Viņa prot vilkt. Tu tikai vilkties.
MELI
pievienots: 15.07.19 ( 14:59 )
1
0
Nu nerakstīja šito Gražulis! NERAKSTĪJA! Nu nemāk viņš šitik pareizi rakstīt!
Arčai
pievienots: 15.07.19 ( 14:30 )
3
0
Arča bez publiskās vides dzīvot nevar. Savus debesu zvanus Aglonai izrāda,. Savu slimo dvēseli izkrata.kārtējie nabadziņam pāridarījumi. Arča, kā gadās, ka tu tāds apbižots? Vairāk izskatās, ka tu ir slims. Ļoti, ļoti, ļoti nopietni slims. Tu no visiem pieprasi, bet pats neparko nenes atbildību. Atbildi godīgi sabiedrībai, kādā veidā tu nes atbildību par vienu vai otru ģimeni? Tu jau neesmi ģimenes galva, bet abu ģimeņu nasta. Ērti iekārtojies. Divi kaklu, divi katli. No bada nenosprāgsi. Vienkārši nožēlojami slims. Piedevām alkaš.
iedzivotajs
pievienots: 14.07.19 ( 17:00 )
0
0
Labbdien!Aglonas novadā ir uzrādies vīrietis,kas nesen ir izgājis no cietuma!Viņš var ierasties cilvēku mājsaimniecībās un nodarīt ļaunu jums vai arī jusi īpašumam.Cik zināms viņam bija automašīna audi pelēkā krāsā FZ8954,ģērbies melnos šortos,melnā kreklā,balta ķepka!Vīrieti sauc Eduards(Edka,Mesnoj)!!!!!!!!!!!ESIET UZMANĪGI UN PADODIET ZIŅU Tālāk....................
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 16:59 )
0
0
Ar lielu aizrautību arī Aglonas iedzīvotājs Modris Kalvāns restaurē mopēdu Rīga-5 .Tas sanāca pilnīgi autentisks.Mopēds pagaidām ir pie viņa,tāpēc arī parādīt bildes nevaru .Ansveriņš Arturs restaurē motociklu Minsk. AR šādiem transporta rīkiem PSRS laikā vadāja pastu
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 16:36 )
0
0
http://aglona.net/upload/up/f2dd854fa22b9454b1598ee546d19d86.JPG
TURPINĀJUMS
pievienots: 14.07.19 ( 16:34 )
0
0
http://aglona.net/upload/up/9ba86452a66d3c54aa66cf32b3382609.JPG [http://aglona.net/upload/up/f2dd854fa22b9454b1598ee546d19d86.JPG][/img]
Arturs Gražulis
pievienots: 14.07.19 ( 16:27 )
2
0
Kad mans labākais draugs Aglonā Tumovs Valdis uzzināja ka mēs veidosim muzeju,pārstāja ar mani komunicēt.Toties Nikolajs Leonovs ļoti atbalsta ideju un mums uzdāvināja bildē redzamo zirga pajūgu. Protams mēs ar Elizabeti to atrestavsrējām un sanāca diezgan simpātisks pasta trakta transports. Arī Aglonas iedzīvotāja Albina Bartkeviča uzdāvināja muzejam Krievijas impērijas pasta maršrutu karti ,kura ir 120 gadus veca
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 16:11 )
0
0
http://aglona.net/upload/up/9fd329a338981c69a8e54310952a90cd.JPG
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 16:00 )
0
1
.Līmē tapetes Ināras māja un pēc tam saņem replikas ka piekāra aizkaru Emīlijas istabā ne tādu,kas visus besī.Elizabete vainīga ka Ināru izmeta no darba pagastā,tāpēc viņai tagad jāmokās biznesā,kur nav regulāru ienākumu.Visi Artura radi turpina braukt ciemos pie Ināras,bet ne pie Artura uz dzīvokli.Ināra ir laba ,bet Elizabete slikta. Tāda ''Santa Barbara'' Gražuļlandijā.Pie Gražuļa viss sakopts un ir skaisti,bet pašai Maltā vecāku mājā tek jumts. Un tas viss mīlestības vārdā? Varbūt tā mīlestība jāsūta Dievam atpakaļ?Laiks taču ārstē.Es esmu pārguris no visa tā un netieku pats ar sevi galā.Kad esi piedzēries,aizmirstās viss. Bet kad alkohols beidzas,viss ir vēl sarežģītāk.Gribas aizbēgt no visa,bet nezinu uz kurieni.Lai muzejs pilnvērtīgi sāktu strādāt,vajaga kādus 5000 eur. Bet vai tāds ieguldījums būs spējīgs sevi atpelnīt? Tātad muzejs nav bizness,bet hobijs.
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 15:46 )
0
1
Man dzīvam esot notiek mantas dalīšana.Pasta un informācijas muzejs notiek tapšanas stadijā,bet māsa jau Elizabeti dzen no tā prom.Apgalvo ka viņa Inārai ir nozagusi ideju,kaut arī šī ideja 100% pieder Elizabetei. Elizabete tur ir investējusi daudz naudas ,darba un izdomas. Šis muzejs ir viņas bērns. Es esmu tikai tehniskais izpildītājs. Visi Gražuļi ir jobnuti,bet cieš no tiem apkārtējie.Es brīnos kā Elizabete to visu pacieš.Viņu neieredz Ināra un arī mani bērni,lai cik viņa labi attiektos pret viņiem.Jā viņa ir stingra. Ja bērnus bar un pieprasa,tas ir pamatoti. Bet jau paaugušies maniem bērniem pietiek drosmes viņu pasūtīt trīs mājas tālāk. Argumentācija ir ļoti vienkārša:''Mums ir sava māte!''Bet māte ir aizņemta biznesā un kad kaut ko vajaga viņi nāk pie Elizabetes pēc palīdzības. Gan mājas darbu jautājumos,gan sadzīviskajos. Bet es esmu apmēram aut kur pa vidu starp jauno un veco ģimeni.Mūsu aiziešana dzīvot uz dzīvokli ne ko neatrisināja. Elizabete turpina dzīvot Gražuļu dzīvi.L
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 15:23 )
0
0
. Bet viņa Elizabetei pieprasa tos pārdod un atdod naudu viņai. Tam arī nav nekāda juridiska pamata
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 15:21 )
0
0
Mana māsa uzzinot par šo faktu nosauca mani par mātes slepkavu ,kad mātei palika četras dienas iziet ārstniecības kursu,uztaisīja slimnīcā skandālu. Pateica ka uzsūtīs pārbaudes,jo tur viņu cenšās sazāļot,izņēma māti no slimnīcas un aizveda sākumā uz Kalupi pie savas paziņas,kura pati ir invalīds, un atstāja. Pēc tam azveda uz Raunas pansionātu un padeva tiesā par mātes rīcībnespēju. Aizveda uz Raunas luterāņu pansionātu,kas ir Latvijas otrā galā. Tur mātei palika vēl sliktāk un viņu ievietoja Cēsu slimnīcā.Ar mani nekomunicē.Tikai Elizabetei sūta aizskarošas īsziņas,ka viņā arī ir mātes slepkava,tāpēc ka spsihoneiroloģiskajā slimnīcā ievietot tā bija it kā viņas ideja un viņa visu darīs lai mūs ar Elizabeti izšķirtu. Un ka pēc brāļa nāves viņa nekādu mantu nesaņems. Kaut arī Elizabete juridiski ne uz ko nepretendē. Pēc manas nāves paliek viss maniem bērniem. Elizabetei pieder divi savā starpā apvienoti dzīvokļi,kuri ir izrenovēti . Bet viņa Elizabetei pieprasa tos pārdod un atdod na
Arturs Gražulis
pievienots: 14.07.19 ( 15:20 )
0
0
Visu mūžu dzīvoju kopā ar savu māti.Kopā risinājām visus saimnieciskos jautājumus,kas skar arī māsu un viņas ģimeni. Kad vina saslima ar alchēmeru.Slimības agrīnajā stadijā mātei devu solījumu,ka rūpēšos par viņu līdz pēdējam elpas vilcienam un uz pansionātu nedošu. Apglabāšu pie viņas mātes un brāļa Skaistas pagastā Luņu kapos. Es savu solījumu neizpildīju.Slimība aizgāja tik tālu ka neviens nav spējīgs apkopt. Ināra aizņēmta biznesā. No rīta sešos brauc no mājas un vēlu vakarā atgriežas. Bet Elizabete brauc strādāt uz Rīgu.Espsiholoģiski nevaru apmazgāt un nomainīt pampersu. Un vēl piedevām klāt regulāri dzeru. Tāpēc pieņēmu lēmumu ievietot Salinieku pansionātā. Pēc trim mēnešiem mātei palika vēl sliktāk. Tāpēc ar ģimenes ārsta norīkojumu māti uz vienu mēnesi ievietoju Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīca. Tajā nodaļā kur ārstē alchemeru. Tā ir ļoti moderna slimnīca,kuru finansē eiropas savienība. Mana māsa uzzinot par šo faktu nosauca mani par mātes slepkavu ,kad mātei palika č
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 14:42 )
0
0
Kad dvēselē ir miers un dzīvē saticība,tad tad viss pārējais iegūst jēgu.
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 14:40 )
0
0
Uzreiz pēc kāzām,nevarēdams pārvarēt savu egoizmu un arī greizsirdību pret to ka Krimans visu laiku nes Elizabetei visādus dokumentus un viņa caurām naktīm sēž pie datora un raksta un arī smalkās pusdienas pazuda. Parādījas tikai tad,kad Krimans nāca ciemos,es aizgāju uz veikalu un nopirku dažāda veida alkoholu. Uzkāpu mājas bēniņos un pirmo reizi pēc 17 gadu pauzes piedzēros kā cūka.Gandrīz trīs gadus dzīvoju starp divām ģimenēm.Turēju visus spriedzē un egoistiski mīlēju Elizabeti.Šī mīlestība bija pilna greizsirdības pret visu.Pat pret Krimana papīriem. Tikai tagad es sāku saprast ka mīlestību nogalina greizsirdība. Bet vai mīlestība ir laime? Pēc četru gadu regulāras dzeršanas esmu nogalinājis visu. Mīlestībai nav skaidras definīcijas.To es uzskatu par Dieva dāvanu.To nevar nopirkt veikalā. Bet vai to ir pelnījis cilvēks,kas pats nevar tikt galā ar saviem kompleksiem un raksturu?Pats mokies un apkārtejos moki.Kas man tas muzejs un viesu nams bez Elizabetes. Kad dvēselē ir miers un
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 14:16 )
1
0
Kad nu pēc triju gadu šķiršanās epopejas es biju brīvs no iepriekšējās laulības es lietišķi piedāvāju Elizebetei kļūt par oficiālo sievu,bet viņas atbilde bija ka tāpat ir labi kā ir. Un es viņu tagad ļoti labi saprotu,jo es trīs gadus iedams no Ināras nesu informāciju pār mūsu pārunu rezultātiem.Kurai sievietei tas patiks.Katra sieviete grib dzīot savu dzīvi,bet ne vis klausīties un dzīvot sava vīrieša iepriekšējo ģimenes dzīvi. Toreiz es to nesapratu.Katrai sievietei kāzastā ir romantika,bet man bija kā darījums. Tāpēc pirms kāzām trīs mēnešus dzīvoju spriedzē,jo laulību uzspiedu. Tas nebija no manas puses pareizi.Neskatoies uz manu egoistisko presingu Elizabete piekrita noslēgt laulību ar mani. Bet pirms kāzām es dzīvoju emocionālā spriedzē. Jo nevarēju saprast,kāpēc viņas attieksme tā pamainījās. Es taču centos darīt visu ,lai kaza būtu dzīva un vilks paēdis.Bet izrādās ka dzīvē tā nevar. Ir jāatsakās no viena par labu tam ko tu mīli un gribi būt kopā. Mantai nav nozīmes
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 13:54 )
1
0
Kāpēc es to visu rakstu. Es zinu ka lielākā daļa Aglonas sabiedrības domā,ka Elizabete ir parazīts ,kas atnāca uz visu gatavu un izjauca satabilu ģimeni. Tas tā nebija. Jau gadu līdz Elizabetes parādīšanas man ar Ināru bija nesaskaņas.Ja no malas viss izskatījās skaisti,tad no iekšienes bija viss slikti. Gadu atpakaļ es nogērbu laulības gredzenu un atdevu Inārai ar vardiem,ka viņa ir mani pazaudējusi.Viņa teica ka centīsies mani atgūt. Mēs pat brucām ceļojumos ar domu ka tas glābs mūsu attiecības. Bet es Prāgā uz Kārļa tilta pie bronzas statujas,kas piepilda visas vēlēšanās berzu statujas rociņu un teicu,laui iedod man citu sievieti. Tas arī pēc mēneša piepildījās. Manā dzīvē ienāca skaista un gudra sieviete,kas 12gadus bija jaunāka pa mani
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 13:44 )
1
2
Kad sākām just ,ka bizness sāk iet sliktāk un ir nepieciešamas investīcijas no malas.Elizabete pārdeva savu zemi 4000ls un 3000 ieguldīja mēbeļu biznesā,bet 1000 eur iedeva manai meitai studijām. Par to saņēma ļaunās pamātes statusu. Mana meita Elizabete manu sievu Elizabeti ienīst. Es domāju ka pie tā visa vainīga ir mana māsa,kura vienmēr jaucās mūsu tā jau sarežģītajās ģimeņu attiecības. Viņa uzmācās ar savu viedokli,manipulē ar visiem un cenšās visāda veidā ietekmēt visus. Pašai dzīve nav izdevusies,bet zina labāk par mums kā ir jādzīvo. Tikai Elizabete viņai nepakļaujas un tad viņa ierakstīja viņu ienaidnieka kārtā
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 13:29 )
2
1
Gandrīz trīs gadus mēs šķīrāmies,kamēr nonācām pie kompromisa.Ināra varēja mani izmest uz ielas,jo visa manta skaitījās viņai piederoša.Bet viņa bija zolīda un pusi atdeva man. Protams uz ielas mēs ar Elizabeti nepaliktu,jo Elizabetei Maltā pieder māja,kurā uz doto brīdi dzīvoja viņas iepriekšējais vīrs. Bet tad arī viņam būtu jāmeklē citi varianti Aglonā tomēr bija labs bizness,kurš visiem nesa pārticību.Visi to labi saprata,tikai neviens nedomāja ka tik labs bizness var kādreiz beigties. Apzinoties to ka Elizabete,kuru es ļoti mīlēju,ir bez statusa un Gražuļu īpašumā arī bez mantiskajām tiesībām,nopirku viņai dzīvokli un to izremontēju. Gadījumā,ja es aizeju viņsaulē,lai viņai Aglonā būtu savs kaktiņš. Tas viss apgājās 65000ls
turpinājums
pievienots: 14.07.19 ( 13:09 )
2
2
Arī mani visi radi sāka nosodīt mūsu attiecības ar Elizabeti un visādā veidā centās ietekmēt,bet Ināra nedeva šķiršanos un ieslēdza nogaidīšanas stratēģiju. Gan jau Gražuļa jaunā spēļmantiņā -Elizabete apniks un viņš atgrīzīsies atpakaļ.
Arturs Gražulis
pievienots: 14.07.19 ( 13:08 )
1
1
Runājot ār manām ģimenēm.Sākumā visu risināju ar naudu.Bizness gāja.Iepriekšējai ģimenei kalpoju.Nevienam nekā netrūka. Un divi gadi centos izšķirties kompromisa ceļā no iepriekšējās sievas. Sākumā mums ar Elizabeti bija ļoti liela mīlestība un viņa šīs mīlestības dēļ atteicās no karjeras Maltas vidusskolā. Pameta savas dzimtās mājas un atbrauca dzīvot pie manis uz garāžu. Viss bija ļoti romantiski.Mēs apmeklējām teātrus,braucām ceļojumos.Elizabete gatavoja smalkas pusdienas .Vakaros kopā skaitījām ietirgoto naudu par mēbelēm. Kopā vedam un kopā tās pat krāvām.Es jūsmoju par Elizabeti,par viņas uzņēmību un darba spējām. Bieži ar bērniem apmeklējām Daugavpils baseinu un akvaparku Jūrmalā. Visa Aglonas sabiedrība nosodīja manas jaunās attiecības ar Elizabeti un pakāpeniski sāka novērsties no manis ,jo es visus pasūtīju trīs mājas tālak.Es biju laimīgs,tikai sirdsabziņa mani mocīja par iepriekšējo ģimeni. Bet es sevi mierināju ar to ka es esmu blakus un visiem palīdzu.Arī mani visi radi
Arturs Gražulis
pievienots: 14.07.19 ( 11:02 )
2
2
Remontu taisijām pirms dzeršanas kopā ar Elizabeti. Kā pabeidzām remontu. Sastridējāmies un es aizgāju mega zapojā.Zeme negriežas ap mani.Esmu psihs un alkoholiķis.Iežēlināt nevienu netaisos.Ar to kapa maliņu nekas nesanāk. Nevaru saprast kur tik daudz lien un veselība iztur. Esmu sadraudzējiesar visiem Aglonas dzērājiem. Viņi ir tik solidāri,ka vienmēr ielej. A man naudas nav. Praktiski dzēru uz viņu reiķina. Tātad viņi mani ciena. Vēl tūristi Maskavieši man ielēja. Tur es saņēmu dvēseles siltumu.Ar dzērājiem ir labāk nekā ar sabiedrības krējumu. Dzērāji ir atklāti un patiesi. Apvieno viena doma kā dabūt dzibahlahnutj un vienmēr tas izdodas.Uz paģirām mokos,bet te pēkšņi kā uz burvju mājienu atnāk pie manis ar pudeli un līdz vakaram atkal esu autā. Pateicoties dzeršanai samazinājās liekais svars. Es svēru 109kg,bet tagad 85.kg. Alkohols arī samazina cukura līmeni asinīs.No zālēm atteicos,jo nav naudas. Bet neskatoties uz visām pjankām organizms jūtās labi.Es pat brīnos.
Arčai
pievienots: 14.07.19 ( 08:02 )
2
0
Ja četras nedēļas Arčik tu laki, kurš taisīja garāžā remontu? Atkal viss uz Līzvetiņas pleciem. Strādā vaiga sviedros te un tur, un visur kur. Arča pa to laiku plītē.te tur un sazin kur. Nabaga Arčiks.
Ebrejs
pievienots: 13.07.19 ( 23:58 )
0
0
Vajag laikam tam Karmazovam aizbraukt un iedot bietē, tā kā viņš savu tēvi klapēja!
Preiļi
pievienots: 13.07.19 ( 12:06 )
4
0
Vēlu veiksmi cīņā ar savu Ego. Uzvarēsiet to, uzvarēsiet savu plostošanas problēmu. Zeme negriežas tāpēc, ka jūs pa to staigājiet. Zeme vienkārši griežas.
Semiņš
pievienots: 13.07.19 ( 12:06 )
5
0
Arčibaļd, tās ir tikai atmazkas, ar kurām tu, kārtējo reizi, mēģini iezēlināt apkārtējos. Tas tev vienmēr ir izdevies un ceri, ka arī šoreiz tevi kāds(a) pažēlos. Tie, kas tevi pazīst, kopš skolas laikiem, zina, ka tava vājuma brīžos vnk nav jāpievērš uzmanība, labākajā gadījumā, sliktākajā - iedot bietē. Otrais variants ir vienmēr bijis krietni iedarbīgāks, jo savādāk tu nesaproti ... Beidz dzert! Cik esmu lasījis, ka diabētiķi/dzērāji, ātri atrod kapa maliņu ...
Preiļi
pievienots: 13.07.19 ( 12:03 )
4
0
Cilvēks sadeg, kad melo. Melo sev un melo citiem. Citādi cilvēks nesadeg, jo dedzina sevi tīru sirdi, ziedojot sevi. Sadeg tāds, kurš par sevis,, ziedošanu,, vēlas gūt atpakaļ maksu. Tādi meli ilgi nespēcina, tie sadedzina.
Preiļi
pievienots: 13.07.19 ( 11:57 )
6
0
Jūsu komentāri liecina, ka esat egoists. Četras nedēļas pālī, bet skaidrā uzrakstiet par savu slikto pašsajūtu, depresiju un kā jums slikti. Vai kādreiz esat aizdomājies, cik labi jūtās cilvēki, kuri jums blakus? Vai jūsu rūpe ir tikai jūšu pašsajūta? Vai viņiem ir prieks par viesu namu, muzeju un dzīvi? Blakus ir cilvēks, kurš savā egoismā var četras nedēļas plostot. Prātam neaptverams Ego.
Preiļi
pievienots: 13.07.19 ( 11:50 )
5
0
Pie video pievienojiet komentāru par četru nedēļu plostu. Ciemiņiem jāzina uz ko parakstās. Izreklamējiet, ka izvirtuļiem sevišķa programma. Varēs saimnieka vadībā kaili pastaigāties pa Aglonu. Izkliegties pēc sirds patikas,izkauties. Gražuļa kungs, kādam zvēram bija jābūt, ja tādai mājai bija jāpārtap par viesu namu? Jūs tiešām ar savu uzvedību daudziem esiet nodarījis pāri. Taču visvairāk savām ģimenēm un neatgriezeniski pats sev. Raudāt un žēloties ir jūsu garā. Kuriem lai žēlojas jūsu ģimenes? Uz kura pleca tām raudāt?
Pāri darījums
pievienots: 12.07.19 ( 08:58 )
6
5
Un tas J nevienam nav pāri darījis? Smieklīgi! Ko Gražuļa kungs darīja sliktu? Ar kameru nofilmēja J? Izteica savu viedokli par J? Tad jau J tik pat slikts un vājš, cik Gražuļa kungs. Nespēj mierīgi uztvert kritiku. 80% pamatotu un argumentētu.
Arturs Gražulis
pievienots: 11.07.19 ( 16:47 )
0
5
Es pilnīgi piekrītu. Near staigāt ar spoguli ja pats esi tik neskaists kā Kvazimoda
j
pievienots: 11.07.19 ( 13:58 )
5
1
Tu esi tik daudz pāri nodarījis citiem, ka nekad nesavāksies jo tie citi tevi nolād
j
pievienots: 11.07.19 ( 13:58 )
5
1
Tu esi tik daudz pāri nodarījis citiem, ka nekad nesavāksies jo tie citi tevi nolād
Arturs Gražulis
pievienots: 11.07.19 ( 10:30 )
1
5
Par viesu nama video pirmo versiju es paironizēju,lai radītu ažiotāžu.Pieredze rāda,ka viesi ir dažādi.Nebrauc tikai enģeļi. Viens un tas pats kadrs,bet dažāda fona mūzika un visa jēga mainās. Viesu namu īpašnieki sapratīs par ko iet runa. Atbrauc viesis ,bet tā būtība ir ļoti atšķirīga.Cits ir ļoti kārtīgs un patīkams,bet cits ir nepatīkams un atstāj aiz sevis cūku kūti.Bet kopumā viesu nams ''GARAGE'' sanāca ,jo visi kas tur bija ir ļoti apmierināti. Vis vairāk viņiem patīk tas ,ka var iebraukt ar auto iekšā un neatkarīgi no laika apstākļiem izkraut visas mantas un auto ir zem jumta un drošībā. Patīk arī tas ka bērniem ir piedāvāts liels rotaļlietu un dažādu spēļu klāsts
Arturs Gražulis
pievienots: 11.07.19 ( 10:12 )
2
4
Semiņ! Nēesmu izvesoļojies! Esmu beigts un pagalam. Esmu izdedzis un nodzēries. Četras nedēļas biju pālī .Bet kad esmu skaidrā neredzu jēgu ne muzejam,ne viesu namam. Tik daudz darba tika padarits, Muzejam telpas tika iekārtotas un savākts daudz eksponātu,bet joprojām tas prasa vēl un vēl līdzekļus un darbu. Bet jūtu ka mans potenciāls ir izsmelts un es grimstu smagā depresijā..It kā no malas viss ir skaisti.Vakar bija ciemiņi un paskatoties uz to visu bija stāvā sajūsmā. Visu fotografēja . teica ka interesanti un skaisti,bet manā dvēselē valda tukšums ,kuru vēlēšanās gremdēt alkoholā. Naktīs nenāk miegs.Visa dzīve no bērnības atmiņās tinās kā filma. Jāietur pauze. Varbūt viss sakārtosies un nostabilizēsies. Jāpārstāj dzert .Viss ir paša un Dieva rokās.Viss ko Tu par mani rakstīji ir taisnība. Tikai tas bija manī kādus 17 gadus paslēpies,bet tagad izlīda uz āru.
Labais
pievienots: 10.07.19 ( 23:18 )
0
0
Cita lieta Tagad izskatās pēc reklāmas, nevis antireklāmas.
Semiņš
pievienots: 10.07.19 ( 21:47 )
3
2
Jeee, Arčibaļd! Vasals, ar izveseļošanos! Kai labi naīt?
iedzīvotāja
pievienots: 10.07.19 ( 21:01 )
1
0
Kad būs muzeja prezentācija?
Arturs Gražulis
pievienots: 10.07.19 ( 19:47 )
0
0
Nepattīk kreatīvs? Pārtaisīsim
Arčai
pievienots: 10.07.19 ( 18:03 )
7
0
Arča, kur pazuda intīmpakalpojumu video? Tik seksīgi stenēja. Gribēju parādīt draugiem, lai ierēc, bet nav video....
Arturs Gražulis
pievienots: 10.07.19 ( 10:51 )
3
5
Ināras gulamistaba nav izrādīta.Tikai pasts un veikals ''Lats''. Uzņēmējderbība jau ir reģistrēta 3.maijā.
anna
pievienots: 10.07.19 ( 09:50 )
8
1
Gražuli! Reģistrēji uzņēmējdarbību? Ļoti labi,varēsi parādus atdot! Bet pasts, Lats un Ināras guļamistaba kāpēc izrādīta? Tur ar var apmesties? Cerams, tu pats viesiem blakus negulēsi?! Vecais žūpa! Ko tu te blamējies atkal?!