06.08.19 ( 12:41 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 894 reizes   
NEWS IMAGE  Pievienoti 9 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 9 ] komentāri

škeltovas iedzīvotājs iedzīvotājam
pievienots: 08.08.19 ( 16:07 )
4
7
Kas Maļuhinas uzrunā ir pateikts par padarīto-nopļautas pļavas,zied rudzi,dzimst bērni,garšīga rudzu maize,sakārtoti ceļi-uz pasākunu brauca ar valsts mašīnu,tāpēc arī nejuta io šausmīgo trepi,kas ir uz ceļa škeltova-Aglona,kad personīgai mašīnai skrūves nevar salasīt.Tukša runa,laiks pensionēties Maļuhinai.
Zinātāja no dramatiskā pulciņa
pievienots: 06.08.19 ( 19:08 )
2
1
Zinātāja no dramatiskā pulciņa
pievienots: 06.08.19 ( 19:07 )
4
1
Novada mērs ar savu runu tūkstoš reiz pāršpļāva lielvalsts vadību. Ar to pilnīgi pietiek. To arī drampulciņā māca. Nav ko bēdāt par izteiksmi, ja nenorunāji sliktāk par Brežņevu, tad jau runa izdevās.
Zinātāja no dramatiskā pulciņa
pievienots: 06.08.19 ( 19:00 )
1
0
Izteiksmīgumu var pieprasīt no aktiera, no drampulciņa dalībnieka. No amatpersonas, kura ir pašas tautas izvēlēta, ievēlēta, iecelta utt. izteiksmīgumu pieprasīt nevar. To arī māca drampulciņā. Diemžēl vai paldies Dievam,pat stājoties valsts prezidenta amatā, netiek pārbaudītas orotora prasmes.
Zinātāja no dramatiskā pulciņa
pievienots: 06.08.19 ( 18:55 )
4
3
Runa Etiķete ieturēta. Izskats atbilstošs, vāciņi pēc etiķetes. Vārdi vāciņos kārtīgi piestiprināti. Lapas pa gaisu kā prezidentam nelidoja vējā. Pēc dram etiķetes runām jābūt rakstiskā veidā un vāciņos. Lasi vai no lapas, vai no galvas, bet vāciņos! Pirmais publiskās uzrunas etiķetes likums! Publisko runu uzrakstīt uz lapas, arī tad, ja orators ieplānojis runāt no galvas. Pārējais pēc apstākļiem, nervozitātes pakāpes, klausītāju attieksmes. Ikvienu uzrunu var pārtraukt,... aplausi, svilpieni, tāpēc vārdiem jābūt rakstveidā un vāciņos. Vari vērt vaļā, vai nevērt, bet vāciņos! Izteiksmīgumu diskutējams jautājums. Ko lai no sirds pasaka novadam? Tikai apbružātas frāzes. Paveicām daudz, daudz vēl jāpaveic. Paldies visiem un par visu. To nevar pateikt no sirds, to var pateikt tikai ar atbildību, ko uzliek amats. Diemžēl, bet tas ir fakts,ko drampulciņos māca.
Iedzīvotājs
pievienots: 06.08.19 ( 16:40 )
9
1
Paldies Irēnai Maļuhinas kundzei par jauko apsveikumu!
Zina
pievienots: 06.08.19 ( 15:29 )
5
3
Tauta redz vai ir vadītāja stīga vai tikai bāla un paputējusi izkārtne. Uzvalks smuks, bet nesader ar šlipsti. Vārdi samāksloti. Jāiet teātra pulciņā, lai dabiskāk izklausītos.
Laimes pabērniem
pievienots: 06.08.19 ( 13:56 )
7
2
Liec Aglonā kādu gribi Laimes lāci- ne progresa, ne attīstības. Visi slikti, visi nelabi. Izpilddirektori nomainiet un bankrots pats no sevis izplienēs.
Aglonas pagasta pabērns
pievienots: 06.08.19 ( 13:13 )
6
1
Šķeltovas pagasta iedzīvotāji, aizdodiet Jūsu pagasta pārvaldes vadītāju vismaz uz gadu Aglonas novada priekšsēdētāja amatā, tad vismaz pastāvēs reālā iespēja saglabāt novadu tādā statusā kā līdz šim nevis novest to līdz bankrotam.


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !