16.08.19 ( 02:19 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 2988 reizes   
NEWS IMAGE  Pievienoti 77 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 77 ] komentāri

Preiļi 2
pievienots: 05.09.19 ( 17:45 )
1
0
Tas ir tas pats Jaņceits? Par mīlestību 2 000€?
Preiļi
pievienots: 05.09.19 ( 14:53 )
2
0
Vai tas no tās saimes, kurš vienu preiļu meiteni cauri iznesa? Pats bija precēts, bet piesitās vienai klāt par lielo mīlētāju un īsi pirms,, kāzām,, mānīja lielu naudu, jo, redziet, esot nāvīgi slims. Gribi būt sieva iemaksā tūkstošus topošā vīra veselībai. Lai plūmes uzlabo veselību visai saimei.
Ebrejs
pievienots: 02.09.19 ( 20:54 )
0
0
Ko un kur apzaga? Jaunaglonas sektanti?
Zagļiem
pievienots: 02.09.19 ( 17:43 )
0
0
Plūmes, bumbieri, persiki, ziemai gatavota ogu želeja mazajās burciņās, pulveris 3-5 kg, tualetes papīrs, salvetes, piltuves, naži, kristāla glāzes... Lai Dievs aizmaksā jūsu rokām par labajiem,, darbiem,,.
Lobs reits
pievienots: 01.09.19 ( 11:54 )
6
1
Najauc sovu naaudzinoteibu ar temperamentu i raksturu. Tos ir dažaidis lītis. Egoisms nav raksturs, tis ir naaudzinoteibis sekis. Audzinots cilvāks ņikod nabys egoists. Audzinots cilvāks ņikod nastovēs veikalā prīkšā i agresejā napīprasēs naudu dzeršonai. Naizaverīs tu slims. Dreižok bezkauneigs! Visaidi alkohoļiki Agluynā radzāti, bet tik bezkauneigi pimū raizi. Loba atruna dzeršonai. Maņi ņivīs naļūbei. Apsaverīs iz sevi spīģeļī, ti ir kū ļūbāt? Apsaverīs nu molus, kū tu dori, kū runoj, kādus vordus ļītoj. Jobiut mazahistam, lai itaidu bezkauņa ļūbēt. Bezkauņs.
Katolis
pievienots: 30.08.19 ( 16:07 )
4
1
Zaimot, nozīmē runāt necienīgi vai negodbijīgi par Dievu vai svētām lietām. Jūdi vairākas reizes apsūdzēja Jēzu zaimošanā. Muļķīgi lietot jēdzienus, kurus Jūs neizprotat. Apsūdzība, ko viltus liecinieki izvirzīja sinedrija priekšā (Mat. 26:59–61) bija Dieva Tempļa zaimošana. Vai tad tie divi vīrieši, kuri redzami video ejam katoļu garīgo svētku laikā Svētvietā ir svētas personas?
Preiļu katoļai
pievienots: 29.08.19 ( 18:17 )
0
3
Tikai patiess katolis, zaimojot citus, gūst svētību. Zaimo cilvēka izskatus, ko radījis Dievs. Negods tādiem katoļiem. Fui. Ne katolis, bet katoļa.
Preiļlu skatītāja
pievienots: 29.08.19 ( 13:45 )
2
1
Mūsu katoļticīgajam pulciņam gan likās, ka tie ir divi pudeles brāļi, augumā un miesās dižākais uzgāzies savam draugam uz pleca, bet mazākais augumā no smaguma jau nosarkušu, sviedrainu seju.
......
pievienots: 29.08.19 ( 09:46 )
3
3
Kurš tad tur ar galvu slims un bez kājām izmests? Klaji meli! Tur veselu baru būtu darmajedu jāizmet!
Labvēlei
pievienots: 28.08.19 ( 22:47 )
3
3
Izskatās, ka taisnība direktores pusē. Citādi jūs te laiku netērētu, bet griestos ar sūdzību tur kur vajag. Laikam tur, kur sniegtu, skatītos abas puses.
Labvēle
pievienots: 28.08.19 ( 21:50 )
6
3
It kā līdz šim darbinieki neko nedarīja. Vienpersoniski pieņemti lēmumi pansionātu drīz izputinās. Melot direktore ļoti labi māk. Vai tad tā direktore Dieva soda nemaz nebaidās, izmesdama ar galvu slimu cilvēku un bez kājām gandrīz vai uz ielas.
@@@
pievienots: 28.08.19 ( 21:18 )
3
0
Jaunaglonieši, kuriem ir dārziņi ir "dziļi pateicīgi" par jauno iemītnieku ielikšanu kopmītnēs,par jaukās Marijas skolas ienākšanu.Ne pensionāriem, ne citiem cilvēkiem nevajadzēs novākt savu izaudzēto dārziņos. Ļoti naski ienācēji tīra siltumnīcas,dārzus.Pa naktīm valkājas pa dārziem novākdami plūmju ražu,mēģina līst kūtīs. Dziļš Jums "Paldies!"
....
pievienots: 28.08.19 ( 18:35 )
4
5
Direktore cenšas panākt,lai darbinieki sāk darīt pašus primitīvākos darbus attiecībā pret iemītniekiem.Ja to darbinieki uzskata par ņirgāšanos,tad pēdējais laiks sākt saprast,ka vecie arī ir cilvēki un neviens nav pasargāts no tā, ka pats var pavisam drīz būt kāda pansionāta iemītnieks,un nedod Dievs - Salenieku! Direktorei izturību!
Preiļu skatītājs
pievienots: 28.08.19 ( 18:20 )
1
0
Vadību sastādīja divas amatpersonas. Kurai no viņām mugurpuse vājā puse?
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 28.08.19 ( 14:24 )
1
2
Tad jau visi pasaules operatori smejas par visiem. Starp citu, kadri no mugurpuses ir neatņemama video sastāvdaļa. Pat obligāta.
Procesa vērotājs
pievienots: 28.08.19 ( 13:31 )
2
0
Tieši tā, Lauskienes ģimeni dārzā kratot augļus droši varēja filmēt arī no pēcpuses. Bet kāpēc no aizmugures filmēt domes vadību, lai pasmietos radot neērtu situāciju domes vadībai. Laikam tas bija darīts speciāli un ar nodomu, lai izceltu personas vājās puses.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 28.08.19 ( 11:52 )
3
2
Var precīzāk, kādā veidā ņirgājas pret darbiniekiem? Varbūt tā nav ņirgāšanās? Varbūt to uzver, kā ņirgāšanos?
Vietējā
pievienots: 28.08.19 ( 11:28 )
2
2
Tas viss ir apsveicami, taču par darbiniekiem direktore ņirgājas.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 28.08.19 ( 08:47 )
6
2
Es nedzirdēju, bet pati savām acīm redzēju. Nevēlos noniecināt iepriekšējās vadības, bet kopš SAC,, Aglona,, vada jaunā vadītāja, uzlabojumi ļoti jūtami. Kaut vai tāds mazs sīkums, ka katrā istabiņā tagad ir papīrgrozs. Ienākot iestādē, darbinieki pirmie sveicinās. Notiek remontdarbi... Lai veicas! Darbiniekiem izturību. Darbs jau pats par sevi nav viegls, sevišķi, ja to darīt kvalitatīvi! Izskatās, ka vadība cenšas uzlabot pakalpojuma kvalitāti. Tas ir apsteicami! Arī novecot var kvalitatīvi.
Vietējais
pievienots: 27.08.19 ( 22:52 )
3
7
Kā tur dzīvo pansionāts?Dzirdēju tur karsti iet! Direktore slauka un slauka darbinieku pacietību. Labi ka darbinieki tik paklausīgi un ļauj direktorei par tiem pasmieties.Stipri kauli šiem laikam. Direktore Sātans! Darbiniekiem izturību!
aglonai. net
pievienots: 27.08.19 ( 22:08 )
4
0
Labāk Viļumas kundze, šajā svētajā dienā, būtu nofilmējusi Lauskienes saimi. Nezinu vai to atļāva nama saimniece, bet tieši lielā dievkalpojuma laikā viņas dārzā tika kratīti visi augļu kociņi. Plūmes, persiki, bumbieres...viss notika tik ātri, ka no malas likās, ka tiek zagts. Bez tā steigā tika krauta kule ar kaut kādu pulveri un tualetes ruļļiem. Viss zilā auto iekšā un putekļi vien pa gaisu. Jocīga padarīšana,kad savējie tā pret savējiem. Tāds video agloniešiem būtu vairāk apspriedes vērts. Jāapskatās pašam, varbūt mašīnas reģistrators uzķēra kadrus no stāvlaukuma.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 20:22 )
7
2
Es Juri Butēvicu nekad nesalīdzināju ar Obamu vai Trampu. To tu daudzpunktiņ esi nosapņojis. Es analizēju jūsu etiķetes jēdzienu,, grābstīšanos,, un parādīju piemērus, kā,, grābstās,, pasaules politiķi. Mani nesen tik daudzi,, grābstīja,, un es arī nepadevos-,, apgrābstīju,, visus simtgadnieku, valsts vīrus, politiķus, režisorus, mūziķus un,, nogrābstīju,, no visas sirds.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 20:12 )
7
2
Paklausies daudzpunktiņi par ko tavs,, pielīdējs,, ar Adamoviča runā. Gadījumā tur neizskan vārds- 99% iedzīvotāji par.. Vajag vākt parakstus... Jāsāk laicīgi... Droši vien tā divi vīrieši šifrē braukšanu uz pirti. Pamanīja Elizabeti tuvojamies un tādiem jēdzieniem aizšifrēja vienkāršu frāzi. Es neesmu pret tevi daudzpunktiņ. Es paužu savu viedokli.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 19:48 )
8
3
Lasot jūsu viedokļus priecājos, ka mani liktenis žēlojis. Ja es būtu novada domes priekšsēdētāja, šajā gadījumā es arī smaidītu Adamoviča kungam. Novadu reforma neizbēgama un bijušos Krāslavas pagastus vienot pie Preiļiem būtu grēka darbs pret šo pagastu iedzīvotājiem. Nevajag pašiem sev melot! Un savās,, pārgudrībās,, aizmirst cilvēkus. Diemžēl, bet novadu Starptautiskā vārda dēļ saglabāt neizdosies. To J. Butēvics arī pētīja un interesējās. Nu nav tā Aglona tik skaista, tikumiska un visiem tīkama līgava,ka var degunu celt augšā un gaidīt princi uz balta zirga.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 19:35 )
7
2
Nu jau, nu jau.... Samelojies un pat nenosarki. Apspriedām, maigi sakot apspriedāt, H. Streiķes zilo kleitu. Kurš aizstāvēja? Tā pati,, riebīgā,, Elizabete. Vēl jo vairāk, norādot, ka H. Streiķe savā vecumā izskatījās kopta. Ko pati H. Streiķe darīja video, tas cits jautājums. Ne Ingūna, ne Juris nekad neatļāvās ar pirkstu rādīt uz filmētāju un publiski smieties par manu pozu, filmējot. Ingūnai maz tika klupts virsū? Nē par darbībām, bet ārējo izskatu. Kurš aizstāvēja? Tā pati,, riebīgā,, Elizabete, norādot, ka izskats neietekmē video. Lai kaut vienā vienīgā kleitā staigā, bet ar darbiem sevi pierāda. Kāpēc man pret Juri vajadzētu izturēties citādi? Tāpat nofilmēju, tāpat viedokļu paužu par jūsu,, pārgudrība,,. Atkarībā no jums protu atšķirt gājienu no politiskajiem gājieniem. Etiķeti ejot gājienā un etiķeti ikdienas darbā. Jūs to visu liekat vienā katlā un tik jaucat, jaucat... Ko cerot, nav saprotams. Melo daudzpunktiņi, melo.
......
pievienots: 27.08.19 ( 13:32 )
4
9
Jā, Elizabet, pilnīga taisnība. Svētki tika filmēti iepriekšējos 5 gados. Piekritīsu arī tam,ka tas ir liels darbs padarīts. Bet gribu piebilst,ka tajos gados arī tika apspriestas amatpersonas,taču Elizabete klusēja,bet te - kaislīga butevica roku palaišanas aizstavība. Vienkārši ļoti uzkrītoši tiek teiktas butevicu slavinošas runas,arī tur kur tomēr neiederas. Kā Elizabete pati saka - ķermena valoda vēsta mūsu patiesos nolūkus! Tieši par to pašu arī es - butevica uzvedība nevēsta rūpes par novada iedzīvotaju likteni, bet parāda,ka vinš vēlas emocionālas saites un fizisku kontaktu ar konkrētu personu. Tas ir no Alana Pīza mācības. Un ar etiķeti nekāda sakara.Man nav nekādas nepatikas pret Elizabeti,bet salidzinātbutevicu ar Obamu vai Trampu ir smieklīgi. Butevics nezina neko par etiķeti. Tukšs pielīdejs.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 13:24 )
6
2
Par blogošanu. Laikam arī pārāk profesionāli. Atbildu uz katru muļķīgu jautājumu. Nevajag veltīt laiku muļķībām, kuras nozog laiku. Bet kā lai neatbild lasītājam, kurš patērēja savu laiku, definējot tik uzjautrinošus jautājumus.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 13:14 )
6
2
Noskatījos pagātnes video un varu atbildēt par žurnālistes profesionalitāti un blogošanu. Ja ņem vērā to, ka es, kā kāds izteicās-,, aglona.net ir politikā gribošas un netikušas personas veidots savārstījums, vienpusējs skats uz reālo dzīvi, ko žurnālistikā cenšas izskaust,, - tad laikam tas ir pat pārāk profesionāli, nolikt malā visus personiskos viedokļus un atspoguļot realitāti. Ar vislielāko atbildības sajūtu pret personām, kuras tiek filmētas.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 12:59 )
6
1
15. augustā svētkus rādījām gan 2014,2015,2016, 2017., gan 2018. gadā. Kāpēc tas nebija jādara 2019. gadā??? Ko tad neklaigājāt, ka aizstāvu H. Streiķi, I. Barkeviču? Paradokss. Sabiedrība....
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 12:39 )
6
2
Un neviena vārda par komentāros pieminētajiem gejiem, lezbietēm, traktoristiem, grābstīšanos, līšano dekoltē utt. utt. Pie video, kurā pašmācībā apgūtās video un montēšanas prasmēs, E. V. G. atspoguļoja novada un novadu vadības, valsts vīrus un dāmas svētku laikā. Paradokss.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 12:38 )
6
2
Paldies par kārtējo smieklu devu. Gardi smējos un tas man paildzinās mūžu. Jūsu jautājums komentāra vērts. Vai E. Gražule ir profesionāla žurnāliste, vai tikai bloģere savā diģitālo bomžu lapā? Es to nezinu! Es vēl pati pie šī jautājuma domāju. Bet man prieks, ka tā ir,, bomžu lapa,, un šiem bomžiem ir tev ko iedot- iespēju izteikties! Smiekli izspruka, to lasot, jo iepriekšējais teikums pirms šī jautājuma bija- Sabiedrības "sargsuņi" svarīgos jautājumos var būt ne tikai žurnālisti pēc amata, bet arī pilsoniskās sabiedrības pārstāvji, vēršot uzmanību un aktualizējot diskusiju par visai sabiedrībai svarīgiem jautājumiem.... Vai tiešām visai sabiedrībai svarīgs jautājums, vai Elizabete profesionāla žurnāliste, vai bloģere, vai bomze... Nu ne tak. Ko tu kā pilsoniskās sabiedrības pārstāve sargā? Tu par savu vārdu nespēj nosargāt un uzdod jautājumu man, slēpjoties aiz mana personvārda! Lūk tāda mēs sabiedrība un tādi mēs sargsuņi. Un neviena vārda par komentāros
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 12:11 )
6
1
Jūsu piedāvātajā variantā, kad vēlēšanu rezultāti ietekmē sabiedrisko domu, vairāk liek domāt, ka mazā lauku kopienā sabiedrība maiņa savu,, domu,, kā kažoku. Kādi rezultāti, tāda kažoka puse ģērbjama. Kas, diemžēl, Latvijā manāms ne tikai mazās lauku kopienās.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 12:06 )
6
0
Mazā lauku kopienā tas ietekmē pat vēlēšanu rezultātus, kur nu vēl sabiedrisko domu. Un paldies Dievam,ka tas kaut ko ietekmē.Tikai vispirms tas ietekmē sabiedrisko domu, kas savukārt tālāk ietekmē vēlēšanu rezultātus! Ne otrādāk. Vēlēšanu rezultāti ir gala rezultāts un sabiedriskās domas atspoguļojums.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 12:02 )
6
1
Paldies par komplimentu. Žurnālistiku E.G.V. tēlo un pasniedz savā izpratnē ar izdevīguma pieskaņu un pašmācības līmenī. Mani tas glaimo. Žurnālistiku nevar tēlot- jo Žurnālistika ir nozare, kas sevī ietver faktu un informācijas vākšanu, apkopošanu, aprakstīšanu un to sniegšanu plašākai sabiedrībai. Šī nozare atklāj notikumu būtību un paziņo to kādam lielākam cilvēku kopumam — pilsētai, valstij, kontinentam, pasaulei. Šajā video apraksts sabiedrībai netika piedāvāts. Fakti, dati, notikuma atspoguļojums. Tas, ko radiet komentāru sadaļā, tā nav žurnālistika. Tā ir viedokļu apmaiņa.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 11:50 )
6
0
Ko tad vēsta lasītājiem piedāvātā grāmata? Īsā anotācija-ALANS PĪZS ĶERMEŅA VALODA- Kā atminēt sarunu biedra domas pēc viņa stājas un kustībām. Tātad, kā atminēt patiesos nolūkus, atšķirt patiesību no meliem. Tā lūk! Īsi un kodolīgi.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 11:46 )
6
1
Tāds nevainīgs video. Bet tik kaislīga apspriešana. Nonāca pat līdz Alana Pīza ķermeņa valodai. Personīgi mani secinājumi. Ja tu pats nemelo un tavs mērķis nav samelot otrai personai, lai sasniegt sev labvēlīgu mērķi, tad Alana Pīza ķermeņa valodas gudrības nav jāapgūst. Ja vārdi saskan ar darbiem, tad ķermenis nav jākontrolē. Vai tu esi traktorists, ārsts, deputāts vai valsts prezidents.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 27.08.19 ( 11:31 )
6
1
Atbilde uz jautājumu. Vai filmēt sabiedrībā cienījamas personas no pēcpuses ir ētiski? Vēlos precizēt. No mugurpuses! Pēcpuse ir zemāk. No mugurpuses ir ētiski un pat nepieciešami
....
pievienots: 26.08.19 ( 22:00 )
5
4
Nu ja butevicu ar to kundzi un kungu saista ciešas emocionālas saites,tad viņš ir pa īsto ievērojis etiķeti un nekur neredzu komentāru par baznīcas kritizēšanu. Gudrā jautājuma zīme var precizēt?
?
pievienots: 26.08.19 ( 20:05 )
3
4
Ne jums vadības ar ko lepoties, ko paši komentāros atzīstiet. Ne jums baznīcas ar ko lepoties, paši to kritizējiet. Tas viss ir jūsu dvēseles atspulgs!
?
pievienots: 26.08.19 ( 20:02 )
6
5
Lai Elizabetei veicas! Nav viegli sūnu miestā sūnu berzt! Visi daudzpunktiņi tik gudri... nav ko sūtīt trīs mājas tālāk.... Ja tik gudri, kāpēc dzīvoties sūnās ieauguši?
aglonietis
pievienots: 26.08.19 ( 19:58 )
6
4
Izlasīju komentāros publicētos etiķetes pamatus. Tad jau Elizabetei izrādās taisnība. Juris Butēvics ievēroja etiķeti.
Katolim
pievienots: 26.08.19 ( 19:50 )
0
5
Tu izskaties ļoti norūpējies par grābstīšanās tēmu. Droši vien pats labprāt pagrābstītos gar veču dirsu .
Katolim
pievienots: 26.08.19 ( 19:46 )
0
6
Vai tik tu neesi bijis priestera Zeiļas piesmietais altārpuika.
......
pievienots: 26.08.19 ( 15:20 )
11
1
ne elkonis,ne augšdelms,ne plecs nav grābstams, kur nu vēl mugura un jostas daļa
......
pievienots: 26.08.19 ( 15:16 )
8
5
politiķiem un Elizabetei vēl mācīties i mācīties
......
pievienots: 26.08.19 ( 15:15 )
3
4
ALANS PĪZS ĶERMEŅA VALODA Ka atminēt sarunu biedra domas pec viņa stajas un kustībām No angļu valodas tulkojis Uldis Sīlis JUMAVA Alans Pīzs vada Pease Training Corporation — izglitības centru Sidnejā, Austrālijā un lasa lekcijas visā pasaulē. Viņa grāmatas, filmas un mācību programmas lieto daudzas firmas, mācot savus darbiniekus labāk saprasties ar cilvēkiem.
......
pievienots: 26.08.19 ( 15:14 )
6
4
Plecu turēšana. Roka uz pleca (35. attēls) un augšdelma turēšana ietver sevī ieiešanu rokasspiediena saņēmēja tuvajā intīmajā zonā un īsti fizisku kontaktu. To vajadzētu lietot tikai cilvēkiem, kuri rokasspie­diena brīdī izjūt ciešas emocionālas saites. Visos gadījumos, kad jūtu pārpilnība nav abpusēja vai rokas spiedējam tiešām nav nopietna iemesla lietot abu roku spiedienu, saņēmējam radīsies aizdomas par ierosinātāja nolūkiem. Samērā bieži var redzēt, ka politiķi, sveicot savus vēlētājus, un tirgotāji, sasveicinoties ar klientiem, izmanto abu roku spiedienu, pat nenojaušot, ka tas var būt pielīdzināms sociālai pašnāvībai, radot antipātijas spiediena saņēmējā.
......
pievienots: 26.08.19 ( 15:11 )
6
4
Ar abām rokām izpildāmā spiediena mērķis ir paust nopietnī­bu, uzticību vai jūtu dziļumu pret tā saņēmēju. Seit jāņem vērā divas zīmīgas nianses. Pirmkārt, kreisā roka tiek lietota, lai de­monstrētu īpašās jūtas, kuras rokas spiedējs vēlas pārraidīt, un jūtu apmērs ir ciešā saistībā ar attālumu, kādā rokas spiedēja kreisā plauksta virzās uz augšu pa spiediena saņēmēja labo roku. Piemēram, elkoņa satveršana (33. attēls) pauž vairāk jūtu nekā plaukstas locītavas turēšana (32. attēls), un roka uz pleca (35. attēls) liecina par dziļākām jūtām nekā augšdelma satverša­na (34. attēls). Otrkārt, rokas sniedzēja kreisā roka ielaužas saņēmēja intīmajā un tuvajā intīmajā zonā. Vispār plaukstas locītavas un elkoņa turēšana pieļaujama tikai starp tuviem drau­giem vai radiniekiem, un šajos gadijumos ierosinātāja kreisā roka ielaužas tikai saņēmēja intīmajā zonā, neskarot tuvo intīmo zonu. 32. attēls. Plaukstas satveršana. 33. attēls. Elkoņa satveršana. 35. attēls. Plecu turēšana. Rok
Atbildes
pievienots: 26.08.19 ( 14:32 )
5
5
aglona.net ir politikā gribošas un netikušas personas veidots savārstījums, vienpusējs skats uz reālo dzīvi, ko žurnālistikā cenšas izskaust. Mazā lauku kopienā tas ietekmē pat vēlēšanu rezultātus, kur nu vēl sabiedrisko domu. Žurnālistiku E.G.V. tēlo un pasniedz savā izpratnē ar izdevīguma pieskaņu un pašmācības līmenī.
Jautājumi E. Viļumai
pievienots: 26.08.19 ( 07:27 )
6
2
Sabiedrības "sargsuņi" svarīgos jautājumos var būt ne tikai žurnālisti pēc amata, bet arī pilsoniskās sabiedrības pārstāvji, vēršot uzmanību un aktualizējot diskusiju par visai sabiedrībai svarīgiem jautājumiem. Vai E. Gražule ir profesionāla žurnāliste, vai tikai bloģere savā diģitālo bomžu lapā? Vai filmēt sabiedrībā cienījamas personas no pēcpuses ir ētiski? Kāda ir atšķirība starp medijiem un citiem, kas vēlas komentēt politiku un sociālās norises sabiedrībā? Šie jautājumi rodas skatot E. Viļumas ievietotos video, paskaidrojuma rakstus un viņas komentārus ar žurnālistikai nepiedienīga žargona piegaršu.
....
pievienots: 24.08.19 ( 23:02 )
13
1
Bet tieši to Elizabete dara - aizstāv J.B. kā nu māk un cik nu var! Traktorists ir un paliek traktorists, liec kādu šlipsi gribi.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 23.08.19 ( 12:04 )
3
5
Tu tiešām esi smieklīgs! Neizprotama ir tava vēlme savā analīzē nepacelties augstāk par citu vīriešu biksēm un sieviešu dekoltē. IEGAUMĒ! Skaties cilvēkam acīs. To diktē lietišķā etiķete,biznesmeņiem,politiķiem utt. utt. IEGAUMĒ! Nožēlojami, ja pār tavu acu skatiena virzienu atbild galviņa ne galva. Par politiku nepamatotu vai pamatotu augstprātību cits stāsts. Bet tāpēc nav jājauc pupas ar zirņiem un sajaukumu nav jāsauc par kartupeļiem.
Neizprotamais jēdziens
pievienots: 23.08.19 ( 10:19 )
10
5
Neesmu dzirdējis par jēdzienu politiskā etiķete, kādu šeit lieto E. Viļuma. Var novērot, ka atsevišķi politiķi kļūst augstprātīgāki, īpaši šeit, Aglonā. Viņi ir daudz augstprātīgāki nekā tas pašiem nāktu par labu. Ar to es domāju, ka viņiem nav vajadzīgo prasmju attiecībās ar sabiedrību, lai noslēptu savu pārākuma apziņu, kura ir nepamatota. Iegaumējiet: sievietes, kuras apspriež ikvienas garāmejošas bikses, ir tikpat smieklīgas kā vīrieši, kuri ar siekalainu skatienu cenšas ieskatīties katrā dekoltē vai fokusēt savu redzes leņķi zem visiem brunčiem.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 23.08.19 ( 09:30 )
6
6
J. B. skan atkarībā no tā, kāda ir lasītāja samaitātības pakāpe. Lai tev laba diena, bet to tev novēlēt H. T. gan tu to pats sev pratīsi samaitāt.
Labi skan
pievienots: 23.08.19 ( 08:37 )
4
1
J.B.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 19:27 )
7
7
J. B. domes etiķete man nav zināma,tāpēc nevaru ne pelt, ne celt, ne aizstāvēt. Starp citu, komentētājam par foto redzamajām etiķetēm. Zem foto netika apspriesti etiķetes normu pārkāpumi. Tad jau viss ar to etiķeti bija oki doci. Domāju, ka pasaules vadošie žurnālisti nebūtu tādu sensāciju palaiduši garām. Tikai karalienei oficiāli nevar pieskarties,ārpus sveiciena. Visiem pārējiem etiķete atļauj. Uz pleca, uz muguras, aiz elkoņa, uz rokas utt. utt. utt. Tici man, es jau nepalaistu tādu izdevību un kadrus, ja būtu roka uz pēcpuses. Izbeidz pats sev Preilen melot! Nedomāju, ka visi mācītāji pie pusdienu galda apsprieda Mariju un Jēzu. Droši vien daudz ko citu. Arī par politiku, reformu. Arī Zbigņevs savā sprediķī nelasīja svētos rakstus, bet par politiku, ekonomiku, valsts vīriem utt. Uzraksti viņam komentāru.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 18:56 )
5
7
Mans aizstāvāmais ir Etiķete. Ja tev pret mēru antipātijas, vai esi viņa politiskās darbības upuris, tad izsaki viedokli par pašu vadītāja politisko rīcību, bet nejauc to ar etiķeti. Visi žesti ir pamatoti un ievērota etiķete. Abas personas tika aicinātas uz pārrunām. Cik nopratu par tematu- teritoriālā reforma un Aglonas iedzīvotāju intereses. Man domes mērs nav jāaizstāv, jo viņa rīcībā, žestos nav nekā tāda, kas prasītos pēc manas aizstāvības.
......
pievienots: 22.08.19 ( 16:00 )
7
1
Un tieši kur ir rakstīts,ka visos šajos ievietotajos foto ir ievērota etiķete??? Tas,ka Tramps grābstās,nenozīmē,ka tas ir pareizi! Aizstāvi dedzīgāk un ticamāk savu aizbilstamo.
......
pievienots: 22.08.19 ( 13:37 )
3
2
Jālūdz Elizabetei vēl viena mācību stunda. Īpaši Preilenei
Preilenei
pievienots: 22.08.19 ( 13:35 )
1
5
Skaud klusējot! Kamēr grābstīties pa citu novada mēru dvēselēm, sava dvēsele nolaidīsies līdz pēcpusei. Sargā savu Preiļu mēreni, Aglonas mēru ir kam sargāt! Ar visu svētumu, starptautisko atzinumu un politisko etiķeti.
Preilene
pievienots: 22.08.19 ( 13:13 )
9
3
Aglonas novads ir latvisks novads un vēl jo vairāk ir, tas ir reļiģisks. Aglonas ir vienīgā vieta ar svētvietas statusu. Ja novada domes vadītājs to savā dvēselē nejūt, viņš to arī neņems vērā savā uzvedībā izejot sabiedrībā.Vismaz atrodoties svētvietā un uzturoties tajā katoļticīgo svētku laikā grābstīties gar dāmas pēcpusi ir peļama gaume. Zemāk ievietotajās bildītēs prezidenti atrodas viens otram pretim, skatās viens uz otru. Video redzams, kā J. Butevičs ar roku grābstās no aizmugures, pie tam, kad dāma un kungs viņam pat nepievērš uzmanību un mēģina izvairīties no kontakta. Nedomāju, ka Aglonas novada domē būtu vēlams iedibināt J. B. "etiķeti".
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 12:38 )
2
3
Krustvārdu mīkla,, gudrajām,, komentētājam. Kurš no viņiem ir nēģeris? Varbūt tomēr tā etiķete politiķiem ne nācijām?
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 12:36 )
0
2
http://aglona.net/upload/up/dc421f0032d72612458b20018ed2ed67.jpg
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 12:34 )
0
2
http://aglona.net/upload/up/b40d591dd8694c5fbdeb0f3eddaccf4a.jpg
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 12:34 )
0
1
http://aglona.net/upload/up/c0dade4f960b7dad68f4d2e143e60df1.jpg
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 12:25 )
3
1
http://aglona.net/upload/up/b5e1f4fdc2b6825929693d6961bc6844.jpg
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 12:00 )
2
1
Labi, ka mums viens,, normāls,, komentētājs, kuram ir tik smalka nezināšana etiķetē. Tikai nav saprotams, ko aizstāv? Izskatās, ka savu stulbumu. Nēģeriem pieņemts... uzjautrināja. Tūlīt pasmiesimies kopā. Gaidi nākamo etiķetes mācību paraugdemonstrējumu.
Elizabetei Viļumai-Gražulei
pievienots: 22.08.19 ( 10:44 )
4
0
Ņemiet vērā to, ka mēs esam latvieši, nevis nēģeri. Nēģeriem tas ir pieņemts sveicināties un tā vienmēr citur izmantot abas rokas. Runājot par Makronu, viņš sasveicinoties pietur kancleri, jo viņai ir trīcēšanas problēma. Aglonas svētku laikā bija klātesoši ļoti daudzi etiķeti pārvaldoši dalībnieki, bet neviens no viņiem tā negrābstījās.
......
pievienots: 22.08.19 ( 09:27 )
10
2
Apsveicami, ka vienīgais, kurš tur ievēroja etiķeti, ir mūsu jaukais, Elizabetes aizstāvamais, butevics. Pārējie staigā kā luņi,nevar parādīt savas etiķetes zināšanas. Interesanti,ko viņš tur skraidīja kā apkkjies - no viena pie otra? Viegli sakot - pielīdējs.
Preiļu skatītājs
pievienots: 22.08.19 ( 08:46 )
3
5
Piekrītu Elizabetei. Novada mērs ievēro etiķeti. Līdz šim Aglonā kliboja etiķete. Laikam tāpēc tautai brīnums un pārpratumi.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 00:17 )
2
4
Tie foto tiem komentētājiem, kuriem politiskā etiķete apgūstama.
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 00:14 )
1
3
http://aglona.net/upload/up/bc8c48de0d5296d30b0ab4d73ee345ec.jpg
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 22.08.19 ( 00:13 )
1
5

http://aglona.net/upload/up/ba7f616302b42ed52ce486ab9dfe8855.jpg
Elizabete Viļuma-Gražule
pievienots: 21.08.19 ( 23:52 )
2
4
Dāma neskatās, jo ir pieraduši pie etiķetes un neuztver to kā uzmākšanos. Arī Adamoviča kungam etiķete nav sveša. Komentētāji gan neko nav dzirdējuši par etiķeti. Nu, nekas, šis video lai kalpo par paraugdemonstrējumu un mācību materiālu. Izskatās, ka komentē paši gudrākie, no tiem, kuri mežā auguši pa spundi baroti un, droši vien, tikai caur to, grābstīšanos pasaulē nākuši.
Nu gan Aglonai nepaveicies
pievienots: 21.08.19 ( 08:52 )
8
2
Ja ap kungiem grābstās un vēl katoļticīgo svētku laikā tad laikam ir gejs un meklē partneri.
....
pievienots: 20.08.19 ( 21:17 )
7
2
Viņš ap visiem grābstās. Arī kungus grābsta. Fuj.
Katolis
pievienots: 20.08.19 ( 17:22 )
7
2
Tas laikam ir seksofīls, kas grābstās Aglonas Svētvietā garīgo svētku laikā grābstās ap dāmu. Skat 3 minutē 48 sek. Dāma gan uz viņu pat nepaskatās.


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !