06.04.20 ( 18:54 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 309 reizes   
NEWS IMAGE


2. aprīlī Aglonas novada domē tika saukta ārkārtas novada domes sēde, kurā tika izskatīts jautājums par pārtikas paku piegādi skolēniem un pirmsskolas bērniem sakarā ar ārkārtējas situācijas izsludināšanu.

http://aglona.net/upload/up/24ff0727b629e8f9c2e33756d38a0aa3.PNG 3.aprīlī novada domes oficiālajā mājas lapā parādījās informācija par kārtību, kādā veidā vecākiem jāpiesakās šīm pārtikas pakām.

http://aglona.net/upload/up/c13e03d0f2a02634c9c7a1653261f4e9.PNG Izpētot domes sēdes lēmumu, tiek konstatēts, ka informācija mājas lapā tika ievietota, izejot no novada domes lēmuma protokola satura.

Diemžēl, no vecāku telefonu zvaniem nākas secināt, ka domes pieņemtā kārtība, laikam, izbrīnīja gan atbildīgās personas no sociālā dienesta, gan vecākus, kuri uzsāka saziņu ar atbildīgajām personām no dienesta.

Nedēļas laikā starp pusēm tika atrasts kompromiss. Droši vien katrs vecāks ir saņēmis no sava bērna klases audzinātāja ziņojumu un ir informēts, kādā veidā šīs pakas būs saņemamas.

REIZI DIVĀS NEDĒĻĀS VARĒS SAŅEM PĀRTIKAS PACIŅU.

Ja kāds no vecākiem ziņu nav saņēmis un joprojām nav informēts par pārtikas paku saņemšanu - SAZINIETIES AR SAVU BĒRNU KLASES AUDZINĀTĀJIEM!

Piemēram, Aglonas vidusskolas bērnu pārtikas paku saņemšanas kārtībai ir divi varianti:

1. Izņem pārtikas paciņu noteiktā laikā skolā- par laiku, vietu iepriekš paziņo klases audzinātājs;
2. Atved pārtikas paku uz mājās, iepriekš audzinātājai paziņojot- adresi uz kuru pārtikas paciņu nogādāt.

Priežamalas, Škeltovas un Grāveru bērnu vecākiem paku piegāde notiks pēc cita varianta- cik dzirdēts, tās nogādās uz mājām. / Ziņa nav oficiāla, tāpēc interesējieties pie savu bērnu klases audzinātājiem/

PIRMĀS ATTĀLINĀTĀS BRĪVPUSDIENAS Aglonas novada skolēni saņems jau 9.APRĪLĪ.

Vecākiem, kuru bērni mācās PII par pārtikas paku saņemšanu interesēties pie iestādes vadītājas vai grupas vadītājas. Cik zināms, Aglonas PII vecāki ar informatīvo lapiņu palīdzību nekavējoties tika informēti par lēmumu, kuru pieņēma Aglonas novada dome- aicinot vecākus sazināties ar atbildīgajām personām no sociālā dienesta.

Ja kāds no PII bērnu vecākiem novadā vēl joprojām nav informēts- sazinieties ar Aglonas novada Sociālā dienesta vadītāju Āriju Perševicu pa tetefonu-29403536.

Vecāki, izmantojiet savas tiesības, PIESAKIETIES ŠĪM PĀRTIKAS PAKĀM! Gadījumā, ja kādam vecākam šis atbalsts liekas lieks, paciņu taču vienmēr var nodot tām ģimenēm, kurām klājas šajā periodā smagāk. Domāju, ka mēs katrs apzinamies kaut vienu ģimeni, kurai varētu palīdzēt.


  Pievienoti 1 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 1 ] komentāri

Paldies
pievienots: 06.04.20 ( 21:04 )
3
0
Aglonā kā vienmēr. Nolemj vienu, dara citu. Ka tik rezultāts. Labi ierosini. Ja kādam paka lieka, lai atdod kādam citam. Pareizi izdarīja, ka regulē audzinātāji. Citādi daudzi vecāki uz sociāli dienestu nezvanītu. Galu galā nav sociālais pabalsts. Skola ir un paliek skola. Paldies skolotājiem, kuri saprāta to, ka uz dienestu daudzi nezvanīs.


Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Ievadiet drošības kodu kas būs redzams attēlā:

Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !