08.01.14 ( 17:37 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma   |   Raksts skatīts 1560 reizes   
NEWS IMAGE

Cienījamie deputāti un novada vadība!

NEESIET BEZKAUNĪGI SAVOS DARBOS UN NEVAJADZĒS SPOGUĻATTĒLĀ TOS SKATĪTIES MŪSU RAKSTOS!

Jūsu darbība maz atšķiras no iepriekšējās varas darbības, kuru jūs tik naski izmantojāt pirms vēlēšanām aģitējot savus vēlētājus, rādot un skaidrojot, kā nevajadzētu darīt esot deputātiem!

Tiek pieļautas tās paša kļūdas! Mācieties būt par labiem deputātiem, profesionāļiem savā darbībā, lai nav kauns pašiem no tā ko redziet!

Atkārtojiet savus solījumus, ko solījāt pirms vēlēšanām!

http://aglona.net/?p=sakum_open&id=407

Priekšsēdētāj un vietniek, neaizmirstiet, ka Jūs esiet ne tikai novada vadība, bet arī deputāti, ne tikai ar tiesībām balsot, bet arī ar pienākumu izskatīt jautājumus, izteikt priekšlikumus utt.!

Izlasiet likumu par pašvaldībām, kurā teikts kā pareizi jāvada sēdes, lai tās skaitītos spēkā esošas bez tiesībām to apstrīdēt! Paldies par zemiskajiem gājieniem lemjot par domes darba finanšu komiteju darba caurspīdīgumu. Sevišķi pateicība deputātam- A.Girsam, kurš kā izskatās nav piedalījies sava politiskā saraksta programmas rakstīšanā.

Vēlos atgādināt, ja Domes sēdes būs tādas kā Jūsu pēdējā( 03.01.2014.)- lomu spēle- risinot BSAC,, Somersēta,, un iepirkuma jautājumu, tad varu droši teikt, ka šādas sēdes varēs iesniegt kā pierādījumu caurspīdīguma neesamībai, sēžu vadīšanas reglamenta neievērošanā, līdz ar to, tas dos iespēju apšaubīt sēžu juridisko spēku un pieņemtie lēmumi var tik pasludināti par spēkā neesošiem.

Visās pirmsvēlēšanu programmās Jūs skaļi sauciet, ka nodrošināsiet sadarbību ar sabiedrību! Jūs vienam sabiedrības loceklim(E.Viļumai) jau pierādījāt, kas zem šiem vārdiem slēpjas!

AICINU UZ SADARBĪBU! Mans telefons: 27068443!Paskatīsimies, kurš no mums spējīgs tikai runāt par sadarbību un caurspīdīgumu programmās, lai lasītu balsis, bet kurš, arī spējīgs to realizēt!

Sakārtojiet novada mājas lapu www.aglona.lv , man apnika kā dzenim kalt vienu un to pašu koksni!

P.S. Šo vēstuli neuztveriet, kā kārtējo -Jūsu izpratnē- E.Viļumas ,, bezkaunību,,. Kurš no mums bezkaunīgāks varētu padiskutēt arī citās iestādēs. Tā ir pilsoniskā pienākuma pildīšana!

Aglonai nepaveicies, ka ir tādi pilsoņi, kas neklusēs!

Veiksmi turpmākā darbā, ar cieņu,

www.aglona.net


AGLONA.NET AR SAVU DARBU EKONOMĒ PAŠVALDĪBAI LĪDZEKĻUS! BEIDZIET SPĒLĒTIES un intrigas pīt! SĀCIET STRĀDĀT!

MĀCIETIES NO ŠĪM PAŠVALDĪBĀM STRĀDĀT, TAD VARBŪT ARĪ VIDEO BŪS REDZAMS KVALITATĪVS DARBS!

PĀRDOMĀM!

http://aglona.net/?p=sakum_open&id=407

http://aglona.net/?p=sakum_open&id=406

http://aglona.net/?p=sakum_open&id=410

Sagatavoja E.Viļuma.

  Pievienoti 12 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 12 ] komentāri